0 oy
1,278 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar burda isteyen istediğini paylasabilir haddime değil karışmak ama ölen bebeklerinizi anlatiyosunuz vs burda hormonları alt üst olmuş bi sürü hamile var..

Zaten uçan kuşa ağlayacak yer arıyoruz siz böyle dusuklerinizi ölen bebeklerinizi yazarak cok uzmuyo musunuz ya da korkmalarina sebep olmuyor musunuz? 

Bence burda böyle olumsuz şeyler paylasmayin herkes kaldıramaz bir de resim koymussunuz yani bence böyle şeyler paylasilmamali diye düşünüyorum..

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
post degilde resim bitirdi beni elim gitti gitti yazamadim.bende ordan uyarayim dedim ama sessiz kalmak daha agir basti bide pista postla cevap vermeye karsiyim orda altta yorumda belirtilebilir
tarafından
Sadece o kişi için dediğim bisey olmadığı için postla karşılık verdim genel olarak bayanlara söyledim.
-Reklam-
+1 oy
(14 puan) tarafından
Boyle biseyin.paylasilmasi inanilir gbi degil ustelik resimli
+1 oy
(48 puan) tarafından
Ben hic tereddut edip korkmuyorum acikcasi. Acisini paylasmk istemis bnde okudum yorum yapmadan gectim yani uzuldum tabiki bayana  Allh sabir versin tabi.

Dedgn gbi etkilenenlerde oluyor bn kendi adima bayan icn uzuldm ama etkilenmedm bence her kotu seyide kendine yorup kendini korkutmamak lazm
tarafından
Herkes bir olmuyo ki ya işte bazı insanlar çok daha hassas olabiliyor geniş düşünmek lazım
(48 puan) tarafından
Muhakak ki ole herkes bir degl ve hormonlarimiz beynimizi zaman zaman ele  gecirebilior ama dua etmek lazim kendini korkutmakta iyi bisey degl insanin psikolojisi bozulur ole. Beynini yonetmeyi ogrenebilmeli insan
tarafından
Evet öyle üstüne gittikçe çoğalır korkular
(48 puan) tarafından
Kesinlikle ole ;)
0 oy
tarafından
Acılarını paylaşıyorlar ama fotoğraf atmayın üzülüyorum Allah kimse ye yasatmasin
tarafından
Ama üzülüyoruz ve korkuyoruz işte böyle şeyler duydukça ne bilim yine kendileri bilir tbi..
0 oy
(406 puan) tarafından

Haklısın ama herkes istedigini paylaşma özgürlüğünde bişey yapamayız bende gördüm çok üzüldüm aglama aşamasına geldim o beni fazla etkilemedi ama o postun altında 1 yaşında bebegimi kaybettim diyen biri vardı o beni çook etkiledi korkmaya başladım çünkü 3 aylık bebegim var insanın aklına herşey geliyo 

tarafından
Evet insan vesveseleniyo
0 oy
(749 puan) tarafından
Aynen soka girrdim bi an gorunce kotu oldum gercekten   anlatlsa bile fotograf olmasa daha iyi olurdu. İlk hamileligim benmde korkttum gercekten
tarafından
Bende çok kötü etkilendim hele bebeğin ölmeden önce annesinin parmağını tutması;(
(749 puan) tarafından
Otrdm agladim   resmen zaten hamilelik hormonlarimizi alt ust etmis gene agliyorm
tarafından
Tahmin ettim kim bilir kaç kişi bu şekilde ağladı ve ağlamak baş ağrısı yapiyo bu şekilde uzulmememiz gerek ve bebeğimiz de etkilenir karnimizdaki:(
(749 puan) tarafından
Allah kimsenin basina vermesin cok zor
0 oy
tarafından
ben çok etkileniyorum böyle şeylerden canım aklıma herşey geliyor allah korusun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 
tarafından
Amin insaAllah canım::(
0 oy
tarafından
Bugün ki arkadaş aklımdan çıkmıyor hiçç çok korkuyorum ya erken doğum olursa benimkide diye düşünmeden edemiyorum çünkü ben mide küçültme ameliyatliyim çok korkuyorum bişey olur diye  kaçç saattir bir türlü gözümün önünden gitmiyo halen aklımda o fotoğraf Ağlıyorum durmadan düşünüp düşünüp
tarafından
Işte böyle olmasın diye demiştim bende ağlıyorum bende ister istemez böyle şeyler okuyunca
tarafından
Yine geldi aklıma şimdi  derdim ki almayın ne olur geri verin evladımı benden ayırmayın falan diye offfff yaaaa keşke bakmaz olaydım
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Bende 2 kayip yaşadım boyle yazıları görünce bu bebegimi de kaybedeceğimi düşünüp üzülüyorum. Post açanlar da acılarını paylaşıyorlar onlara da bisey diyemiyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun
tarafından
Amin insaAllah
0 oy
(273 puan) tarafından

duygularıma tercüman olmuşsun bende gördüm çok üzüldüm 25 haftalık hamieluim uykum var gözümü kapattıkca gözümün önüne geliyor rabbim sabır versin ama psikolojik olarak cok etkileniliyor:(

