0 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (10,975 puan) tarafından
Barışmayacagım ama ne bileyim hosuma da gitti yalvarması bu durumda sefillik cekmesi. Aldattığını kabul etmiyor yemin ediyor yapmadım diye. Çocuklar üzerine edecekti susturdum pis emellerine evlatlarımı alet etme dedim o cocuklar benim dedim. Senin dedi =) ama dalga geçmek gibi degil ha baya baya korkuyla. Küfür ettin ediyorsun kac defa duydum cekemem ben seni dedim yalvarıyor işte yok maddi sıkıldım dedi. Bende dedim ki sen sıkıldın da bizde parada mı yuzduk alyanslarıma varıncaya gitti gebeyken temizliğe gittim daha napcam dedim neyse o bu yalvarıyor bosanmam diyor düzelcem diyor seviyorum seni diyor veeeee kapanışı ağlayarak yaptı.8 yıldır ilk kez gördüm agladıgını tuafıma gitti. Aglıya aglıya özürdiliyor. Ben barısmak istemiyorum annemde vicdansız mısın sen diyor. Şimdi o iki agladı diye ben mi vicdansızım kızlar? 

20 Cevaplar

+1 oy
(83 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama aldattiysa eğer o vicdanlı oluyor da sen ağlattın diye mi vicdansız oluyorsun devam bence hep kadınlar üzül agla nereye kadar biraz da erkekler sürünsün böyle anlasınlar birşeyleri
(10,975 puan) tarafından
Aldattığını kabul etmiyor o kadına iş için vermiş numarasını o da dengesiz cıkmıs onu bunu sormaya aramıs sözde
(83 puan) tarafından
Anladım senin için eğer hayırlısı ne ise Allah onu çıkarsın karşına
(10,975 puan) tarafından
Amin bacım
(83 puan) tarafından
Peki bu arada sen diyorsun ya aldatma falan diye emin misin peki
(10,975 puan) tarafından
Bende kadının numaralarına kadar var arama kayıtları var daha üst üste mi yakalama lazım aldattığını anlamak için bacım ben eminim. Ha bir *** yememiş dahi olsa bu kadar izin vermeyecekti
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya bırak allah aşkına o sana her türlü pisliği yaparken onca küfürü ederken vicdansız değilde sen affetmeyince mı vicdansız oldun bırak ağlasın bir kere atlamayla göz kurumaz 
tarafından
Hazır ağlayıp zırlayıp evi üstene yapayım demiş evi al tekmeyi bas "D
(10,975 puan) tarafından
Kuzum yapsa nolur ki her halukarda bosanır Ken satılacak
tarafından
Ya valla mal mülk için üç kuruş dünya zevki icin de bu sıkıntı çekilmez ya isterse çifter çifter ev olsun araba arsa milyon dolarlar olsun senin mutluluğun huzurun olmadiktan sonra paranın hiç bir kıymeti yok
(10,975 puan) tarafından
Bende oyle diyorum canım içinde agladıgım evi napayım ben
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Kendimi gördüm bir an. Bende böyleyim bana da hep vicdansız derler herkes her haltı yer ben gaddar olurum kötü olurum. Affetmem ben keyfi yerindeyken el kapısında olan sıkıntıdayken gelmesin bana gitsin ötede ağlamaya devam etsin. 
(10,975 puan) tarafından
Haha bacım iş ciddiye bindigini mal gibi ortada kalacağını anlayınca aglama ya basladı kız evi üstüne yapayım dedi =D
tarafından
Vallahi daha çok ağlar bacım başta neredeymis aklı? İstihareye yatsana kız ne göreceksin bakalım ona göre de hareket edersin
(10,975 puan) tarafından
Kız ben pek inanmıyorum oyle seye
tarafından
Buna inan canım Allah rızası için namaz kılıp yatıyorsun rüyanda beyaz yeşil görürsen hayırlı kırmızı siyah görürsen hayırsız oluyor. Bunlar dinen yapılması uygun şeyler içinde tereddüt olmasın ♥️
0 oy
tarafından
Valla aldatırken dusunseydı hıc de vicdansız degılsın 
(10,975 puan) tarafından
İşte gerci onu da sucluyamıyorum cocuklar ayrı büyümesin istiyor
tarafından
Annen de bir nevi aileni dusunuyor aslında canım ama ıste yasadıgını da sen bilirsin
(10,975 puan) tarafından
Aynen. Oyle bacım
tarafından
Rabbım yardım etsin canim
(10,975 puan) tarafından
Amşn bacım sagol
0 oy
tarafından
Vicdansizlikla alakasi yok senin canin yandigini nasil yandigini bi sen biliyorsun, o da aglayacak dereceye geldiyse gercekten haksizdir hakli olsa hic bi erkek alttan almaz. Karar senin kararin umarim hakkinda hayirlisi olur :)
(10,975 puan) tarafından
Sagol bacım Amin ben barısmak istemiyorum
tarafından
Yalvarsin dursun o zaman onlar zannediyo ben naparsan yapayim iki guzel sozle her sey duzelir, jnsansin sonucta sabrin tasiyo olmuyosa gercekten barisma kimseye ihtiyacin yok, devlette kadinin elinden tutuyo iyi kotu hic bisey olmsz allahin izniyle en azindan huzurlu olursun kafan rahat olur
(10,975 puan) tarafından
Sagol canım bende bunu diyorum anneme
0 oy
tarafından
Valla barisirsan iki gune aglayan sen olursun bacım kim ne derse desin mantiğınla hareket et 
(10,975 puan) tarafından
Sagol bacım haklısın
0 oy
(601 puan) tarafından
emin misin peki canm yani açıkça biseyini yakaladin mi 
(10,975 puan) tarafından
Onunla konusmus defalarca evden cıktıgında. Diyorum neden sen evdeyken aramadı?
(601 puan) tarafından
bence birsey demeden biraz bekle sen telefonu karistirip karistirip birseyler soyledikce akillanip o hatayi bidaha yapmiyorlar tlfnla ilgili önlem aliyolar eger kanit bulmak ispat etmek istiyorsan sadece arama kayitlariyla bunu esine kabul ettiremezsin
(10,975 puan) tarafından
Vallaha canım ister etsin ister etmesin anama küfür ederken herseyi yaktı o
(601 puan) tarafından
himm orasini bilemem tabi canm aranizda ne gectigini allah sana kolaylik versin
(10,975 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Boşanma kararı aldıktan sonra eve bile sokmam, bence sen vicdanlısın eve almışsın 
(10,975 puan) tarafından
He daha napayım demi bacım benden bu kadar vallah
0 oy
(1,661 puan) tarafından
İnsanların bir yaşdan sonra deyişmeyeceğine inanırım
(10,975 puan) tarafından
Bende aynen
0 oy
tarafından
O aldatırken vicdanlı da sen affetmeyince mi vicdansız oluyorsun 
(10,975 puan) tarafından
Ayenen oyle pişman diyor annem pişmanmıs
0 oy
(2,075 puan) tarafından

