0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızlar bana akıl verin lütfen

Ben eltim  benden 10 yaş büyük geçen mesajlastik kaynanamlari  hep kötüledi  bana neyse bende  bende bisey  demedim bende bikac bisey söyledim  ama kötü amaclı bisey değildi yani  eşimle aramızda geçen mevzular herneyse benim gorumcede  ankarada oturuyo bizde istanbulda tatile geldi buraya eltim kendi kotuledikelrunu değilde benim yazılarım çekmiş gorumceme  atmış şans eseri bende gorumcemin  telefonunda fotolara bakiyodum  bi baktım o atmış  şimdi sizce ben ne yapayım bu ne denilir gorumcem de bana hiçbirşey demedi eltim biraz uzak oturuyo  kaynanamlar  beni çok sever yardım ederler sizce yarin napayım 

14 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Aynısını yap bakalım noluyomuş görsün gününü sinsi
(394 puan) tarafından
Bende diyorum kaynanamlara hepsini anlatayım  sonra ona iki yüzlü dieyeyim
(1,787 puan) tarafından
Aynen bu tür salaklar başka türlü akillanmaz
-Reklam-
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Sende onun yazdıklarını çek göster madem o kötü şeyler dedi
(394 puan) tarafından
Aşırı dedi ben azımı  açmadım sildim keşke silmeseydm
0 oy
(394 puan) tarafından
Allah aşkına ne soru tekrarı ne var burda ceza veriliyi
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Sende onun yazdıklarını göster 
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Sinsirella ya bak sennnn :pouty:

Ayyyy cook sinir oldum simdiii napican yuzsuzun suratina bakma

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Yaziklar olsun ben olsam onu varya dövmekten beter ederdim hakediyo
(394 puan) tarafından
Gelse  bu tarafa keşke
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Insanlar millete nasıl yaranacagini sapıtmış benim eltim benden 18 yaş büyük ve ben her türlü şeyimi ortpas eder hep arkamda tam destektir bende ona aynı şekilde abla kardeş gibiyiz iyi olana iyi olunur kötüye kötü canım sende laf arasında görünce ne anlat abla böyle böyle oldu diye
(394 puan) tarafından
Benim gorumcem  annem.yasinda zaten onlar  biliyo herşeyi de bunun amacı ne anlamış değilim
0 oy
tarafından
Gorumcen bisey demediyse demekki o kadina inanmamistir 
(394 puan) tarafından
Zaten inanmyolat çok yalan söyleyen birisi  benimle ıyiler diye  kuduruuo
0 oy
(94 puan) tarafından
Görmemezlikten gel aynı diyalagu kur sende ona aynısını yap ben ya boyle yapardım yada bi şekilde biraraya gelip döver sonsuza dek muhatap olmazdım.
(394 puan) tarafından
Bende öyle yapayım ama
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim gormemissin gibo hareket etme bence. Sende sendeki tam metinleri goster mesajlarini. Eltin resmen seni konuşturmuş.
(394 puan) tarafından
Ya cnm.benim mesajları sildim eşim okumasın  görürse kızar ona diye keşke dr silmeseydm
(1,865 puan) tarafından
Canim whatsapp ise ve yedekleme yapiyorsan eger whatsappi silip tekrar yukleyebilirsin o zaman gelir mesajlar. Ama oncelikle ayarlarini kontrol et telefondan. Neyse artik sende ona gore davranirsin. Bizde eltimle konusuyoruz bu tur seyleri ancak o da bende kayinvalidemin yuzune soylemedigimiz veya soyleyemeyecegiz seyleri ifade etmiyoruz. Sende ona gore artik tedbirli olursun ama gorumcen okudugunu fark etmiste olabilir olmadi direk konus
0 oy
tarafından
Mesajlaşma duruyorsa görünce ne gel bak sana ne göstericem diye göster bütün konuşmayı iyle parça parça atmayla olmaz al bütün hepsini oku derim buda sana ders olsun herkesle her şey konuşulmaz 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bence mesajlasttigini anlattım şöyle şöyle oldu bende şunları dedim diye açık açık anlat üzerinde yük olarak hep kalıcak anlat kurtul
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Canım yerınde olsam hıc ugrasmam onun msjlarını da sılmem hıc bı sekılde.Boylesınden korkucan ne yapar eder üste cıkar 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 876 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,076 soru

11,346,933 cevap

34,813 kullanıcı

...