+2 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
Lincci tayfa lütfen moral bozmayin boş yere elbette sağlıklı olsun herkesin temennisi o ama insanın düşkün olduğu bir cinsiyet illaki vardır :) 

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan bir  oğlum var düşük yaptigim da erkekdi kız çocuğu isterdim ama Allah olmayanlara versin bir tane yeter 
(1,267 puan) tarafından
Amin canım isteyen herkese nasip etsin Allah
-Reklam-
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Öncelik tabiki sağlıklı olması ama her iki meyvedende tatmak istiyo Rabbim herkese nasip etsin sağ salim hayırlı evlat olsunlar iki kızım var Bin şükür ❤️❤️ şimdide 27+2 gunluguz bide erkek bebek bekliyoruz Allah'ın izniyle ❤️
(1,267 puan) tarafından
Oh maşallah ne güzel canım Allah sana bağışlasın evlatlarını
(15,828 puan) tarafından
Amin amin canım cumlemizinkini bağışlasın Rabbim
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Iki oglum ikide kizim olsun isterdim herzaman simdi bi oglum geliyor yolda bide kizim var 3.cuyu pek dusunmuyorum☺
(1,267 puan) tarafından
Ohh maşallah canım ne güzel Allah isteyen herkese nasip etsin
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
tarafından
Bi kizim var suan hmileyim oglum olsun istiyorum ♥️ilk once saglik tabi
(1,267 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından
Bir kizim bir oglum var Üçüncüye hamileyim ve cevabim oglum olsun neden çünkü kız çocuğu memesi cıkacak utan  sakla adet gorcek sürekli evlilik ilk gece çok zor kaynana çok zor kocanın iyisi çok zor belki dayakta yer çocuk hamile olmak çok zor doğurmak zor uykusuz kalıp yemek hazırlayıp evi temizlemek kocanın çenesi etraf çok zor kadın olmak çok zor erkek olsun tosunumun cükünü kesemez bide askerlik bitti gitti hayırlı eş nasip olsun aldığı kızı asla üzmesin üzerse gebertirim onu
(1,267 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun canım insan zor şeyler yaşayınca kendi çocuğu yaşasın istemiyor. Şu devirde kız çocuk yetiştirmek ve korumak çok zor rabbim herkesin yardımcısı olsun ya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Açıkçası berbat bir çocukluk geçirdim kızım olsunda kendi çocukluğumu goremediklerimi onda buyuteyim.istedim hep
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım Allah yavrunu içinden geldiğince büyütmeyi nasip etsin insallah
0 oy
(549 puan) tarafından
İki oğlum var Allah'a şükür olsun ki bide kızım olursa kızı çok istiyorum adı bile var inşallah bide kızım olur
(1,267 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ilk hamileliğimde hep kız istemiştim rabbimde gönlüme göre verdi ikincide eh yani insanoğluyuz 1 kız var birde erkek olsun istedik ama yine kız istemiştim rabbim erkek nasip etti❣❣
(1,267 puan) tarafından
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canim benim darısı başıma insallah
(1,929 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Birtane kızım var yedi aylik insallaj bide oğlum olsun isterim 
(1,267 puan) tarafından
İnşallah gönlüne göre versin rabbim
0 oy
(415 puan) tarafından
Bı kızım bı oglum olsn ısterdm bır kızım vsr cok şukur 4aylık 
(1,267 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
Hep ilk çocuğumun kız olmasını isterdim Rabbim gönlüme göre verdi. Şimdi kısmetse bir tanede oğlum olacak :) 
(1,267 puan) tarafından
İnşallah canım Allah bağışlasın
0 oy
(842 puan) tarafından
Rabbim omcelikle hayırlı evlat versin ikiz olsun isterdim hep hatta 3 kızım 1 oğlum olsun erkek bebek zor geliyor bana nedense 
(1,267 puan) tarafından
Var mı hiç çocuğun :)
(842 puan) tarafından
Bekliyoruz bakalım erkek
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Hamileyken hep kız isterdim oğlum doğdu şimdi diyorum ki kız istemiyorum çünkü kız çocuğu bu dünyaya erkeklere göre daha çok rezillik çekiyo adet sancısı hamilelik doğum ev işi işte çalışan kadın kaynana dırdırı oysa erkek öyle mi işe git gel yemek ye çocuğu sev o yüzden erkek olduğuna seviniyorum linçlemeyin farklı bir bakış açısı benimki sadece 
(1,267 puan) tarafından
Evet canım kız çocuk çok zor Allah yardımcısı olsun tüm kız çocuğu annelerinin
(2,244 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(288 puan) tarafından
Peki sen ne olsun isterdin:)))
(1,267 puan) tarafından
Bir oğlum bir kızım olsun isterdim her zaman rabbim kız nasip etti önce :)
(288 puan) tarafından
İlkim kızdı almak nasip olmadı şuan hamileyim erkek bebeğe Rabbim hepimize sağ salim kavuşma nasip etsin insALLAH cnm
0 oy
(379 puan) tarafından
Tabiki önce sağlık ama bi oğlum var bide kızım olsun cokkk istiyom kız bide ikiz üçüz olsun istiyom kımıl kımıl çok istiyommmm ne çok şey istedim be istiyom ama yaaa
(1,267 puan) tarafından
Hahahah ne güzel ya inşallah gönlüne göre versin rabbim
0 oy
(725 puan) tarafından
Kız istiyordum bekarken hep ama oğlum oldu şimdi diyorum diğeri de oğlan olsun :D kız duygusunu tatmadığım için sanırım onu da yaşamak isterim :) 
(1,267 puan) tarafından
Hepsinin yeri ayrı tabi canım
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Sağlıklı olsunda canm ikiz olsun isterdim bir kız bir oğlan :) ama şuan bir kızim olacak Allah'ın izniyle <3

(1,267 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
(2,165 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,264 puan) tarafından
İkisinide istedim oldu elhamdülillah :) 
(1,267 puan) tarafından
Darısı başıma inşallah canım Allah bağışlasın
(2,264 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bı kızım bı oglum olsun istedim hep şükür hamd olsun rabbim önce kızımı bana verdi sonra oğlumu ☺️ 
(1,267 puan) tarafından
Maşallah Allah isteyen herkesin başına inşallah
(44,758 puan) tarafından
Amiin amin
0 oy
(425 puan) tarafından
Sağlık tabiki en önmelisi ama benimde içimde hep ikiz vardı Bi kız Bi erkek çok isterdim ailedede ikz vardı heveslenmiştim olur diye ama nasip
(1,267 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 253 göst.
0 oy
34 cevap 371 göst.
0 oy
28 cevap 413 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,168 göst.