0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bazen sinir oluyorum gerçekten. Bugün konuşuyoruz telefonda neymiş 2. Çocuğu burda doğur daha ev yok bark yok köyde ilk gebeligimde gördüm naptiklarini soğuk evde oturdum tek göz oda diğer odaların cami takılı değil bişey değil onlarla kalıyim dedim neymiş sabah kayinbaban namaza kalkıyorda karnına falan vurur görümcem günlerce 2 çocuğuyla yatti hamileyken ona niye sabah namazinda hiç vurmadı. Evi yaptirsak kendi evimde kalsam neyse ama nerden baksan 30.000 TL'lik masraf var o para kolay bulunmaz eşimin dünya borcu var. Bu cocugumuda soğukta buyutucem hasta olcak onu istiyorlar evin daha boyası badanasi bile yapılmamış 8 ay ilk gebelikte orda yatırdılar beni 8 ay sonra eşim yanına getirdi. Nolcak biz gelinlerin halı?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
tarafından
Kimin karnına vuruyordu orayı anlamadim
tarafından
Allah  yardimciniz  olsun  canım ya rabbim gönlünüze göre versin  hamilesin  ramazan ayindayiz bol bol dua et
(3,099 puan) tarafından
Amin canım gece gece derdimi dinlediniz Allah sizden de razı olsun
tarafından
Ne demek canım insan dertlesince az da olsa rahatlar rabbim gönlüne ferahlık versin sende duani eksik etme kendini de bebeğini de üzme rabbim büyük bugünler gelip geçici
tarafından
Sendende allah razı olsun  canım benim senin derdin  bizim derdimiz  rabbim gönlüne göre versin inşallah  hayırlı geceler olsun inşallah
(3,099 puan) tarafından
Allah razı olsun hayırlı geceler:)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 725 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 337 göst.