0 oy
3,166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Gecen sene tam bugun 21+5 haftalik hamileydim. Bir anda sancilarim artti ve hastaneye gittim 1cm acikligin var dogumun baslamis dediler ama oglum cok kucuktu dogarsa yasamaz dediler cok uzuldum cok agladim yalvardim rabbime alma onu benden diye oglum kimildadikca elimi karnima koyup dua ettim :'( ama ikindin bu saatlerde doktor bi daha muane ettiginde 6 cm olmustu aciklik ve kacinirim yoktu mecbur dogacakti yavrum :'( bir saat demedi sancilar icinde oglum dogdu hic aglamadi gozleri bile acik degildi doktorum yasamayacagini anladi ve kucagina vereyim bi sev dedi kordonu kesmeden karnimin ustune koydu bana hala bagli oldugu icin yasiyordu elimi uzattim basini oksamak icin yavrum hemen can havliyle parmagimi tuttu :'( sonra kapida cocuk cerrahisi bekliyordu hemn hadi bekletmeyin kesin kordonu dedi keser kesmez oglumun kalbi durmus bile ama hemen disari cikardilar bana soylemediler. Geceyi yogun bakimda gecirdim cocugun esi dusmedi ameliyata aldilar acilen sabah ogrendim oglumun da öldüğünü :'( hemen hastaneden ciktim 23 temmuz 2018 gunu oglumun ismini verdik yikadik kefenledik ve topraga verdim. O kadar uzgunum ki mezarina gitmek istiyorum ama gidersem cok kotu olurum diye gitmiyorum oyle agliyorum rabbim kimseye yasatmasin cok kotuymus evlat acisi gercekten yasasaydi oglum bugun 1 yasina girmis olacakti :'( iyi ki dogdun annecim... Seni cok seviyorum 

87 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Oyyy kuzum yaaa çok kötü oldum yaa belki biliyorsundur bende kuzumu kaybettim onlar bizim cennet kuslarımız rabbim sabır versin inşallah bu evladını sağlıklı bı şekilde kucağına alırsın inşallah:'(:'( gözüm doldu valla 

tarafından
Biliyorum senin ki daha yeni :( rabbim sabir versin gercekten cok zor canm
-Reklam-
+5 oy
(8,082 puan) tarafından
Hatıcecım acını paylasıyoruz fakat fotografını koyman ne denlı dogru olmus kuzum? Burda hrpımız anne adayıyız korkularımız var keske paylasmasaydın :( umarım yavrun ötekı tarafta sefaatcın olacaktır basın sagolsun rabbım evladına hayırla kavustursun. 
tarafından
Kucucuk gunahsiz bir bebek fotografi bundan mi rahatsiz oldun?
(8,082 puan) tarafından
Canım ölmüş bır bebek fotografı dıyebılecegım en nazik sekılde soyledım sana.Tavır alacak bısey yok.
+4 oy
(62 puan) tarafından

Okudukcaaaa gozlerimdeeenn yaslarr suzuldu:( Rabbimm peygamber sabri versinn sanaaaa inan evlatt acisi hic biseye benzemiyoo ben  1.5 yasindaki oglumu kucaklarimdaaa kaybettimmmm :( basin sagolsunn şefatcinn olacakk o seninnn uzulmeeeee

(3,515 puan) tarafından
İkranın annesi ben kefilim ama Şefikaya ben yolladım kargo bugün eline ulaştı yalan söyleyen biri olsa daha ilk mesajda ad soy ad adres tel paylaşmazdı gerçekten ihtiyacı olan bir kardeşimiz
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah
(62 puan) tarafından
Aminn saol ablaaa allah razi olsun
tarafından
Rabbim kimseyi yokluklada sinamasin cok zor biliyorum rabbim yardimcin olsun canm elimde olsa hic dusunmeden yollarim ama bende yeni evliyim ve yok gercekten bende zordayim :(
(446 puan) tarafından
Amin şu sıralar herkes sıkıntıda rabim tüm müslümanların yardimcisi olsn
0 oy
(426 puan) tarafından
Basınız sağolsun çok ama çok üzüldüm rabbim dayanma gücü versin inşallah
tarafından
Amin sagol kuzum rabbim hic kimseyi evlat acisi yasatmasin
(214 puan) tarafından
Basin saolsun rabbim sabir versin onlar sizin sefaatciniz olacak insallah aglama bebegin hisseder seni cennet kuşu
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Okurken üzüntüden  başım ağrıdı acısını hissederiz ama asla anlayamayız seni bende 2 aylıkken kaybetmiştim çok çok acı bir durum allah sabır versin canimm. Cennette bizi bekleyen meleklerimiz var öyle düşünelim .
tarafından
Daha once de 8 hagtalik bebegimi kaybetmistim :(
tarafından
Yaşadıktan 2 ay sonra mı kaybettiniz
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canimmm seffatciniz olsun inşallah..
tarafından
İnsallah fatiha okur musunyz ogluma :(
(3,187 puan) tarafından
Okuruz tabi..
0 oy
(52 puan) tarafından

Offf canım ya ağladım tuylerim diken diken oldu rabbim sabir versin canımın içi canım arkadaşım üzülme bende 1 düşük yaptım seni çok ama çok iyi anlıyorum kuzum rabbim sabir versin gerçekten okuyunca o kadar üzüldüm anlatamam canım benim :(

tarafından
Sagol canm :(
0 oy
(278 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim mekani mekani cennet olsun bütün güzellikler onunla olsun, o seni elbet görüyodur izliyodur o simdi bir melek yuce rabbimin yanina 
tarafından
Oraso oyle tabi ama insan uzulmeden edemiyor
0 oy
tarafından
Yaaaa dayanamam vallaha ağladımmm resmini de gördüm ya başın sağolsun canım kelimeler boğazıma düğümlendi canım ya:((
tarafından
Canım herhalde şimdi yine hamilesin dimi sağlıkla kucağına al inşallah
tarafından
Evet yine hamileyim 34+1im sagol insallah bu ogluma bisey olmaz :(
tarafından
Sende serklaj vardı hatırladığım kadarıyla inşallah bişey olmaz
tarafından
İnsallah gulum dualarinizi eksik etmeyin
0 oy
tarafından

