0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (578 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben doğum yapali 7 ay oldu  7 ayda 3 yada 4 kere istekli oldum belkide daha az neden acaba akşam olunca hemen uyuyasim geliyor eşimle tartışıyoruz ama yok zorla değil ya istemiyorum 2. Doğumum normal doğum 1.de hiç böyle olmadı ama bunda böyle benim gibi olupda sonradan düzelen var mı geçici bir durum mu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zaman .....

....
(578 puan) tarafından
7 ay uzun bı zman değil mi
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bu senden aslı diyil hormonlardan .kecenlerde bunun bir tedavisi olduğunu gördüm.ben eşimi çok seviyorum aka ben evləndikdən var isdeksizlik.
(578 puan) tarafından
Bende eşimi çok seviyorum neden böyle oluyor anlamıyorum dün yanina çağırdı ben istemiyorum dedim kalktım
(1,698 puan) tarafından
Neymiş tedavisi
(1,438 puan) tarafından
Bende yotubede gördüm.dogum pozisoyundaydi kadın iyle yapiyorlardi .bu 3seyans dediler.kizdan soruşdu bir illerleme varmı kız çok işe yaradığını söyledi
0 oy
(516 puan) tarafından
On sevişme yapılınca kadinin istegi artar,on sevismeyi uzatın bence 
(578 puan) tarafından
Onu dahi istemiyorum ki anlam veremiyorum normlade böyle değildim eşime hiç  fırsat vermezdim şimdi hiç istemiyorum
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Vala ben de doğum yapalı 4 ay oldu bende aynı o şekil 
(578 puan) tarafından
Bahane uyduruyorum yada  uyuyorum o gelmeden
(1,730 puan) tarafından
Bende bir kaç kere denedim ama yemedi ☺️
(578 puan) tarafından
Benimki hemen kusuyor oda istemiyor ben istemeyince
(1,730 puan) tarafından
Valla canım bizde tartismistik ama bana dediki eşim dışarıya mi gitmemi istiyorsun beni itiyirsun deyince çok bunaltmak istemedim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnde dogum yapali 7 ay oldu ama bnmde öyle  skldim ya. Tartsma sebebimiz
(578 puan) tarafından
Yaa bizimde aynen öyle dün mesela yanına gittim ben istemiyorum dedim kalktım sanki dokunca kendimi çok kötü hissettim
(4,152 puan) tarafından
Dokunmasinda sknti yok yanina yatiyorum uzaniyorum. Ne zamn anlarsam farkli boyuta gectini hemen uzaklasiyorum. Esimde kiziyo itiyosun bni yapma dio ama elimde deil ki bn napiyim
(578 puan) tarafından
Benimkide dün birşeyler dedi tam anlamadım bende yanına oturmak yatmak falan değil valla dün üstümü çıkarttım onun zoruyla dokunca çok kötü oldum istemiyin mu dedi evet dedim gittim banyo ya o derece
(4,152 puan) tarafından
Bnmde oyle oluyo bir ay once bayaa kavga ettik istemiyorum dedim kizdi bagirdi bnde ona bagirdim bir hafta kus durduk of off anlamiyodaa .
(578 puan) tarafından
O isteksiz olunca ben anlıyorum o beni anlamıyor aklıma başka şeyler geliyor diyo bide
(4,152 puan) tarafından
Bn esimin 11 yildir evliyim.bir kez isteksiz oldugunu gormedim . O yuzden hicbir sekilde bni anlmaz anlamiyor yani
(578 puan) tarafından
Ben 21yasindayim 4 yıllık evliyim
(4,152 puan) tarafından
Bnde 28 yasindaym 11 yillik
0 oy
tarafından
Bn hiç istekli bile değilim şükür esim yanımda değil yoksa tartışıldı k
0 oy
(379 puan) tarafından
Kız 7 ayda bişey  mi 6 yıl oldu hâlâ aynıyım kacicak delik ariyom bide adamlardan kaynaklanıyor sürekli isteyince insan bikiyo artık bi rahat verse belki bende özlerim yani o kovaladikca kaçmak hoşuma gidiyor sonra da huy olarak kalıyor kız geçmiyor :))))))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,531 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...