0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (16,131 puan) tarafından

Öldüm ben bugün iftara kadar zor dayandım kurumuştum resmen. Yazlıkları çıkardım kışlıklari kaldırdım sonra evi toplayıp süpurdum halıları dama çıkardım islattim deterjanla birlikte. O kadar halsizim ki iftardan sonra sağolsun eşim halıları benim yerime yıkadı çıkıp biraz yardim ettim taşımasına falan. Daha kalkıp bulaşıkları yıkayacam sütümü kaynatacam. Dünkü süt vakami hatırlayanlar var belki ocakta unutmuştum bugün yine almış eşim :D sonea kafayı vurup yatacam valla hiç kalkacak halim de yok ama.neyse 

19 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Damın batsın lan damda mı var sende :D 
(16,131 puan) tarafından
Hemide kocaman. Öyle bir manzarası var ki bide of of :D
(25,224 puan) tarafından
Sus la edepsizzz:D
(16,131 puan) tarafından
Kız sen hangi şehirde oturuyordun
(25,224 puan) tarafından
En kalabalık olanı :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk baktım :D yemek yaptım o 
(16,131 puan) tarafından
Çok şey yapmışsın  :D
tarafından
:DD inanmadım ama eyvallah bacım djdkks
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben de yazlıkları çıkarmak istiyorum ama hala üşüyoruz :(
(16,131 puan) tarafından
Kız terledik biz inanki. Dün atletle uyudum o kadar sıcak ki
(2,443 puan) tarafından
Kız nerde yaşıyorsunuz siz :)
(16,131 puan) tarafından
Mardin canım
(2,443 puan) tarafından
Hmm biz istanbuldayız ya buralar hala biraz serin valla petekleri yakıyoruz hala :)
(16,131 puan) tarafından
Yok kız ben 20 gündür soba bile yakmıyorum.
0 oy
(883 puan) tarafından
Çiğköfte yaptık oğluşumla :) çok yoruldum sonra bir bici bici az önce uyuttum tabi benimde pilim bitti :) hiç birşey koalami yikammak kadar beni yormuyor :)
(16,131 puan) tarafından
Bende çocukları yıkayınca çok yoruluyorum sudan korkuyorlar her fırsatta kaçmaya çalışıyorlar.
(883 puan) tarafından
Ahahhhha benimkide içinden çıkmak istemiyo içine girmek için kaciyo :)
0 oy
tarafından
Kiz ben de yazlıkları çıkardım kisliklari kaldırdım .  Temizliğe girdim halıları yıkayacak yerim olmadığı için yıkamaya gönderecem yarın:)  
(16,131 puan) tarafından
Ya bende yıkamaya gönderecektim bayrama yakın ama çok kirlenmişlerdi dayanamadım dama  çıkardım büyükleri onları damda yıkadık kucukleri de balkonda yıkayacam
tarafından
Kolay gelsin kiz hamile misin
0 oy
(72 puan) tarafından
Allah oruç tutanlara güç kuvvet versin yardımcısı olsun ne güzel eşin yardım ediyor bak şükret ilaç kullandığım için ben oruç tutamıyorum ama yaşın fetih süreleri tespihleeim Kur'an'ı Kerim hatmim var canim
(16,131 puan) tarafından
Amin canım. Çok şükür ağır iş yapınca eşim yardim eder. Allah hatmini tespihlerini kabul etsin InseAllah
0 oy
(48,833 puan) tarafından
okurken ben yoruldum ☺️ benimki basit elayi parka götürdüm ordan annemlere birakip halamla carsiya ciktim annemlerde biraz oturup eve geldim ☺️
(16,131 puan) tarafından
Oh ne güzel. Benim çocuklar sağolsun bırak çarşıya çıkmayı tuvalete gitmeme izin vermezler. Biri kapıya vurur anne anne diye digeri ışığı üstüme kapatıp açar alkış yapar   :D
(48,833 puan) tarafından
elada hep benim üstümde evdeykende annemlere gidince biraz üstümden düşüyor aciklarsam nereye gittigimi bir kere bile sormuyo annem nerde diye☺️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Da erken degilmi yaz temizliği için 
(16,131 puan) tarafından
Yaz geldi kiz. Öldüm sıcaktan bugün. Ramazan bayramı gelmeden halledim dedim
(6,919 puan) tarafından
Ne sıcağı nerde yaşıyorsun sen Akdeniz mi
0 oy
(4,238 puan) tarafından

