0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından

Kızlar büyük oğlumun adı yavuz selim. 2. Bebegimde erkek ve isim konusunda çok kararsizim.sizce Oğuzhan ismi nasil geliyor kulağa?

13 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
En sevdiğim erkek isimlerinden biri canım çok köklü anlamlı 
(19 puan) tarafından
Ya çok sağol kaç zamandır isim arıyorum yoruldum artık da
(13,202 puan) tarafından
Adıyla yaşasın nasip olursa. Olmazsa da adıyla yaşasın hayırlı evlat olsun
(19 puan) tarafından
Amin ALLAH razı olsun canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence güzel isim heybetli duruyo :)
(19 puan) tarafından
Teşekkür ederim sagolasin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bence de güzel asil duruyor
(19 puan) tarafından
Sagolasin canim
0 oy
(612 puan) tarafından
Çok severim, bence harika bi isim. Ama yurtdışına filan çıkarsa ileride Türkçe karakterler uğraştırıyor diye koymamıştım ben. Biraz fazla mı detay düşünmüşüm bilemedim şu an :) 
(19 puan) tarafından
InsaALLAH ne bilim.hic öyle büyük düşünmedim ruhum fakir galiba:) yagiz erdem koycaktim ama eşimin köylüleri yavuzla yagiz  ayrımını bir  türlü yapamıyorlar.ikisine de yavuz koymuşsunuz dediler.anlatamadim bi türlü isimden soğudum.
(612 puan) tarafından
Fakirlikten değil kuzum. Ben de paramla çıkıp gezmedim. O kadar param yok. :) öğrenciyken burslu gidiyordum. Ama Yağız dansa Oğuzhan daha heybetli ve güzel geliyor sanki
(19 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın vallahi. Ne bilim InsaALLAH zorlamazlar diyim. Sagolasin oğuzhan koyalım o zaman
(612 puan) tarafından
Adıyla yaşasın:)
(19 puan) tarafından
ALLAH razı olsun canım benim hepimizin evladı sağlıkla mutlulukla InsaALLAH
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Cok güzel canim kardeşimin ismi de Oğuzhan :)

(19 puan) tarafından
MasaALLAH canım RABBİM mutluluğunuzu daim etsin InsaALLAH.bahti acik omru uzun olsun.saglik afiyet versin hepinize.amin canım benim InsaALLAH ya
(9,626 puan) tarafından
Amin inşallah canim benim Allah razı olsun.. Rabbim bebişlerinide önce iyi bi kul sonra size  hayirli sağlıklı evlatlar olmayı nasip etsin insallah
(19 puan) tarafından
Amin InsaALLAH canım benim ALLAH razı olsun. Varsa eğer senin evlatlarının da bahtı açık ömrü uzun olsun InsaALLAH
(9,626 puan) tarafından
Amin canimmm amin..güzel duaların için Allah razı olsun Rabbim gönlündekini karşına çıkarsın insallah ❤  var cok şükür bi tane var simdi ikinciyi bekliyoruz Allah nasip ederse sag salim kucağımıza alıriz hepimiz  Rabbim olmayanlara isteyenlere de tattirsin insallah❤❤
(19 puan) tarafından
Amin amin amin InsaALLAH canım benim. Sağ salim vakti zamanında kucağına almayı nasip etsin InsaALLAH RABBİM. Her zaman sevinç sağlık ve mutlulukla
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yigenim in ismi    güzel  
(19 puan) tarafından
Sagolasin huyu nasıl acaba
(6,919 puan) tarafından
İsmin kişiliği yansidini düşünüyorsan birax Deli dolu   bı genç  kanı deli akar ya öle
(19 puan) tarafından
Biraz düşünüyorum açıkçası.gerci her çocuk farklıdır tabi ama merak ettim bi an.tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Oğulcan i tercih ederim oğuzhan da güzelde 
(19 puan) tarafından
Oğulcan da güzel
0 oy
(133 puan) tarafından
Ben çok severim çünkü kardeşimin adı 
(19 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok güzel isim kuzenimin adida Oğuzhan:))
(19 puan) tarafından
Sagolasin canim
tarafından
Sende saol balim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İki bebginde ismi mukemmmel
(19 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim
(9,247 puan) tarafından
Ne eskir nede garipsenir
(19 puan) tarafından
Sağol canım benim güzel düşüncen icin ya
0 oy
tarafından
Güzel canım hoş bi isim
(19 puan) tarafından
Sagolasin canim
0 oy
tarafından
Bnmde kardeşimin ismi bnce çok güzel
(19 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya
0 oy
(20 puan) tarafından
Bende tam tersi büyük oğlumun adı Oğuzhan çok çok beğenerek koydum ve hala begenerek söylüyorum ve çevremdeki herkeste beğeniyor ikinci oğlum olucak kısmetse buna isim bulamıyoruz :( eşim oguzhani o kadar sevdiki bu da oğuz olsun diyor :) 
tarafından
Eski postmus ben de buraya yapayım yorum ben de ikinci oğlum olursa Oğuzhan koycam çok güzel bir isim oglumu Metehan koyduk zaten aynı tarz isimler ben de çok beğeniyorum Oğuzhan ismini :)
(20 puan) tarafından
Bizede ikinciyi Metehan koyunn diyorlar benim bildiğim Metehan ve Oğuzhan aynı kişi diye biliyorum acaba yanılıyor muyum :) ama Oğuzhan gerçekten güzel isim :) koyun derim
tarafından
Aynen aynı kişiler ben de öyle biliyorum :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
0 oy
16 cevap 224 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bksef (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bksef (5 puan) tarafından soruldu