0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Henuz 50. Sayfadaym orucun 2. Gunu adet oldum 6 gun ordan kaybettim sonra eşim ve tüm ailem korona oldu moralm bozuk biraz okumaya calsyorum bu kez 1 yasindaki oglum cok huysz surekli kucak istyor yetismesi şartmi kadir gecesine

8 Cevaplar

0 oy
(12,500 puan) tarafından
Şart değil canım bayramdan önce bitirsin inşallah 
tarafından
Cok zor bitirmem oglum uyudugunda evi zor topluyorum
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim ne zaman yetisirse ozaman bitir ramazan dan sonra hatim et biae olmaz. Bende baslayamadim bi türlü yarim hatimim var onu bitirip yeni baslayim dedim ama bakalim nasip. Daha elime alamadim. Allah tan mani olmazsa yarin baslicam. Suan bu postundan heveslendim. Allah razı olsun canim. InsaAllah sende imkanin olup istediğin zamana yetistirirp hatim edersin♡♡♡
tarafından
Amin saol canm
0 oy
tarafından
Benim de arefe gününe kadar 10.000 zikir çekmem lazım salavat ve tevhid çocuklar uyudukça yapıyorum
tarafından
Uyumuyor oglum onu uyutana kadar cok yoruluyorum zor uyuyor
tarafından
Ne zikir çekiyosun cnm.
0 oy
tarafından
Bende gündüz okuyamiyorum  akşam çocukları uyuttuktan sonra okumaya çalışıyorum sende öyle yapabilirsin hergun 15 yaprak okusan biter   allahım hatim etmeyi nasip etsin cümlemize 
tarafından
Uyumuyor sorun orda
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Cnm kendi okumanla yavas ilerliyorsan internetten yada tlf uygulamasından takip yapabilirsin 40 50 dk suruyor 1 cuz, gunde 2 cuz rahat takip edilebilir. Oruclu zor olur bıraz okuması. Kaynanam cok yavas okuyabiliyor tam bilmiyor ama tlf dan hergun takip ediyor hatim ıcın
tarafından
Telefondan gunah diye duydum
(7,214 puan) tarafından
Telefondan önceden kaydedilmiş bir hatmi dinlemek sayılmaz .
(4,246 puan) tarafından
Neden gunah olsun, dinlemek degil kuranda takıp etmeyı dıyorum. TV de bile mukabele oluyor hergun okunuyor Ramazan da. Hoca okuyacak sende takip edeceksin.
0 oy
(7,214 puan) tarafından
Şart değil canım rabbim okuma kuvveti versin inşallah sahurdan sonra sakın kafa ile oku istersen . Geçmiş olsun rabbim şifa versin ailene 
tarafından
Bebegm cok yoruyor sahura bile kalkamiyorum
0 oy
(72 puan) tarafından
Aslında yetismeli ama sen yinede okumaya ne zaman biterse acele etme Allah kabul eder inşallah geçmiş olsun canım
tarafından
Wmin saol
0 oy
tarafından
Bende başladım benimde yetişmeyecege benziyor önemli olan okunması Allah kabul etsin .. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
17 cevap 189 göst.

382,113 soru

11,440,617 cevap