Bugun evı supurdum sildim halıları kaldırıp koltuk arkalarına kadar temizledim. Banyo wcler hallettim, evimde cok buyuk. Yemek yaptım bulasık camasır derken aksam oldu :) 4,5 aylık bebısım var uyutnusken baya ıs gordum, Kuran ı Kerim okudum en onemlısı :) 

(16,131 puan) tarafından
Sende baya çalışmışsın. Büyük ev dezavantaj ya benim evim dr büyük temizliği hiç bitmiyor
(4,238 puan) tarafından
Hıc sorma cnm cok zor oluyo 6 oda var hepsi buyuk balkon 2 oda kadar o bile zr oluyo
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Evleri sildim süpürdum ..çamaşır attım onları serdim kurudu topladım bebeğim çok huysuzdu onla uğraştım yemek vardı Allah'tan ...sonra bebeğimi dışarı çıkardim eve geldim dinlendim :) şimdide bebeğim uyuyo kahve yapıp dinlencem
(16,131 puan) tarafından
Anaa balkona çamaşır asmıştım toplamayı  unuttum.
(3,739 puan) tarafından
Topla hemen:)
0 oy
(766 puan) tarafından
Maşallah oruç iyi dayanmışın. Bizde biraz ev işi biraz çocukları güneşi görünce gezdirdim derken gün bitio hemen 
(16,131 puan) tarafından
Normalde oruç tutarken acıkırım susamam ama bugün öyle bir kurudum ki hiç aklıma yemek gelmedi bile
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Halilari süpürdüm kaldırdım Cam sildim balkonları yıkadım koltukları sildim yemek yaptım kızım durmadı onunla oynadım daha yeni oturdum isim de bitmedi yarın devam
(16,131 puan) tarafından
Is bitmiyor ki. Benim de yarıda kaldı isim. Daha küçük halıları yıkayacam yarın
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Hamile oldugum icin oruc tutmuyorum bende yeni evime gittim ilac atmisdik heryeri supurdum 6 cuval elbise katladim koydum makineye bulasiklari dizdim supurdum copleri attim ilk atilan ilaclar cok fayda etmemis gene ilac atildi cocuk baktim arabayi yikadik esimle sonra yemek yaptik caylar icildi suanda herkes kosesine cekilmis oturuyor
(16,131 puan) tarafından
Kız sende baya iş görmüşsün ha
(2,765 puan) tarafından
Hep boyleyiz canim hayat bes dkakika oturmak istiyorum otutturmuyorlar
0 oy
(425 puan) tarafından
İftara kadar hiç oturmadım temizlik yaptım 36 haftalık hamileyim belim kırılmak üzere 
(16,131 puan) tarafından
Kız dikkat et doğurmayasın. Ben 38 de temizlik yaptım hastaneye zor yetiştirdim kendimi   :D
(425 puan) tarafından
Ayy Allah korusun zamanında gelsin zaten çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Alışveriş yaptım 15 gün sonra memlekete gidcz oğlum ile kafam davul gibi
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Büyük kızımı uyuttum küçük kızım uyandı küçügü uyuttum büyük uyandı uyut uyan derken akşam oldu hiç bişey yapmadım:)

0 oy
(119,599 puan) tarafından
kiz paylas bee valla o kadar heves ettim
(16,131 puan) tarafından
Neyi paylaşım kiz
0 oy
tarafından
Hiçbirşey yapmadım. Şimdi yapıyorum beşiği meşiği hazırlıyorum odayı temizliyorum üstüne bide kahve sevmeyen ben kahve içtim eşim almış harika birşey şimdi buradayım birazdan çamaşır asacağım 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hava guzeldi bugn oglusuma biraz hava aldrdrm..oglum uyandıktan sonra online özel ders verdim..dersten sonra yemek fasli fln gün bitti..yani ders disinda pek bisey yapmamisim onu farkettim:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Greyy (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 655 göst.
21 Temmuz 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.