tarafından
Yani onlara da Allah gönül selameti versin bisey demiyorum zor bir durum ama ne bilim bir çok hamile kadın çok üzülüyor karinlarindaki bebekler de etkileniyor yazık onlara da..
0 oy
(8,281 puan) tarafından
Ben söyledim de suclu oldum.Sessız kalmayın boyle seylere rahatsız oldugunuzda deyın.e tmm karısmayalım herkes herseyı paylassın o zaman.Cogunluk ne hıssedıyosa o kızlar ozgurluk var dıye hersey paylasılmaz.
tarafından
Neye sucladilar seni?
(8,281 puan) tarafından
O yorumlarda sadece ben uyarmısım kızı ve bana dedıgı ufacık bebektenmı rahatsız oldun oldu halbukı o bebek ölü bir bebek canlısındsn neden rahatsız olayım.
tarafından
Bebekten rahatsız olmak değil ya yanlış değerlendirmiş olayları ya herkes bir olmaz ki eşime gösterdim o bile tuhaf oldu niye okuyon böyle şeyler diyo.. erkek olduğu halde o bile etkilendiyse hamile kadinlari düşünemiyorum..
(8,281 puan) tarafından
Soyleyebılecegım en kıbar sekılde soyledım ama sosyal ortam bu kadsr sosyal işte.Ne dıyım bakmadım bı daha da gectım zaten.
tarafından
Evet gördüm gayet nazik bi şekilde söylemssn sert bi cevap almışsın üzerinden 1 sene geçmiş ve tekrar hamile 34 haftalık bence tekrar tekrar dallandirip kendini de kimseyi de uzmesine gerek yok ama neyse ben hiç karismasaydm keşke.
0 oy
tarafından
Kesinlikle katiliyorum. Normalde boyle seylerden etkilenmem ama fotograf olmasi benide aşırı üzdü 10 aylik oglum yanimda uc saattir uyuyor ben daha uyuyamadim gozumun onunden gitmiyor 
0 oy
(124 puan) tarafından
Cok haklisin.....
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Bende şükürler olsun 3.cocugumuda dünyaya getirmeme rağmen ağladım alttaki yorumları görünce dahada üzüldüm kimi 1 kimi 1, 5 yaşında kaybetmis bebeğini keşke resim paylasmasaydi gözümün önünden gitmiyor burda ilk defa anne olacaklar da eminim çok etkilenmislerdir tamam acısı büyük ama bu psikolojiyi artık ne kendisine nede burdaki bayanlara yaşatmaya hakkı yok kendisine çok üzüldüm ama bi o kadarda sinirlendim :'(

0 oy
(417 puan) tarafından
Valla inan o postu açan kisiyle ayni seyleri birebir yasadim 23 haftalikti ama ben bi gram bebegimi gormedim kimse gistermedi mezarina dahi goturmesiler psikilojim bozulmasin diye ama o bebegi gordum butun gozyasim gitti benimde boylemiydi yani dedim evet keskede resim atmasaydi o aksam cok agladim benim bebegim de boylemiydi diye 
tarafından
Ay yazık sana ya :(( üzülme sefaat eder inşaAllah
0 oy
tarafından
Çok haklısın tamam bir acı yasanmış ama üzerinden bir sene geçmiş Rabbim bi daha vermiş kendisini de üzdü bizi de ben de şuan tam 21 haftalık hamileyim ve kanım çekildi görünce uygulamayi hemen silmeyi düşündüm 
tarafından
Yani ben mi hassas düşünüyorum biraz dedim ama bir çok kişi de aynı fikirde..
0 oy
(461 puan) tarafından
Kadın acısını paylaşmış bu şekilde yargılama bence onun içinde çok zor bi durum haklı olabilirsin ama onu da düşünmek gerek içini dökmek istemiş bir sene olsa bile evladın sonuçta kaybetmek çok zor evladinla sinanmak allah kimsenin başına vermesin
tarafından
Ben yargilamadim
(461 puan) tarafından
Tamam paylasilmamali belki üzülunecek etkilenilecek bi durum elbette ama onu da düşünmek gerek çok zor bi durum acısını paylaşıyor unutamamış ki unutulacak bisi asla değil
tarafından
Öyle ama en azından resim koymasaymis keşke biri yazmış bak dünden beri ağlıyorum diye ona da gnah
0 oy
tarafından
tarafından düzenlendi
Onu yapma bunu yapma 

Kendini onun yerine koysana bir acısını paylaşmış

Yemek cinsellik resim bilmem ne hiç bsy sormayalm yani iyice  b.. çıkıyor buranın 
tarafından
Haklisin cNim katiliyirum sana
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canım okumazsın olur biter 
0 oy
(57 puan) tarafından
Aynen oyle bahsettigin yaziyi gece 1 bucukda okudum sabah 6 ben hala dolaniyordum perisan oldum birde fotograf...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 592 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 683 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 898 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 781 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu

378,868 soru

11,340,180 cevap

34,805 kullanıcı

...