0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (1,698 puan) tarafından

Özel ilgiye muhtaç hasta bi evladım var ve ben resmen diplerdeyim son günlerde. Zaten maddi durumumuz da biraz kötüleşmeye başladı son zamanlarda aklım kızımın tedavilerinde. Her şey üst üste geliyor. Üstüne bi de kendimi hiç hoş hissetmiyorum. Kötüyüm galiba.. yüzüm yara içinde kaldı, kilo aldım.. çıkamıyorum bu ruh halinden. Boğulacak gibi oluyorum kızlar :(

Zaten en büyük yaram evladım. Düzelecek mi o da yürüyecek mi oyunlar oynayacak mı diye düşünmekten artık kafayı yicem. Bi de pandemi hiçbir yere gidemiyoruz. Tahammül sınırımın sonundayım.. paylaşmak istedim çünkü kimseye bu şekilde anlatamıyorum..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabb'im yardimcin olsun bol bol sabirlar versin insallah. Hepimiz bi donem tukenmis yorgun bitkin hissedebiliriz biz de insaniz robot degiliz. Ama once kendin sonra evladin icin ayaga kalkmaya calis o yavrunun sana ihtiyaci var. Hepimiz imtihan dunyasindayiz senin imtihanin evladin lutfen isyan etme Allah tan gelen herseye raziyiz elhamdulillah. Rabb'im Şafi ismiyle şifa versin insallah. 
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun güzel dualarınız çok değerli..
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten zor bi durum insanın kolunu bile kaldırası gelmiyor 
(1,698 puan) tarafından
Amin. Öyle gerçekten
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bolca dua et. Biz de insanız gayet normal düşüncelerin emmiyorsa melisa papatya çayı içebilirsin. İyi gelir sana da
(1,698 puan) tarafından
Denicem canım teşekkürler..
0 oy
tarafından
Benim iki gözümün çiçeği. Tabiki iyileşecek.. koşuyor oynuyor bu gün parka gitti diyeceksin kedileri kovaladık diyeceksin boy boy resimlerini atacaks8n sen bize daha dur.. daha benim prensesim evi dağıtacak talan edicek sende ohhhhh topla dur arkasından.. ❤️❤️ benim dualarım hep seninle iki gözümün çiçeği Allah şahidimdir ki her namazımda varsın geçen yıllarda yaşadığımız kötü şeyler nasıl geçti ise bu da gecicek rabbim dermansız dert verir mi hiç ? Sınanıyoruz ve bunun mükâfatını elbet alacağız hiç merak etme olur mi❤️
(1,698 puan) tarafından
Ahh be kuzumm.. ağlattın beni. Bunların hayalini bile kurmak öyle güzel ki yaşasam naparım bilmiyorum:) Allah razı olsun bitanem iyi ki varsın❤️
(13,202 puan) tarafından
Güzel kalpli Yağmurum benim ❤️❤️❤️
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Noldu canim kızına ben yeni gordum gayet iyiydiniz.  Sen çok iyi bi annesin  uzme kendini karamsar olma ne derdiniz  varsa rabbim şifa versin canım ins 
(1,698 puan) tarafından
Sağ ol canım Allah razı olsun..

Kızım 1 yaşında daha oturamıyor başını zor tutuyor kasları kuvvetsiz. Epilepsisi var. Beyin hasarı da var dendi ama bi MR daha çekilecek. Biz de tam olarak neyi var bilmiyoruz. Sanki 2-3 aylık bi bebek gibi yaşıyor..:(
(3,532 puan) tarafından
Çok sağlıkliydi  doğunca falan üzüldüm canım rabbim şifa versin su mübarek günde ins hiç bi sıkıntısı kalmaz yürür koşar allahım şifa versin canım:(
(1,698 puan) tarafından
Amin canım inşallah :( başlarda iyiydi git gide kötüye gitti. Allah razı olsun güzel duaların için ❤️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevim1986 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Perihan (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...