0 oy
539 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından

image

image

Sat'a göre 7+6 günlük gebeyim ama ulturasona göre 14 hafta 2 günlük çıldıracağım çok saçma değil mi

Birde kesede bebek görebiliyor musunuz 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kağıtlara çok bakma doktor ne dediyse ona bak canım 
(229 puan) tarafından
Doktor bebeği nokta şeklinde görüyorum 1 hafta sonra gel tam görelim dedi ama bu ulturason çok saçma geldi bana
tarafından
İşte bebek çok küçük olduğu için hesaplama yapamamış ultrason. O yüzden tekrar git
(229 puan) tarafından
Bende doğrusu kanama vs olmadığı sürece gitmek istemiyorum
tarafından
Olsun canım zaten bu ay bi daha git ondan sonra ayda vir çağırır
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Iyide 14 haftalık bebek böyle görünmez ki 
(229 puan) tarafından
Bana da o saçma geliyor resmen benim keseye başkasının değerleri karışmış gibi
0 oy
tarafından
14 haftalık bebek daha büyük olur 
(229 puan) tarafından
Kesinlikle zaten ondan dolayı bende çok sinirlendim
0 oy
tarafından
ultrason da farklılık olabiliyor ama baya büyük hafta farklılığı olmuş doktor kontrolune gidin bence 
(229 puan) tarafından
Zaten doktordan geldikten sonra ulturason kağıdında farkt ettim doktor da sorun yok dedi ama anlamadım
0 oy
tarafından
Kagitta yanlis yazilabiliyor benimde nstya baglanmistim 33 haftaliktim ama 30 yaziyordu 2 kere girdim ikisindede 30 yazdi oyuzden takilma karismaz kagitlar cunku sana bakildigi zaman cikartiliyor. Kese icindede var gibi pek anlamam bu resimlerden ama tahminimce söyledim 
(229 puan) tarafından
İnaşAllah vardır canım hayırlısı bakalım
tarafından
InsAllah canim Allah gönlune göre versin anneligi hak eden adam akilli yapabilecek kisilerin kucagini boş birak asin rabbim insAllah
(229 puan) tarafından
Amiin rabbim hakkıyla yapabilecek herkese bu duyguyu tattırır inşallah. :)
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Doktor yanlış ölçü girmistir bunda çıldıracak bir şey yok 14 haftalık gebelikte bebeğin başı kolları ayakları hep belli oluyor
(229 puan) tarafından
Bende zaten ona şaşırdım doktor bebeği nokta olarak görüyorum dedi ana 14 haftalık çıktı saçmalık resmen
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senden önce baktığı gebe bin haftasını 

Makine de degistmemis tir canım 

Orda yazan yazı yanlış 
(229 puan) tarafından
Doğrusu bende öyle düşüyorum benden önce giren kadın 14 haftalık duruyor ama ben durmuyorum ama kafamı karıştıran da eğer ki kadın 14 haftalıksa bu bebek nasıl olurda bu kader küçük olur :(
(12,264 puan) tarafından
Tmm işte canım büyük değil bebeğin ultrason resmin de de 7 haftalık gibi duruyur zaten
Eğer arada fark olsaydı doktor söylerdi
(229 puan) tarafından
Zaten çok şükür doktorum sıkıntı yok dedi ama ulturason fotoğrafı biraz kafamı karıştırdı onu sormak istedim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Banada ünv hastanesi yapmıştı sallamışlar haftasını bende hala aynı şüphedeym ilk gebeliğimde olmuştu hala acaba bnm bebeğimin usg si mi acaba diyorum
(229 puan) tarafından
Peki sizde de çok önde veya çok geriden gelme durumu olmuş muydu
(7,768 puan) tarafından
11 de iken 20 civarı yazıyodu al snn dediler verdilerdi sn çk takılma ztn 14 hafta olsa bebek net olurdu sallayıp geçmişler
(229 puan) tarafından
Umarım öyledir canım çok teşekkür ederim  :)
0 oy
(4 puan) tarafından
Merhabalar benzer bir durumu ben de yaşadım. Muayeneden sonra odadan çıkacakken doktor ultrason kağıdında yazılan değerler senin değil önceki hastanın bilgileri kalmış, değiştirmeyi unutmuşum dedi. Baktım ben 16 haftalıktım ultrason kağıdında 30 hafta yazıyormuş, böyle birşey olmuş olabilir. Önemli olan doktorun ne dediği, sorun yoksa dert etmeyin.
(229 puan) tarafından
Umarım öyledir canım çok teşekkür ederim  :)
0 oy
(247 puan) tarafından
14 haftalik ulturason resmim var bebek oldugu belli bunda bir yanlislik olmasin 
(229 puan) tarafından
Bence de yanlışlık var peki canım 7 veya 8 haftaya dair ulturason fotoğrafın var mı
0 oy
tarafından
14 haftaligim bebeğim resimde herşeyi belli oluyor. Bu 14 haftalık bebek değil. Nerde yazıyor 14 haftalık olduğu. Bide orda 14 yazsa ne olur haftası neyse odur
(229 puan) tarafından
Altta yazıyor 14w 2d diye bende merakımdan sormak istedim
0 oy
tarafından
Bence de ultrason kağıdında bir yanlışlık var üzerindeki rakamlar yanliş
(229 puan) tarafından
Bence de bende öylr düşünüyorum canım
tarafından
Bir daha gittiğinde doktora sor canım
(229 puan) tarafından
Soracağım sağol canım
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Fotoğraftaki bebek için 16 hafta 4 günlük yazıyo crl ne ölçümü bi ona bak canım
(229 puan) tarafından
Evet baktım canım ama en son altta 14w 2d yazınca sonuç odur diye düşündüm bilmiyorumm ya kafam çok karıştı
(3,213 puan) tarafından
Sakin ol canım daha yolun başındasın. Bunun ikilisi var dörtlüsü var ayrıntılısı var. Rabbim sağlıkla huzurla vaktinde kucağına almayı nasip etsin...
(229 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun canım ilk olunca streste çok oluyor :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım ilk ultrason da bilgisayara son adet tarihini giriyolar ya muhtemelen onu sende yanlış yazmışlar ultrason kağıdında karışıklık olamaz onu sen oradayken vermedi mi eline 
(229 puan) tarafından
Ben oradayken hemşire verdi canım bende doktorla konuşmaktan bakmadım canım ve ilk olduğu için ne anlama geldiğini de anlamadım eve geldikten ve araştırdıktan sonra anladım canım
(9,626 puan) tarafından
Dedigim gibi canim muhtemelen o tarihi yanlış girmişlerdir o yüzden ultrason kağıdında haftası büyük yazıyodur endişe etme yani binadaki gittiğinde blsistemde yazılan adet tarihini sor yada doktor değiştir belli ki sallıyolar işlerini
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Canm bence o doktor karıştırmış sen başka doktora git
(229 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bir daha gideceğim bakalım başka bir sorun daha olursa kesin değiştiririm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 643 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.