+3 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Babamın önce 3 kız cocuğu olmuş sonra Allah erkek cocuk nasip etmiş babam cobanlık yapıyor 2 defa bel fıtık ameliyatı oldu bu yüzden cok zorlanır cobanlık yaparken 11 yaşından beri ona ben yardım ediyordum beni birazda erkek gibi yetiştirdi cünkü Allahın cölünde ****** otlatıyorduk ona cok üzülürdüm ama belli etmezdim cünkü oda cok üzülürdü ona yardım ediyorum diye hep okulu yarıda bırakıp yardıma giderdim annemden 3 4 ay uzak kalırdım ama babam canım babam koca yürekli babam bu dünyadaki en büyük şansım bana herşyi cobanlık yaparken öğreti namaz kılmayı bile yağmurun altında birlikte soğuktan titrerdik ellerimi avuçlarının icine alırdı üflerdi ısınsın diye yağmura gözyaşları karışırdı beni o halde görmek istemiyordu cocuktum ama anlıyordum onu yalnız bırakmak istemiyordum ah babam 6 yıllık evliyim şimdi keşke şuan yine yanında olsam iyice cöktü ama hala cobanlık yapıyor bir hafta oldu sesini duymadım şebekesi yokmuş bize cok emeği var hele torununu o kadar çok seviyor ki aşkla bakıyor kızlar Allah kimseyi babasız bırakmasın inşallah 

21 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Rabbim başınızdan eksik etmesin İnsAllah canım anne babamızın hakkını ne yapsak ödeyemeyiz hele ki evlat sahibi olduktan sonra insan daha cok anlam veriyor sevmeyi sahiplenmeyi. 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 495 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 535 göst.
0 oy
23 cevap 1,347 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,117 göst.