0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
2015 de malesef ki. Kanama ile yattım has taneye.. 22.ci haftamda detaylı da demişti ki erken doğum olabilir ama nedenini söyle memişti. Sakın detaylı sonuçlarını aman bişey olmaz demeyin nolur ciddiye alın.. Sonra komsu larıma dedim yoktu ki. Çevremde erken doğum yaşa yan lar aman içini çürütme olmaz bişey dediler e doktor ma da anlattım da ne biyere gönder di ne de önlem aldı. Şimdi ki aklım olsa giderdi m başka doktor lara araştırırdım neden diye.. Nasip mi. Diyelim kısmet mi yoksa benim cahilliğim mi 26da yoğun bir kanama ile gittim ama geri gönderdi. Ne *****. Mışım hala doktor umu dinledim gitmedim başka doktor a.. Sabah i. Daha da yoğun oldu parça parça bu sefer böyle olmamalıydı dı.. Belki durdu rabiliriz yatış yapalım dedi özel ya ilgi. Liler heralde bulunur bi. Çare dedim üç gün yattım tabi kanama devam parça devam bel ağrısı müthiş di.. En son baktım doktor a bembeyaz dı yüzü ünüverste ye gidin diyo bak o durum dayım sevk de yapmıyo neymiş yapılmazmış sevk. Neyse eşim sıkıştırınca kapının önünde ambulans geldi bindik gidiyor uz devam hala kanama hasta neye demişler ki ünüverste ye kanama durdu. Ne durması. Doktor muayene etti hani kanama durmuş tu deyip çıktı odadan ve 10dk içinde sezeryan a aldılar. Durum ciddi idi şükürler olsun ki iki mizde yaşiyorduk ama oğlum da gelişim geirliği de vardı zaten 24 hafta lık olarak ilerliyodu. Ciğerleri geliş memişti ağladı dediler bebeğin görmeden küveze aldılar 4ay sonra geldi eve ama. Birde küvezde akciğer enfeksiyon u geçirmişti iki defa.... Şuan 5yaşinda serablel palsi mikrosefali gelişim geriligi kronik akciğer rahatsız lığı var nöbet geçirdi birsürü ameliyat larda oldu. sorunu var daha buna şükür halimize şükür  çare arıyorum hala nasıl konuşur ne iyi gelir nasıl güçlendirir im.. Daha anlatsam çok da çoook uzun oldı :(

7 Cevaplar

0 oy
(458 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah bi an önce sağlığına kavuşur kuzum 
(20 puan) tarafından
Amin inşallah canım ALLAH RAZI OLSUN
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun
(20 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Mikrosefali biliyorum bu hastalığı rabbim yardımcın olsun insan bazen sadece keşke demekle yetinebiliyor
(20 puan) tarafından
Keşke lerde olmuyo ki işte bide. Doktor lara anlatabisek derdimizi.
0 oy
tarafından
Ayy canım benim kıyamam inşallah bi çare bulunur 
(20 puan) tarafından
0 oy
(58 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun rabbim derdine çare versin inşallah
(20 puan) tarafından
AMİN İNŞALLAH ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah rabbim tez zamanda şifa versin derman versin inşallah çok üzüldüm ama sen üzülme herşeyin bir çaresi vardır elbet derdi veren rabbim dermanida verir elbet bu dünya sınav dünyası bol bol dua et inşallah düzelir güzel uzman doktorlar bul git gerekirse tvlere çık illaki bir çaresi bulunur inşallah 
(20 puan) tarafından
ALLAH RAZI OLSUN amin inşallah canım.. Tek çare si yani normal i olmasa daha iyi durum a gelmesi için sürekli fizik tedavi ama. Durum lar malum ya kapandı heryer milim milim ilerleme oluyo gerileme olmuyo çok şükür. Pazartesi başlıyor özel egitim ler fizik tedavi ler ama hazır değiliz en azından bir ay daha kronik rahatsız lığıda olunca

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 834 göst.
0 oy
22 cevap 415 göst.
+3 oy
21 cevap 616 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

380,102 soru