0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben öğrenciyken burs kartı oluyo ya hem banka kartı hem kredi kartı onlardan aldım ziraatten neyse okul bitti ama kullanmaya devam ediyorım bugün sabah bi mesaj geldi bankadan limitiniz 5000 TL ye yükseltilmiştir iyi günlerde kullanın diye ben şok benim kartın limiti 500 TL idi direk eşimin üstüne attım suçu acaba o mu başvuru yaptı diye aradım sordum hayır dedi bankayı aradım kartı alırken en başta periyodik olarak limit artmasına izin verirsek ve ödemeleri düzenli yaparsak artıyormuş e bize o zaman şurayı şurayı imzalayın dediler imzaladık bilmiyorduk geçen sene ödeme yapamadım ama bu sene ödemeleri düzenli yaptım her yerde kart kullandım ondan herhalde limiti arttırmışlar. Aklıma bin türlü şey geldi acaba biri şifrelerimi mi ele geçirdi acaba biri adıma başvuru mı yaptı acaba eşim benden gizli telefondan mı başvurdu diye aklım çıktı. Neyse limiti eşime söylemicem yoksa yarınlar yok gibi harcama yapar ben hâlâ 500 gibi devam ederim artık 

7 Cevaplar

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Ben kredi kartını anlamıyorum kız iyimi kötümü yani sjsjsj

tarafından
Bilmiyorum ki başkası olsa sevinir de ben pek sevinemediö
-Reklam-
0 oy
(14,049 puan) tarafından
Yarınlar yok gibi harcama mi yapar :DDDDS
tarafından
Evet snki geri ödeme yapılmayacak gibi gider her şeyi alır sonra öde deyince dursun der beni kanser eder
0 oy
tarafından
Evet o verilen sozlesmede yaziyo otomatik limit artirimi olsun mu diye imzalayinca da duzenli odeme yapinca yukseltiyolar 
tarafından
Kız ne bilelim biz o zaman öğrenci kartı hepinizi doldurdular bi odaya imzala imzala dediler gönderdiler
0 oy
tarafından
Biz istemediğimiz halde bize kredi kartı geldi az önce 
tarafından
Aaa o nasıl oldu kız
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Banada aynısını TEB yaptı saolsin 
tarafından
İlk defa başıma gelince dolandırıcı falan sandım :D
(9,247 puan) tarafından
Yok kız sen takip et aylık faiz oranını onu kaç yapmışlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
26 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde GizeMikail (605 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,643 cevap

35,160 kullanıcı

...