image

..... Hayat senin hayatin. Affetme unutma ama gerçekten deger verildiğini hissediyorsan bi çabası varsa görmezden gelme

(10,975 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
tarafından
Vicdansız değilsin haklısın 
(10,975 puan) tarafından
İçimden geçti aglamadıgım bir gece kalmadı affetmicem
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sürtsün burnu birazdaha oyle ağlayıp sızlayıp herşeyi kapatamazlar eger barışma gibi bir düşüncen varsa da iyice gözünü korkut bi daha cesaret edemesin 

Sana onlari yaşatırken o vicdansız degil mıydı?
(10,975 puan) tarafından
Barısmam bacım barısmıcam
0 oy
tarafından
Yav bacım sen her hafta bosaniyorum sonra affettim diye post açıyorsun neden hala uzatıyorsun adamdan bi halt olmuyorsa bosan niye çekiyorsun kahrını 
(10,975 puan) tarafından
Kız affetme filan yok karıstırıyo olmayasın. Ben hiç affetmedim bunu annem bosanma diye ısrar ediyor diye hep durdum ama artık küfürde edince patladım ailesini aradım anlattım en sonunda
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Boynunda morluk vardı sanki onu sordun mu ona ne kılıf uyduruyor
(10,975 puan) tarafından
Yokmus oyle birsey yemin ediyor birsey yapmısım dır kendim diyor
(14,034 puan) tarafından
Eşin beklenmedik hareketler sergiliyor sence sebebi ne valla çok şaşırdım
(10,975 puan) tarafından
Bende anlamadım Kı kardesim de cocuklar dan ayrılmak istemiyor birde biliyor ki mahkemede rezil olacak ondan korkuyor abla diyor
(14,034 puan) tarafından
Bide kurulu düzeni bozulsun istemiyordur
(10,975 puan) tarafından
Kuzum hayatımızda düzen filan yok ki
0 oy
(615 puan) tarafından
Bunun vicdansızlıkla alakası yok. Eskiler zaten ayrılmaya karşı olduğu için hemen küçük bir özürde bile affet der. Karar senin tabi ama kendi fikrimi söylersem eğer ben affetmezdim. 
(10,975 puan) tarafından
Kendi de ayrı annemin ama bana affet diyor sürekli
0 oy
(163 puan) tarafından
Tam iyi yapmışsın bırak sürünsün. İki ağlama ile barışırsan bu sefer yaptığı bütün hataları Duygu sömürüsü ile kapatacak. Tecrübeliyim o konuda. Boşan diyemem ama süründür
(10,975 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bişey diyemem ama şu var ki yaradan bile tobe Edip af dileyeni bağışlıyor   içimden öyle geçti  dün Nihat Hatipoğlu şöyle dedi sosyal medya yazdınız sözlere dikkat ediniz. Bunun bile hesabı var mahşerde o sebeble sen iyi bilirsin o adamla yaşayan sensin biz sadece senin yazdığın kadarını biliyoz hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(10,975 puan) tarafından
Tabi ki öyle canım. Ama haşa cenabı hakkın merhameti gibi merhametimiz olamaz o yuzden affetmek bizim için zor
(6,919 puan) tarafından
RABBİM akıl fikir versin inşallah böyle hiç için yuvasını yıkan adamlara
(10,975 puan) tarafından
O şimdi yalvarıyor ama umrumda degil bıktım artık
0 oy
(612 puan) tarafından
Onun yaptığını sen yapsan o seni affeder miydi? 
(10,975 puan) tarafından
Asla affetmezdi
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Bir aldatan bi dhaa aldatir insan huyundan vazgecmez ne olursa olsun eger arkanizda dayanak varsa hic beklemeyin bosayin yada süründürün sonucta cocuklarin babasi boşanıncada cocuklarda 2 ye ayriliyor manevi olarak cok çöküntüye giriyorlar bunuda düşünün 
(10,975 puan) tarafından
Ne yazıkkı boyle de olmuyor. Büyügüm de ufak mahkemenin onu da verecegini düsünmüyorum

İlgili bir soru bulunamadı

380,753 soru

11,399,897 cevap

34,929 kullanıcı

...