Offff bittim   şu anda rabbim sana sefaatci eylesin keşke görmez olaydım Tutamıyorum kendimi ben yaaa benim kucağıma verseler almayın benden geri verin derdim allah im yarabbim kimseye Yaşatma kurban olayım rabbim 2 inci bebegini sağlıcakla kucagina almayi nasip etsin insallah:((((

tarafından
Benimde 18 haftalikdi ama ben görmedim evladımı cinsiyetini bile öğrenmemişdim henüz belki ogrenseydim çok ağlardım hareketlerini hissetmemisdim henüz bebeğimin seni çok iyi anlıyorum görmedim ancak çok ağladım cok canim yandi kizzz halen Ağlıyorum haaaa rabbim bi evlat verdi 4 yaşinda şimdiki ise 26+6 günlük ama ilk göz ağrımın acısı hale aklımda seni en iyi anlayan benim yaşamis olsaydı şimdi 7 yaşında olacakdı nasip ne yapalim gülüm rabbim ikinci evladına kavusdursun seni ne kadar zaman kaldı doğuma
tarafından
Suqn 34+1im. Bu kaybettigim oglumdan oncede 2 aylik dusuk yasadim gercekten cok zor
tarafından
Olmazmi sakin kendini yorma dikkat et tedbir senden takdir allah dan
tarafından
Aynen oyle gulum sagolun
tarafından
Sende saol canim :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Icim mahfoldu Allahim kimseye yasatmasin bu aciyi ins kucagin bos kalmasin saglikla yeni bi bebegin olur canim
tarafından
Hamileyim gulum insallah sagol rabbim herkesin yavrusuny korysun
(1,422 puan) tarafından
Allah minigine saglikli uzun omur versin canim saglickla al ins kucagina
tarafından
İnsallah gulum sagol
0 oy
tarafından

Oyy kuzum başın sağolsun allahım sabır versin çok zor :(

tarafından
Sagol Allah razi olsyn canm
0 oy
(588 puan) tarafından
Benimde yavrum erken dogcakti zoe durdurduk seni cok iyi anliyorum o caresizligi cok iyi anliyorum Rabbim sabir versin canim benim 
tarafından
Amin canm sagol iyi misin peji syan
(588 puan) tarafından
37.haftaya kadar zar zor durdu dogunca kuvozde falan kaldi ama cok şükür şimdi yanimda 2 aylik olcak
tarafından
37. Hafta normql bi zaman neden kuvezde kaldi gulum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Seni anlamam ama açını yaşadım hissettim. Basın saolsun Rabbim acinı hafifletsin:(
tarafından
Sagol gulum dua edin ogluma bir fatiha okuyun o bana yeter
0 oy
(101 puan) tarafından
Ay çok kötü oldum, kızıma sarıldım ağladım :((( Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, evlat acısı göstermesin :( İnşallah öte dünyada şefaatçin olur canım, çok  ama çok üzüldüm :(((
tarafından
Rabbim sizlwrin yavrylarini korysun :(
0 oy
tarafından
Başın sağolsun rabbim.birdaha yasatmasin biz bile okurken nasıl kötü olduk yaşaması ne güçtür rabbim.sabir versin sana :(((
tarafından
Merkez canım şimdi barbarosta oturuyor ailem sen
tarafından
Erdemlide oturuuorum ben
tarafından
Biz doğma büyüme mersin ama.simdi bilecikte yasıyorum buraya gelin geldim ya senin ??
tarafından
Benm babam hatayli annem erdemlili. Annem hataya gelin gitmis benim dogumum hatay amq 2 yasindayken geri gelmisiz mersine burda buyudum hwp
tarafından
Galiba orda da evlendin :))) ne güzel ben hep uzağa gelin gitmek istiyordum öyle de oldu nazillide okudum eşimle tanıştım nasip oldu evlenip geldim insanlar kuş misali canım:)
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım çok kötü oldum ağladım cennet kuşu o yine göreceksin o her zaman senin evladin sefaatcin
tarafından
Cennet kusu ama onunla yasamak isterdim :(
(199 puan) tarafından
Haklısın canım benim herkes ister ama Allah böyle uygun görmüş bi hayır var üzülme
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Ah haticem canım benim başın sağolsun okurker bile acısını içimde yaşadım tüylerim ürperdi rabbim sana dayanma gücü versin inşllh :'(

tarafından
Amin canm sagol :(
0 oy
tarafından
Ah kuzum benim rabbim tekrar aynı acıyı vermesin evlat acısı çok zordur eminim ki rabbim sefaatcin eylesin doğacak evladına uzun ömürler versin inşallah;( 
tarafından
Sagol canm rabbim hepimizin bebeklerini korusun :(
tarafından
Amin canım benim amin
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Okudukca tuylerim diken diken oldu dayanamadim agladim allah rahmet eylesin mekani cennet olsun Rabbim bidaha yasatmasin
tarafından
Amin canm kimseyw yasatmasin :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 456 göst.
2 Ocak 2019 Aile kategorisinde Sofiaa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 799 göst.
30 Aralık 2018 Aile kategorisinde Sofiaa (12 puan) tarafından soruldu