0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar biraz kederlendim :) tabi şaka herşeye şükrediyorum. Hamile oldum olalı zor geçiyor 5.haftada mide bulantısı aşırı iştahsizlik kusma başladı.. serumlarla ilaçlarla geçirdim.. 12de azaldı şükür 13+1 olduk  şimdi de başka şeyler başladı yemek yiyorum bu sefer sindirmiyor midem çok kötü midemde taş var hissi var hep ... Akşam  özellikle yediğim herşey midem de ve boğazımda sanki ayni şekilde kalıyor erimiyor.Soda bile iyi gelmiyor her zaman aşırı mide ağrım var doktora gitmemi gerektiren bir konu mu bilmiyorum. yemesem de açtıktan elim ayağım titriyor. Napcam bu hamilelik hem çok güzel hem çok zor..ilerde daha neler yaşayacaksın dediğinizi duyar gibiyim :)

4 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Geçiyor canım bu günlerini arıyorsun hamilelik farkliya herşeyiyle ayrı güzel :)
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
28 haftalık oldum gece ayak dillerimin yanmasından uyuyamıyorum ödem oluşmuş ki asla durmayan biriyim ne ayakkabı oluyo ne çorap daha 10 haftam var 
0 oy
(2,961 puan) tarafından

Bunlar daha hiçbirşey ilerde kaburga batmalari, çatı ağrısı bunlar daha fena ama olsun gene de hamile olmak cok güzel :)

0 oy
tarafından

Bende bugn gittim kadin doguma doktor gebelik olabilir suohem var dedi yarin kan ver dedi ama hem cok istiyorum hem hic istemiyorum ya moralim cok bozuk. Kaynana surekli ditoki ben ayazimi alirim yanima bakarim sen de bebegine bak diyo ya dayanamiyorum tahamul edemiyorum cildircaam.. bi gun olay cikarcam. Herkes zaten beni arka planda birakiyo herkes dedigim kizlari ve eltisi. Bu bebegin annesi ben miyim o mu belli degil kafayi yicem sirf bu yuzden bebek istemiyorm cunki adim kadar eminkm oglum unutcak beni ya :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 186 göst.
0 oy
40 cevap 447 göst.
14 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubraerennn (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...