0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar eltim doğum yaptı. Kaynanama hiç vermiyor bile eline aldırmıyor bebeğini. Gazını cikartmak istiyor hiç yaptirmiyor. Ama ben doğum yaptığım da benim bebegimi ellerinden düşürmediler. Uyuyan çocuğu aldılar kucaklarına tuttular yeni doğdu hatta hastaneden geldiğimiz andan itibaren bende alma diyodum beni kocama anneme şikayet etti. Niye böyle yapıyor kızın karın diye. Ama şimdi eltime gık çıkartmıyor.  Ona çok çekinerek gidiyor. Sizce soyliyim mi hadi beni anneme kocama şikayet ettin bunu da etsene diye soylim mi ? Yoksa söylesem bile ne kiskancmis der mi o konumami düşerim. Siz ne düşünüyorsunuz

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Demekki eltin tavrını koymuş hanı vardir ya bazi insanlarin bakışından birşeylerinden çekinirsin uzak durursun fln öylemi ki
(942 puan) tarafından
Valla ben aman kırılmasın aman yanlış anlamasın aman kalbi kırılmasın derken o her lafı dedi baş tacı ildu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence de bi daha çocuk olsa yine sana aynısını yapar ona ses cikaramiyosunuz de
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O elticik sanırım aşırı sert 
0 oy
tarafından
Birde destekçin önemli benim eşim annesine istediğini de izlenimini vermiş kaynanam bana her lafı dernkavga ederiz eşim durmaz yanımda eltimin mesala kaynım yanımda eşime yapılan saygısızlık banada yapılmıştır dedi kaynanam korkusundan oğlunu kaybeder diye birşey diyemiyor
0 oy
tarafından
Bu şekilde konuşman çocukça olur canım ama aynı ortamdayken yani eltin sen kaynanan eltine canım maşallah kimse alamıyor kucağına senin bebisi benimki doğar doğmaz kucaktan kucağa gezmişti dersin anlar kaynanan. Direk laf söylemek bazen yaramıyor ters tepiyor. Ben genellikle lafı gülerek sokarım ilk baş anlamaz güler sonradan düşer jeton. Bende eltin gibi olurum büyük ihtimalle uyuyan çocuğun kucakta ne işi var? Kalbi ılık yumuşak huylu tiplerden değilim maalesef. Ama bu devirde de böyle olmak gerekiyor. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence gic deme eltinle aran açılır ki senin suçun bu agzinin payni vercektin bastan esinde arkanda durmuyisa dicektin nen dogurcam doye canim cikti ne hayalker kurdum diye 

Sadece bi kere kaynanam dedi ki cocuk kendi ayagini agzina sokuyi sokturtma dedi bende tertemiz onun ayagi bi şey olmaz anne dedim esimde tam anasini savunuyordu esimi  tersledim benden iyi mi bilcen daha yeni yikadim diye.. 

İlgili bir soru bulunamadı

383,176 soru

11,468,593 cevap

35,071 kullanıcı

...