0 oy
393 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,084 puan) tarafından
3 senedir şuan oturduğumuz evde oturuyoruz evlenince girmiştik buraya kiracı olarak o zaman daire 0 olarak girmiştik. Evden memnunum aslında ama hem komşuluk yok burada hemde merkeze aşırı uzak. Küçük bir il olmasına rağmen kiramızda 1000 lira. Şimdi 2 aylık bebeğim var dışarı çıkmak çok zor hastane bakkal market herşey çok uzak. Eşim olmadan bi yere çıkamıyoruz burada. Şimdi taşınacağımız ev çarşının içine yürüme mesafesi 12 dakika oda 0 daire tanıdıktan kiralıyoruz. Normalde o mahallede yeni bina kiraları 1800 lira evet çok. Buranın insanı çok para göz biz 1350 ye kiralıyoruz. Hem merkezde hemde 0 daire için iyi fiyat. İlin durumuna göre. İstediğimiz zaman dışarı çıkıp yürüyüş yapabileceğiz artık. En son burada çıktığımızda 9 aylık hamileydim ve mahallede keçi kovaladı düşünün yani. Allahım biz kiracılara ev sahibi olmayı da nasip etsin inşallah 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum çok çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah ❤️❤️ ama keçi kovaladı kısmına kahkaha ile gülüyorum şu an helal et ahshhahabagag
(1,084 puan) tarafından
Valla bende çok güldüm sonradan :D bildiğimiz kovaladı ya köy gibi burası koşamadım da :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun Allah güle güle oturmayı nasip etsin. Darısı bize. Allah hepimize ev sahibi olmayı nasip etsin. :)
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım. Bizde taşınıyoruz ama İstanbula :((( memleketten gitmek Çok zor :(( 
(1,084 puan) tarafından
Ben gurbetteyim kimse yok burda bi eşim bi ben
tarafından
Ben hiç gitmek istemiyorum ama ah ahh ekmek nerde biz orda napalım :(
(1,084 puan) tarafından
Aynen öyle mecbur
0 oy
tarafından
Keçi kısmına çok güldüm. Ama sevindim senin adına inşaallah ev sahibide olursun :)
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(260 puan) tarafından
Çok sevindim hayırlısıyla darısı basima dün kapıma inek vurup vurup duruyordu kocaman birşey İstanbul Güngörende doğdum büyüdüm ben korkumdan çığlık attım kapıyı açtım inek bana ben ineğe bakıyorum düşün doğuma kalmış 20 gün nereye düştüm ben market manav kasap yok dükkan yok iki saatte bir merkeze otobüs var sokak yasağı olduğu günler hiç yok taksi yok 5 ten sonra araba yok iki yaşında kızım var insan görmüyor gidecek yer yok kafayı yicem az kaldı eşime dedim ben dönüyorum Güngörene geldin geldin ben burda kalamam çıldırıyorum dedim oda bu hafta iş gorusmesine gidecek gözünü seveyim yav 1500 vereyim de insan gibi yaşayayım
(1,084 puan) tarafından
Aynen vall bizim burası da öyle sözde site birde berbat bir mahalle bakkala yürümek 20 dakika balkona çıkamıyoruz böcekten karşımız tarla adam bi sürüyor tüm böcekler evin içinde
(260 puan) tarafından
Kabus gibi ya ben çok sevindim rabbim kolaylikka taşınmayı rahat rahat oturmayı nasip etsin banada dua edin nolur hayırlısıyla işi olsun da gidelim valla doğuma 10 gün kalıyor ama umrumda değil güle oynaya ev toplarım burdan geri döneyim yeter ya
(1,084 puan) tarafından
İnşallah gönlünce olur rabbim sana da nasiplensin huzur içinde otur inşallah
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ya hayırlısı olsun cnm iyi olmuş ulaşım parası vermektense kira atar aynı hesap daha kolaylık olur
(1,084 puan) tarafından
Aynen otobüse de binemiyorum hem bebek hem virüs yürümek en güzeli

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 253 göst.
+1 oy
14 cevap 637 göst.
27 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 530 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 530 göst.
18 Aralık 2019 Aile kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

378,347 soru

11,324,630 cevap

34,775 kullanıcı

...