+1 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
50 mg. Yan etkisinini gordunuzmu cok

8 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Ben kullandım canım  yan etkisi görmedim uyku filan da yapmıyor diğer antidepresanlar gibi ama ilaçlar bünyeden bünyede değişir 
tarafından
Peki etksii oldumu sen ne icin kullandin
(324 puan) tarafından
Sürekli kaygilarım vardi herseyi kafama takıp günlerdir kendimi yıpratıyordum birde mesela kapıyı kitledigime emindim ama yari yoldan geri dönerdim ya kitlemediysem diye bunun gibi şeyler etkisi gördüm
tarafından
Of babam kullanicakti baya kotu dahami kotu olurki
(324 puan) tarafından
Dediğim gibi her ilac bünyeden bunyeye değişir onun için birsey diyemiyorum
tarafından
Dogru diyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sarhoş gibi oluyordum sürekli uyku hali kendim bıraktım kullanmadım 
tarafından
Gercekden mi kotumu oldu
tarafından
Benim bünyem çok zayıf ondan olabilir ama kaldıramadım rüyayla gerçeği karıştırıyordum sürekli uyku hali
tarafından
Hadi ya anladim cok sagol
0 oy
(935 puan) tarafından
Ben kullandm canm etkisi oldu cok takıntılydm azaldı ve beni çok zayıflattı 10 kilo verdim gece kullanyrdm sadece oğlum kück diye uyku yapıyor  dedi doktor ama hiç de öyle olmadı

İstahımı kapattı ve enerji verdi bna bagımlılk yapmadı kendim braktm ama snradan kilo aldrdı bırakınca 
tarafından
Anladim cankm herkeste etkisi farkki baksana yorumlara
(935 puan) tarafından
Ewet cnm bizm komsnn kızıda kullnyrdu ondada kilo ve aşırı uyku yaptı kız ruh gibi geziyordu
tarafından
Anladim canim cok sagol
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Post ciksin kanka
tarafından
Sagol canim
0 oy
(3,372 puan) tarafından
Kardesim kullandi madde tedavisinde icip uyuyordu ama dozu yuksekti sanirim 2 yil araliksiz kullandi
tarafından
Neden ki
(3,372 puan) tarafından
Bagimli oluyor buraktigi zaman sorun yaratiyor yani bizde ole olmuştu yavas yavas dozunu azaltrak burakti
tarafından
Desene asil madde bu diye
(3,372 puan) tarafından
Hahh aynen ole canim birseyden kurtarayim derken baska birseye bagliyorsun ama bu ilaca kurban olayim maddenin yaninda rabbim kimselere yastmasin
tarafından
Digru diyorsu dogru cok sukur kurtulmus

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde leylelgy (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde leylelgy (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,058 soru

11,346,332 cevap

34,812 kullanıcı

...