0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Pazar günü sancı ile hastaneye yatısim yapıldı o gece bebeğimin kalp atışları sıkıntıya girdi sabaha kadar serum verdiler düzeldi sancılarım geçmedi doktor kendi sancınla doğum yaparsın dedi beklediler açılmam hiç olmadı 4 cu gebeliğim olmasına rağmen açılma yok olmuyor sonra sancım kesildi bu sefer nişanım geldi sonra kanamam oldu halen açılma yok bugün kendi isteğimle çıkıyorum 39 haftadayim napcam bilmiyorum en son çare 40 haftada suni sancı ama sancım var zaten açılmam olmuyor o kadar yürüyüş yaptım sguat yaptım hurma yedim merdiven inip çıktım sıfır açılma yok doktorum dedi sancı sıklaşırsa su gelirse hiç bekleme 4 cu gebelik bu birden olur doğum açılmada birden olur dedi eve geldim halen nişan geliyor dökülüyor mukuslu şekilde sancimda gidip geliyor bebek kendini topluyor hareketi az napcam bilmiyorum diğerlerinde böyle olmadığı için şaştım kaldım

4 Cevaplar

0 oy
(3,315 puan) tarafından
Ee canim hadi sanci geldi acilma yok kac saat o sanciyi cekip bide sezeryan diyecekler valla rezil ediyorlar insani yaa hani sanci cektigine gore acilma olup dogum olsa neyse iki türlü eziyet
tarafından
Hiç bişey yapmıyorlar kendi sancım çok diye doğumu beklediler suni sancı vermiyelim dediler ilginç ki iki gün sonunda sancım yavaşladı nişandan sonra yavaşladı şimdi yine gelip gidiyor doktor suni sancı vermem için 40+6 hafta beklemem lazım diyo :( sezeryana bile almıyorlar sordum sıkıntı olursa en son çare dediler evde sancı ile bekliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi avazda kurtulursun inşallah. 
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ♥️
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Suni sancıyla yapma şansın yok mu canm bende öyle olmuştu çok az bir şey açılmama vardı ama bende sancı yoktu Rabbim bi avazda kurtulmanı nasıp etsin inşallah...
tarafından
Açılmam hiç yok kuzum o yüzden vermediler suni sancı az olsa veririlerdi kapalı komple rahim sancım çok kanama var işte bakalım bekliyorum nolcak şaştım kaldım strese girdim iyice Allah razı olsun bu mübarek ayda dualarınıza ihtiyacım var
(3,156 puan) tarafından
Anladım canm az daha sabret sonu güzel olcak inşallah :)
tarafından
İnşallah canım ♥️
0 oy
tarafından
Önceki gebeliklerin normal mi oldu
tarafından
Evet canım normal doğum hepsi
tarafından
Niye boyle olduki acaba hayirlisi insAllah kolay dogum yaparsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 531 göst.