0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından

Hanımlar komik olacak belki ama yine de sormak istedim. Şubat ayında kardeşimin nişanı olacak ben o zamana 5 bucuk 6 aylık falan hamile oluyorum. Cokta oynamayı seven bi insanım müzik duyunca duramam :)) Oynasam hamileliğimi riske atmış olur muyum bebeğim rahatsız olur mu? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Spor sayilabilir ama acaba senin oynamaya halin olur mu :) cabuk yoruluyo insan. Bi de topuklu giyersen yandin

(807 puan) tarafından
Cok yüksek topuklu giyemiyorum zaten normalde de kısa kalın topuklar tercih ediyorum böyle günlerde ayağım rahatsız oluyo cünkü :)
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından

Çok hareketli olmaz dikkat edersen sorun olmaz ama hoplar zıplarsan sorun 

(807 puan) tarafından
Daha kibar olayım o zaman :))
(758 puan) tarafından
Yeni gelin gibi süzule süzüle oyna canim :)
(807 puan) tarafından
:)) zor olcak ama bebeğim için mecburen:)
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ben 6 aylik nisanda oynamistim ama sakin iki ileri bi geri :Dddd 

(807 puan) tarafından
Oda hic bana göre değil ya:D ama yavrum icin mecbur napim gerekirse oturur izlerim el gibi :)
(1,350 puan) tarafından
Kizzz ben trakyaliyim sen dusun roman havasinda bizi yani ama mecburiyetten kibar oynadim :))
(807 puan) tarafından
Off ne severim roman havasını :) Konu roman havası olunca ilk beni atarlar ortaya o derece yani : D
(1,350 puan) tarafından
Yani sen dusun artik oynamayi ne kadar sevsemde mecburucuz yani bide canm biz oyle dusunmeskte emin ol kotu gozlede bakanlar olur hanile oldugumuz icin en iyisi sakin ol :D
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Benim bi ay önce kaynımın düğünü oldu ben 4 aylıktım oynadım riskin yoksa bence oynayabilşrsin  . Ama topuklu ayakkabı giyme :) 

(807 puan) tarafından
Riskim yok çok şükür. Cok yüksek topuklu zaten giyemiyorum ayagım rahatsız hemen agrı yapıyo kısa kalın topuk tercih ediyorum :)
0 oy
(357 puan) tarafından

Biri oynamami dedi oyna biseycik olmaz ama hareketlerini abartip kendini kaybetme :D ay bnde  cok severim oynamayi hatta bn suan 34 hafta oldum ara ara muzik acar yarim saat oynarim hic rahatsiz olmam hatta tam tersi mutlu oluyorum stresimi atiyorum hep evdeyim yürüyüş falan yapamiyorum bnde evde surekli dans edip oynuyorum kulakligi takin oh cok zevkli oluyot hem dogum icinde iyi 

(807 puan) tarafından
Bende az önce çamaşır katlarken oynadım azıcık bi rahatladım valla :D insan tereddüt ediyo yine de işte bende doğum için iyi olabileceğini düşündüm bi yandan ama abartmasam iyi olacak o zaman :))
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben geçen hafta kadınlar  matinesine  gittim  oynadım  valla şahsen ama.nefes nefese  kaldım o ayrı  =D

(807 puan) tarafından
Abartmadan oynarım artık bende napim ya :))
0 oy
(31 puan) tarafından

Canım benim ablam salonda getirecek diye korkuyor duk maşallah vardı ben şuan hamileyim dusunuyorum da o göbekl é nasıl oynuyor du:)

(807 puan) tarafından
İşte benim şimdiden var göbeğim şubatta iyice kendini göstericekte bebeğim etkilenmesin hamileliğimi riske atmayayım yeter :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
15 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,267 puan) tarafından soruldu

377,733 soru

11,305,393 cevap

34,731 kullanıcı

...