0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya kizlar bu saat oldu uyumadı daha ayakta duramıyorum artik sonra ikindiye kadar da kendime gelemiyorum biraz gözümü acincada hmn mutfaga koşuyorum bomboş geciyor ramazanım :'(cok üzülüyorum ama Allahta biliyor duramiyorum gozlerm kapaniyor elim kolum kalkmıyor uyumazsam nolucak boyle yaa eger ramazandan sonra da boyle olursa kafayı yerim bn yaa:'(:'(:'(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Senin çocuk uyumaz benim çocuk doğmaz ne yapıcaz böyle :(

tarafından
Aklin varsa uyu bacim bak sonra kriz gecirttiriyolar insana bu gunleri cok ararsın
tarafından
Bu kadar sıkıntıyla nasıl uyuyayım canım covitiz eşimle doğuramıyorum yetmiyormuş gibi sezeryan düşündükçe dahada uykularım kaçıyor keşke doğsada uyumasam yeterki sağlığım yerine gelsin
tarafından
Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin cmm inslalah ALLAH sifanizi versin
tarafından
Amin sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ahh ahh suan ayniyim bnmki uyur ama 6 da ayakta hergun valla dayanamıyorum gece uyanmalar var bide ne kadar uyusamda gece uyaninca o uykudan bse anlamiyorm:'(

tarafından
Ayy bnde oyleyim eşim de bisey olmaz gunduz uyursun diyo ama gunduz uyuyunca iyice sersem gibi oluyorum gece uykusunun yerini tutmuyor gunduz uykusu
tarafından
Valla bn gündüz uyusa da karnimi doyursam diyorum uykudan geçtin.Uyanikkende rahat durmuyoki agliyo mizmizlaniyo o zaman bse yapamiyorm
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kız uyuyo ben ayaktayım hergun erkenden 
tarafından
Ya ne guzel iste :(
(3,099 puan) tarafından
Neresi güzel bacım valla bende hamileyim sabah karın ağrısı erkenden uyandırıyor ya geç yaticam geç kalkmak için yada sabahın köründe evin içinde saf gibi dolancam bide biseyi bırakmaya çalışıyorum o sıkıntı yapıyor kaal geliyor üstüme
tarafından
He hamileysen  ondan erken kalkarsın bn de uyuyamazdim gebeyken ALLAH sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah cnm
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım ya daha erken bakalım idare etcez bı sure boyle
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Sabah oldu niye hiç uyumadı ki Bi yeri mi agrıyo acaba
tarafından
Yok cnm ya aglamiyor keyfi yerinde masallah biz sahur yaparken uyandi  sonra bi 10 15 dakika daha uyudu bidaha da uyku falan yok
0 oy
tarafından
Bebekler enerjik anneler uykusuz nasil olacak boyle ben gozumu acamiyorum dermanim kalmiyo bazen :(
tarafından
Al bnden de  o kadar cnm
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebegin 
tarafından
5.5 cnm
(2,565 puan) tarafından
Belli bi uyku düzeni oturtmaya çalış canım
Yada yanına yatır emzire emzire uyut hem sende azcık dinlenirsin benım de o aylarda oyleydi artık yanımda yatardı meme agzında meme eme eme uyurdu bende azcık dinlenirdim
tarafından
Ya karnı  ac olmuyorki cnm mamasini veriyorum gözler kapaniyo ben yatınca basliyo aglamaya
(2,565 puan) tarafından
Kokunla uyur kuzu
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bugün hiç uyumadık  ya gazi var ya  karnı ağrıyo bittim tükendim 6 aylik olmasına 9 gün var

Normalde 6 kez falan kalkıp  emerdi bu sefer uykusu var ama  hep ağlamaklı.  Doktr a  götürucem  birazdan 
tarafından
Gittiniz mi.cnm ne dedi doktor benim oglumda 5.5 aylik
(3,532 puan) tarafından
Çok gazi varmış boğazıda  hafif kızarık dedi
tarafından
Geçmiş olsun cnm
0 oy
(146 puan) tarafından
Istersen youtubede dualar falan var bebek uyuması rahatlamasi icin onlari dinlettir daha once denemediysen belki ise yarar allah sabır versin
tarafından
Amin cnm.Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun gülüm 
tarafından
Cok.saol cnm:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 401 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.
0 oy
17 cevap 176 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 231 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...