0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar öle bı kilom yok ama tuba ile diyete başladım çok şükür doğum kilolarim gitti ramazanın da büyük etkisi var hem emzirme hem oruç derken çok şükür gitti ama şimdi midem küçükmüş galiba iki kaşık fazla koysam midem de bulanma hissi istifra olayı oluyor çok kötü yum taşınma falan derken biraz yeme içme de pek olmadı sanki midem burkuluyor hiç yemek yiyemez oldum canım istiyor yiyorum ama bı bulantı geliyor hop vc ye niye böle oldum bu ayın 30unda randevum var ama çok ağrı var midem ya böle olan varmı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Mide küçültmez ameliyat olmadığı sürece askm sadece toparlanır genişleyen yeri bunu bir dergide yada gazete tam hatırlamıyorum genel cerrahin aciklamadiydi orada okumuştum ameliyatı arastirirken ve büyük ihtimalle senin miden toparlandı akşama kadar da yemiyorsun yiyince mide nereden geldiğini anlamıyor :) 
tarafından
Anammm tek öle olsun ❤️
tarafından
❤️❤️❤️ öyle bebek
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Kac aylok bebek canim benim 3 bucuk aylik ya tutmak istiyorum tutma sütun kesilir diyolar 
tarafından
6aylik kuzum
(223 puan) tarafından
Yine seninki ek gıda döneminde allahim izin verirse seneye insallah tutmayi nasip etsin
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Keşke benim midemde küçülse ne güzel olurdu valla
tarafından
Aşkım çok zor bı durum öle deme ya
0 oy
tarafından
Sevgim yoksam sen ")) seni gidi tuğrul paşama kardeş mı getiriyon
tarafından
Anammm Aysecim tobe de ❤️❤️ Yusuf yusuf mu olcam ya
tarafından
Ben içine kurtu düşüreyim de ") hahahaha büyük ihtimal mide ac kalmaya alıştığı için fazla yiyemiyorsun dur canım ev taşı yerleş çocuklarla uğraş derken bide ramazan geldi ne olacak vücut yorulmuştur
tarafından
İnşallah askm ya az kaldı bı yerleseyim oh diycem çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️
tarafından
Inşallah canım benim Rabbim gücünü kuvvetini artırsın inşallah ❤❤❤❤⚘⚘⚘
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben 33 kilo verdim zaman öyleydim genede yemiyorum ama verdgim kilonun 10 kilosunu aldım dikat etmek gerek:)
tarafından
Ya askm alıp vermem bişey değil de midem niye böle oldu
(299 puan) tarafından
Alışiyo miğde böyle daha iyi
tarafından
Anladım cnm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 15 göst.
0 oy
2 cevap 25 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia ayyymi (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 316 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Suskun kiz (72 puan) tarafından soruldu

378,205 soru

11,319,644 cevap

34,765 kullanıcı

...