+4 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Jgdkgxjgxjgxkydykdt

21 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Yani çoğu kişi böyledir zaten diye düşünüyorum :) 
tarafından
Cogu kisi boyle hissedebiliyor ancak fikrini belirtemiyor, karsi tarafa "hayir ben boyle istiyorum " diyemiyor maalesef. :)
(479 puan) tarafından
Hayır diyenlerdenim maalesef :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende nefret ediyorum benm aklim yokmus gbi kendisinin tek varmis gbi davranan insanlardan...
tarafından
Evet gercekten cok sinir bozucu .Herkes ayni dusunmek zorunda degil sonucta .
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben de sevmem ya işime karisilsin
tarafından
kesinlikle.Ben de.
0 oy
tarafından
Bakınız ; ben ..
0 oy
(15,827 puan) tarafından

Bendeeeeee yalnız değilsiniz:angry::angry:

tarafından
Cok fena bir sey cok .
0 oy
(673 puan) tarafından

Kova burcu musun :D

tarafından
Burclara inanmiyorum canim :)
(673 puan) tarafından
Tamam ama kova olman yüksek ihtimal :))
0 oy
tarafından
Evet bende senin gibiyim illa kendi bildiğimi yapıcam öylede yapıyorum desinler umursamıyorum valla bildiğimi okuyorumm :))
tarafından
Aynen ben de :D tahammul edemiyorum.
0 oy
tarafından
Bende nefret ederim işime karışılmasından, ben fikir sormadan akıl verilmesinden falan...
tarafından
Evet ya acayip sinir edici bir sey .
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben de kızarım canim zaten mantikli şeylerde karar kılarım mantıklı bı şeyde eminimdir zaten ama ısrarla insanların fikrimi değiştirmeye çalışması çabalarına sinir olurum
tarafından
Kesinlikle oyle .Karisilmasi sinir bozucu.
0 oy
tarafından
Sinir olmayan kimse yoktur ki
tarafından
Sinir oluyordur tabi ki cogu kisi ama herkes de fikrini belirtemiyor maalesef kuzu
0 oy
(780 puan) tarafından
Bende birisi bana akıl verirse herzaman tersini yaparım ama anlayan yok hala devam ediyorlar şöyle yap böyle yap diye benim yanlışım onların doğrusundan daha doğrudur akıl vermeye gelince herkez çok zeki akıl vermeyin para verin diyesim geliyor saçma insanlar etrafimizda olduğu sürece bizimde pisilogumuz düzelmiyor malesef :)):)))
tarafından
:D hahahaha akil yerine para istemek cok iyi ya
0 oy
tarafından
Ben tamam deyip bildiğimi okuyanlardanim hiç polemiğe girip kendimi uzemem :-D
tarafından
O da efsane iyi bir sey :D keske yapabilsem.
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben çok takılmam ama istemediğimi söylediğim halde ısrar ediliyorsa sinirlenirim. Ama bunu genelde büyüğüm söylüyorsa en fazla he der yine kendi bildigimu yaparım saygısızlık olmasın diye karşılık vermem yani.
tarafından
Ya ben de cok saygiliyim , ama bazi insanlar saygiyi haketmiyor bazen .O zaman da tahammul sinirlari asiliyor.
(2,443 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Bendensin canim bu yuzden eleştiriliyoruz maaleef
tarafından
Kesinlile oyle .
0 oy
tarafından
Bende öyleyim cnm malesef kendi doğrul en doğru başkasının fikrine tahammül edemem hiç  zaten cevremde güler yüzlü biri olduğum için  mesela bekarken  annemin ailesi özellikle bana hep alay eder  gibi şaka babında  konuştular şimdi de oyle yapacaklarini  sanıyorlar ben çok sinir oluyorum
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Aynı benim gibisin bende böyleyim
0 oy
tarafından
Benim de huyumdur biri yap diyince yapasım varsada asla yapmam  esek inadımı katır inadımı bilmem ben kimsenin isine yasamina karişmiyorum kimsede bana karışımaz diye dusunuyorum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bende ayniyim ama sinir olmuyorum birisi bir seyi diretince de kendi ustunde uygula diyorum
0 oy
(61 puan) tarafından
Olmaz mı postunu okurken kendimi gördüm resmen ama ben engel olmaya çalışmıyorum hayatıma karışılmadından şunu şöyle yap bunu böyle yap denilmesinden hoşlanmıyorum birde üstüne yap dedikleri şeyi yapmak istemiyorsam inada biniyor olay hiç yapmıyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

380,992 soru

11,406,063 cevap

34,944 kullanıcı

...