0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Fatiha süresini öğrenmek istiyorum 

15 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Merak ettim namaz kılmıyor musun yada bı cenazeye giderken falan fatiha okuyamıyor musun 
tarafından
Haklısın ama bi tuhaf geldi işte sanırım hristiyan dan dönmüş yoksa bilmemesi imkansız insan merak ediyor bide söyle birşey var fatiha süresini sanarsinizki yasin süresi falan onu ezberleyecekte kolaylık arıyor ezberlemek için on dakika sürmez be su sorup sorulurmu
tarafından
İşte bilmemesi banada cok garip geldi.. Neyse arkadaşım boşver kendileri bilir
tarafından
Bak nasılda rahatsız oldun dimi biri seni bu yönden eleştirince sana yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma kız adam gibi birşey sormuş verdiğin cevaba bak demek ki öğreten olmamış yargılamak ne benim ne de senin haddine bu arada bana diyeceğine önce kendine bak sen bu şekilde yorum yaptıktan sonra
tarafından
Fatihayı sana birisi mi öğretti senin içinden din allah sevgisi okuma isteyi öğrenme isteyi yokmuydu ebene dedene demi bi kitaptan açıp okumadın hadi bilmiyon diyelim diyelim ki öğreten olmadı burası fatiha dua öğrenmek yerimi fatiha suresi kac satır yasin kadar varmıdır siz fatihayı yasinlemi karistirdiniz
tarafından
Yooo rahatsız olmadım gayet rahatım bn kendimden eminsem başkasının ne düşündüğü umrumda olmaz goren dıyecek  küfür etmişim sızın nasıl bir anlayışınz war
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Telefonuna müzik kısmına indir . Is yaparken kulaklığı tak dinle yavaş yavaş sen de eşlik etmeye çalış öğrenirsin canm 
+1 oy
(818 puan) tarafından
Canım arapça (okunuşları) oluyor ya öyle kağıda yaz ezberle
0 oy
(32 puan) tarafından
Duaya odaklanarak sürekli tekrar edebilirsin ya da parça parça halinde de ezberleyebilirsin vede sesli şekilde de dinleyerek ezberlemene yardımcı olur :) umarım en kısa sürede ezberleyebilirsin
0 oy
(601 puan) tarafından

İnternetten aç tekrar tekrar oku canim ezberlersin kardeşime öğretmeni dua veriyo ezberlesin diye ona öğretene kdar ben ezberliyorum sonra oda hevesleniyo  :)

0 oy
tarafından
YouTube'dan aç, dinlerken aynı anda oku ve bunu sürekli tekrarla. Anlamını da öğrenmeye çalış. Allah kolaylık versin :)
0 oy
tarafından
Tek ayet olarak ezberle o ayeti ezberleyince diğer ayeti ezberle ikisini beraber oku öyle üçüncüye geç ezberle ucunu beraber oku diğer ayetleri de böyle üstüne katarak bitirirsen çok sağlam bir şekilde ezberlersin hiç çıkmaz aklından 
0 oy
(402 puan) tarafından
Tekrar oku hergün öyle ezberliyorsum bi bakmışsın ama ö ettim bende mezarlıklarda falan gidince ne okudun 
0 oy
tarafından
Sürekli okuyarak ben salatu tuncinayi böyle ezberlemiştim 
0 oy
tarafından
Yaz kağıda buzdolabına kapıya duvara Bi kaç yere yapıştır gördükçe dur oku çok kolay ezberleme yöntemi 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Sürekli dinle yada sürekli oku okuya okuya aklına girer olmadı kelime kelime ezberle 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
İnternetten bile açıp okuyarak ezberleyebilirsin bence daha fazla geç kalma ezberlemekle
0 oy
tarafından
Bölüm bölüm ezberle daha kolay olur 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım dinlemeye çalış sürekli.. hergun mesela hergun üç cümlesini ezberlemeye çalış
0 oy
(77 puan) tarafından
Sürekli dinle ve eşlik et canım hemen ezberlersin bide sabah saatlerinde algın ve zihnin açık oldugu için o zamanlar da hemen ezberlersin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
7 Ağustos 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,060 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...