0 oy
1,268 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Her hamile gibi benimde kullandığım Bir kan İlacım var kan ilacım bittiği için kadın doğum muayene günüme daha olduğu için ben de sağlık ocağına yazdırmaya gittim kullandığım ilacı gösterdim bunu yazmasını söyledim Sağlık ocağındaki doktor da bana neden bu ilacı kullandığımı sordu Ben de hamile olduğum için kullanıyorum dedim Sağlık ocağındaki doktor da bana dedi ki ben bir daha bu ilacı sana yazmayacağım kapsüller var onları kullan Bunu devlet 3 katı ödüyor dedi Neden devlet bu ilaca 3 kati ödeme yapsın dedi Bende doktorumun bunu yazdığını Bunu kullanmam gerektiğini Diğer ilaçları midemin kabul etmediğini izah ettim o da bana asla bir daha bu ilacıyazmayacağım dedi neymiş devlet bunu 3 katı karşılıyornuş diğer ilaçlara göre. devleti düşünüyorsa devletten maaş almasın o zaman sağlık ocağının böyle bir hakkı var mı Devlet bu durumdan rahatsız olsa ilaç özele girmez mi ya da ilacı kaldırmazmı neden doktor bana bu ilacı yazmak istemedi

image

ilaçta bu  

8 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Saçmalamış ona neymiş ona mı soruyormuşsun sen sgk ya para öderken maaşından?
(10 puan) tarafından
Evet bende onu anlamadım pandemiden dolayı şikayette edemiyorum şikayet yokmus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlastigi firma mi var acaba ona ne fiyarindan
(13,203 puan) tarafından
Muhtemelen
(10 puan) tarafından
Birde yazmam dediği ilacın afişleri masasında duruyordu
tarafından
Allah allah ne sacma.ya. birazda şöyle birsey var doktorlar baska doktorun yazdigini yaz diyince tribe giriyorlar. Mesela ben ozele gittim bebege prd 600 verdi doktor. Baska bi ozeldeki doktor ne kullaniyorsunuz dedi dedim prd 600 onun icinde vitamin cinko vs var ne gerek var bunlara sadece d vit olsa yeter dedi. Vitaminin ne zarari varsa artik ama ben kullanmaya devam ettim
(10 puan) tarafından
Oysa aynı meslekteki mestektasi insanlar da bir tuaf mübarek ramazan ayında yaptıklarına bak
tarafından
Valla her cesit dr var benim demirim dusuktu 3 ay ilac kullandim busefer yukseldi ama gene alt sinira yakin. Saglik ocagimdaki dr dedim demirim dusuk hala ilac yazar misiniz ne dusugu dedi sen turkiyede kadinlarin demiri kac biliomisin dedi manyak manyak kizdi bana. Hayir orda referans degeri var benimki en altta yani ona dayanarak dedim. Sanki kendilerinin cebinden cikiyor. Erkenden meseiden kacmayi biliyorlar o devletten cikmiyor mu
0 oy
(845 puan) tarafından
Değişik doktormus biseye mi öfkelenip senden çıkardı ki bende kan hapı kullanıyorum ferrum benim ki daha hiç sağlık ocağından yazdirmadim madem öyle devlet işine gelmese kaldirirdi bir sürü kan hapı var 
(10 puan) tarafından
Ferrum değil.kullandigim ilac
0 oy
(534 puan) tarafından
Aman değişik değişik doktorlar var benim annemde kızıma pişik kremi yazdiracakti benim dediğim kremi yazmamış doktor size ne halbuki herkes ne diyorsa onu yazarsınız
(10 puan) tarafından
Görende diyecek.kendi ceplerinden para gidiyor
0 oy
(395 puan) tarafından
E devletten aile doktorunu degistir bidahaki gidisinde baska doktora gitmis olursun yazar ilaci
(10 puan) tarafından
Daha adim atmak istemiyorum oraya artık
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Bizim de ebe değişikti soru soruyordum bilmiyorum doktoruna niye sormadın derdi 

Doktor da anca aynı ilaç yazardı bana enfeksiyonum geçmezdi değiştirdim direk doktoru kafam rahat etti sende değiştir boşver 
(10 puan) tarafından
Bazıları nasıl okuyup geldiler bu hallere aklım almıyor
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Oyle bir seye hakki yok ve cimer ya da belediyeye sikayet et
(10 puan) tarafından
Cimere şikayet ettim ama birşey çıkar mi bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 110 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (475 puan) tarafından soruldu
0 oy