0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
 5 bucuk aylik kızım. Yaklaşık iki aydır meme reddi var. Emzik biberon veya silikon uç kullanımı yok. Surekli ninniler şarkılar söyleye söyleye 2 aydır idare ediyorum ama artık bu aksam iyice zorlandım ne yaptımsa emmedi. Azıcık cekiyo sonra bırakıp ağlıyor.  Sütüm yok diyeceğim ama ağzında süt varken bile ağladığını gördüm.Mama vermeye mecbur kalmaktan korkuyorum. Diş çıkarma donemi biliyorum o yüzden damaklarini rahatlatıp öyle emziriyorum ama nafile bir türlü istekli uzun keyifli emmiyor. Şu an aç aç uyuttum çocuğu çok üzülüyorum bu duruma. Varmi bu durumu yaşayıpta atlatabilen.

4 Cevaplar

0 oy
(141 puan) tarafından
Uykuda emzirin bn öyle yapiyorum 8 aylik hala meme reddi var
(673 puan) tarafından
Meme reddinden dolayi mi süt testi yapıldı. İlk defa duydum
(141 puan) tarafından
Evet onunda kızı meme reddi yapiyordu doktora gitti doktor sütten kesmesini söylemişti kestide
(673 puan) tarafından
Araştıracağım bunu
(1,900 puan) tarafından
Bizde sizinle aynıyiz 8 aylık sadece uykuda emiyor gündüz kaç kere emziriyorsunuz ben artık düşünmekten yoruldum
(673 puan) tarafından
Valla biz daha ek gıdaya geçmedik. Tek gıdası anne sütü
 2 saatte  bir emziriyorum. Emzirme danışmanı o artık büyük 3-4 saatte bir acıkır. Acikmadan memeye zorladigin icinde meme reddi yapıyor olabilir dedi az önce. Birde böyle deneyeceğim bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ilk kızım da aynıydı ama daha sonra 6 Aydan sonra tam tersi oluyor. Memeye çok düşüyorlar biraz daha dayan. Şimdi ikinci kızım 2 aylık oda başladı meme reddine ama ben emzik verdim çünkü baş edemedim aglamalarıyla. Bugün emzik vermedim aynı şekil aç uyudu bakalım 
(673 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah ya şöyle bi keyiflice emsin istiyorum
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hafif uykulu olsun o zaman tutar belki

(673 puan) tarafından
Yok canım onuda denedim uykusu açılıyor
0 oy
(355 puan) tarafından
Gazı olabilir belki canım emzirmeden damla damla ver

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 368 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 295 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 668 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,160 soru

11,318,251 cevap

34,765 kullanıcı

...