0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Önceki postları mı Okuyan bilir. Artık dayanamıyorum ailem çocukların. Var diyor eşimi sevmiyorum artık bana vurduğu için hakaret ettiği için . Hiç güvenim yok ona. Birlikte yaşıyorum kayın peder kaynana kayın. Hiç birine tahammül edemiyorum artık. Ölmek istiyorum bıktım usandım nefessiz kalıyorum . İçim acıyor . Çocuklarım a bakıyorum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Ne yapacağım ben canıma mı kıyayım ne yapayım. Delirdim artık. 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne kadar guzel birisin ya ölmeyi unut guclu olmak zorundasin cocuklarin icin bir cikis yolu bulmak zorundasin icini rahatlatmaya calis o evlatlar sensiz olamaz onlar icin dik dur
(163 puan) tarafından
Çok. Teşekkür ederim. Daha 25 yaşındayım hiç bir şey yaşayamadım bu hayatta.  Ölmeyi isteyecek kadar kötü durumdayım.
tarafından
Ohooo ben sana annemin ve bizim yasadiklarimizj anlatsam hadi be ordan yalanci dersin. Ama kardeslerimde bende universiteyi btirdik guzel evlilikler yaptik annemde torun seviyo her yaz tatillere gidiyoruz geziyoruz. Yani hayat ummadigin anda guzellikler verir cocuklarina sahip cik onlar icin dik dur
(163 puan) tarafından
Ne güzel keşke bende bırakmasaydım okumayı. En büyük pişmanlığım bu
tarafından
Bu hayatın bir saniyesini bile kimse sana geri veremez o yuzden bulundugun imkan icerisinde en saglikli ve duzgun sekilde yasamanin yolunu bulmali cocuklarina sıkı sıkı sarılmalısın. Onlarin varlık sebebi sensin. Insallah rabbim bir çıkış yolu versin
-Reklam-
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Ailen istemiyor mu bosanmani
(14,166 puan) tarafından
Kaç yaşındalar
(163 puan) tarafından
Bir buçuk yaş üç aylık
(14,166 puan) tarafından
Devlet tabiki sana verir ailen neden böyle düşünüyor
(163 puan) tarafından
Maddi durumum yok ondan
(14,166 puan) tarafından
Off ne kadar zor bir durum ya Allah yardımcın olsun yüzünü guldursun inşallah
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm :( Rabbim yardımcın olsun. Güzellerin şansı niye hiçbir zaman olmuyooorr
(163 puan) tarafından
Sağol o senin güzelliğin. Maalesef bu hayatta hiç mutlu olmadım
tarafından
Gerçekten Allah çirkin şansı versin. Rabbim yardımcın olsun hanileyim belki duam geçer.
(163 puan) tarafından
Amin sağol canım benim ❤️
0 oy
(77 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ailen yanındaysa bu çileyi çekme ailene anlatsan sana elbet dogru yolu gösterirler yardımcı olurlar illaki 
(163 puan) tarafından
İstemiyor maalesef. Çocuklarını vermezler sana diyor. Perişan olur çocuklar diyor. Çocuklarım olmadan yaşayamam ben ama böylede nefess alamıyorum
(77 puan) tarafından
Devlet nasıl vermez yaa veriyor kadın sıgınmaya gitsen en azından cocuklarına da bakarlar gül gibi sana da bi iş verirler
(163 puan) tarafından
Ailem kadın sığınmaya gidersem siler beni. Biz varız derler. Onlar çocuk konusunda üzülüyor. Perişan olur diyorlar
0 oy
(301 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun ama aldatma konusu olmadığı sürece çocukları devlet sana verir 
(163 puan) tarafından
Devlet verir ama benim maddi durumum yok ailem in de yok. Çok kötüyüm
(301 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah canım umarım düzelir Hersey
0 oy
(612 puan) tarafından
Kuzum yaşadıkların da elbette seni olumsuz etkiliyor. Ama bu kadar kötü olman lohusalık depresyonuyla da alakalı olabilir mi? 
(163 puan) tarafından
Üç ay oldu doğum yapalı. . Üç yıldır yaşadıklarım birikti. Taşıyor o yüzden piskolojm bozuldu
(612 puan) tarafından
Çok haklısın. Ben yaşadıklarını küçümsemiyorum asla. Ama ölümü aklına getirme. Çok gençsin, güzelsin, baksana gözlerinin içi gülüyor. Kızın küçük, yeni bebeğin olmuş. Bu yaşadıklarını daha katlanılmaz yapıyor emin ol. Biraz büyüsünler, sen evlatlarınla çok daha güçlü şekilde ayağa kalkacaksın.
(163 puan) tarafından
Çok çok sağol hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
19 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Neyla (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
28 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Melek06 (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.

397,209 soru

11,880,287 cevap

35,995 kullanıcı

...