0 oy
312 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (285 puan) tarafından
Ben tutmuyorum hamilelikten dolayı eşim tutuyo oda çok secicidir yumurta koy yeter diyo ama içime sinmiyor neler yapiyosunuz  geceye 

18 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yumurta kete zeytin peynir salatalık domates kızartmalar ağır oluyor diye yapmıyorum 
tarafından
Keteyi içli mi yapıyorsun
tarafından
Kete yi içli yapiyorsan tarif verir misin geçen yaptım gevrek oldu
(3,276 puan) tarafından
Ben yapmıyorum kaynanam yaptı içli kereyi ben peynirli boş poğaça yaptım:)

1 paket yaş maya4 yemek kaşığı şeker1 su bardağı ılık su1 su bardağı ılık süt1 su bardağı sıvı yağ1 adet yumurta1,5 tatlı kaşığı tuz7 su bardağı
Kızlar ben poğaça ne yaparken sütun kaymağını biriktiririm o çok güzel oluyor yumuşacık dondurucuya atınca da taze gibi oluyor gevrek olduysa pişirirken fırına şu köy canım benimde ilk yaptığım kete gevrek olmuştu sulu yapınca güzel oluyor biz kat kat açmıyoruz peynirli gibi yuvarlak açıyoruz o şekil yapıyor kaynanam
tarafından
Afiyet olsun canım ❤️ inşallah denerim
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haşlanmış yumurta ,:D bna bı tane eşime 2 tane birisi yiyemio ztn sahura zor alistirdim
0 oy
tarafından
Menemen yap canim
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Peynir zeytin yumurta domates reçel sarelle 1 er 2 ser lokma yeter

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Sahur yapmıyoruz ☺️
(48,657 puan) tarafından
kafam rahat diyosun ☺️
(1,601 puan) tarafından
Eşim oruç tutmuyor bende mide rahatsızlığı var oruç tutuyorum ama sahur yapmıyorum yani
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Genelde kahvaltılık bu gece Bi değişiklik yapacam patatesli kaşarlı yumurta yapacam ;) 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ben de tutmuyorum eşim tutuyor canım :) peynir zeytin reçel bal aman çok bile :D 

Hazır çorba filan yap severse
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yesil soganli omlet

tost 

gozleme 

vs vs daha kahvaltilik tarzda
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kahvaltılık ve yoka böreği yapcam bu gece (kuru yufka)
0 oy
tarafından
Kuzum haslanmis yumurta , haslanmis patates,domates ,salatalik, peynir ,zeytin iste kahvaltiliklar :) asiri tuzlu ,yagli seyler kotu yapiyor cok susatiyor 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Genelde yumurta kırarım peynir zeytin biber salatalık domates vs vs bugün çörek yapcam 
0 oy
(678 puan) tarafından
Bu gece tost yapicam bazen yağda yumurta yapıyorum peynirli yada kıymalı bazen sigara böreği ve kahvaltılık kuymak yapıyorum yumurta haşlaması ve kahvaltılık menemende  yapıyordum ama eşim artik istemiyor susatiyormus  patates kızartıyorum bazende 
(285 puan) tarafından
Dün bende tost yaptım iyi oldu ama işte ne yapsam karar veremedim
0 oy
tarafından
Poca krep bazlama tost pizza haşlanmış yumurta ballı kaymak lı ekmek arası 
0 oy
tarafından
Yumurta peynir havuç tereyağ bal ve reçel bu kadar eşim salatalık domates falan yemiyor kızartma da sustur diye yapmıyorum 
0 oy
tarafından
Kızartma milföy  omlet haşlanmış yumurta domates peynır zeytin falan işte 
0 oy
(6 puan) tarafından
Genelde kızartma pogaca borek tarzı seyler cnm kahvaltılık salata felanda koyuyorum 
0 oy
(859 puan) tarafından
Daha ne işte bacım koy yumurtayı yesin 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
tost yaptim dun gece ramazan yufkasi vardı 

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 525 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.
0 oy
20 cevap 299 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ojetaburu (282 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...