0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar e bebekten ayri ayri  2 tane uzun kollu zibın ve ikili yenidogan  alt almistim ama bitane zibin gelmemis msjdada bu yaziyo ben simdi ne yapmaliyim diueri baska kargoya mi berilcek yoksa gondermiycekler mi

image

11 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından
Ya başka kargoyla gelir ya da hazırlanma süresi diğerlerinden farklıdır başka bir mağazadan temin edilip gönderilecektir gönderim zamanı farklı bir güne sarkmıştır oyüzdendir eğer siparişlerin kısmında ödeme kısmında o ürünün ödemesi gözüküyorsa mutlaka gelir bir gün iki gün sonra gelebilir bir kaç gün daha bekle sonra gelmezse ararsın müşteri hizmetlerini
tarafından
Aradım dönüş yapcaklar buyuk ihtimal dedigin gibidir canim sagol
(392 puan) tarafından
Ben de çok yaşadım aynı durumu kuzum hatta en son penti den korse falan sipariş verdim aynı anda biri hemen hazırlandı üç gün sonra ulaştı diğerleri bir hafta sonra geldi tedarikle alakalı aksaklık oluyor hali hazırda olanlar hemen gönderiliyor hemen gelir mutlaka oda bir kaç gün sonrasında
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka kargoya yollamazlar aynı kargoyla gönderiyorlar ürün eksiktir büyük ihtimalle 
tarafından
Eksik olsa msj gelmez miydi kiz iki arada bi derede kaldim
tarafından
Siteye baktın mı kuzu gelir mi bilmiyorum ama ben aldığımda on on beş tane şey alırım hepsi birlikte gelir tek kargo
tarafından
Yok bunlardan once bende 11 tane urun almistim hepsi bir geldi bunlarda eksik var aradim bana donus yapcaklar
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Aldığn iki ürün PTT ile gelecek diğeri baska kargoyla
(2,321 puan) tarafından
Yada ürün tükenmiştir iptal olmustur müsteri hizmetleri ni ara sor
tarafından
Ya gelcekse hic segmem bole seyleri aramiyo ya hepde beni bulur :(
0 oy
tarafından
Sonra gelecek eksik olanda sorun yok yani 
tarafından
Emin misin aramam fln gerek mi
tarafından
Yok canım arama ürün ellerinde falan yoktur ama gönderirler yani
0 oy
tarafından
Ürün eksik ara söyle 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim benimde ayni oldu, bazi urunleri ayri gonderiyorlar merak etme geliyir bikac gun sonra eksik olan
0 oy
(304 puan) tarafından
E bebek müşteri hizmetleri ni ara
0 oy
tarafından
3 üründen iki tanesi yazıyor zaten, merak etme başka kargoyla gelecektir İnşallah bana da öyle olmuştu :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
E bebek UPS ve PTT ile çalışıyor bazı ürünleri her ürün aynı yerden çıkış yapmıyor bu yüzden ayrı ayrı geliyor olabilir 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Belki başka kargoyla gelir hepsinj ayrı ayrı firmalar satiyorsa her firma ayrı gönderiyor
0 oy
tarafından

Kapı da ödeme var mi 

Kargo ücreti ne kadar
tarafından
Kapıda ödeme yok diye biliyorum
 kargo ucreti 7.99   9.99 fln

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy