0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

8 buçuk aylık 9 ayına yakın ama hala oturma yok sanki affedersinizde bi tarafında kurt kaynıyor sanki kıpır kıpır kendini arkaya atıyo doktora götürsem mi ne yapsam acaba yemek yedirirkende bazen kucağımda duruyo yine kıpır kıpır kucağımdan  aşağıya iniyo yatırarak yediriyorum bana yardımcı olun lütfen<3

9 Cevaplar

0 oy
(10,575 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kızım oruç tutmak istemiyor diye girdim allahım:))) 

Cnm daha oturur ya az daha bekle
tarafından
:))  ay şimdi çok güldüm bak
(10,575 puan) tarafından
Hahah ben de güldüm kendime ;) dedim 8 aylık çocuğa ne orucu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic ses etme bence ben oglumu tutamiyorum kıçında çivi var sanki:)
tarafından
Cok afedersin afkursunlar her bebegin kendine ozgu gelişimi var hareketleri iyiyse gorme duyma tepki vermesi normalse sıkıntı yok:)
tarafından
Herşeyi çok iyi başkasına anlat anlatabilirsen kendileri çok biliyo ben hiç birşey bilmiyorum :D
tarafından
Hic sorma 70 cm 8.5 kg bebegim 9 aylik ama yok 2 aylik gibi duruyo nasil istiyorlar anlamiyom tosuncuk galiba saglik ocagi gayet iyi diyor bunlara begendiremiyorum bide benim oglan cok hareketli 2. Saniye durmaz kıçının ustune her yeri karistircak agzina getircek:)
tarafından
Aynı kız valla banada beben küçük duruyo diyolar benim boyumda posumda bekliyolar heralde
tarafından
Hic agizlarini hayra acmazlar vurcan agizlarina kürekle bi iyi bisey soylemezler:)
0 oy
tarafından
Oturma minderleri var ondan alabilirsin 
tarafından
Eşime söyledim bi türlü aldıramıyorum yastık koy diyolar ondanda kayıyo
tarafından
Canim letgoya baksana satan vardir muhakak ucuza alirsin bir silersin deterjanla kullanirsin
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Onune oyuncak falan koysan oyalansa belki oturur canim
tarafından
Herşeyi denedim kuzum bi türlü durmuyo oyuncaktan sıkılıyo yürüteç ten sıkılıyo kucakta durmaktan sıkılıyo yere koyuyorum sıkılıyo ben bu çocuğa ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Zor valla canim ya Allah yardimcin olsun
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Bi avuç kurt var anam bunlarda benim oğlanda aynı canı isteyince oturur yatiyo olsun ellerinden tutarım oturmaz direk kalkar ayağı, otururken sürünerek yatar mama sandalyesi kullanıyorum Allahtan ben 
tarafından
Ay demek ki tek benim kız değilmiş :))
(3,911 puan) tarafından
Aynen kuzum takma kafana hiç ben artık alıştım benimkine 5 dk oturduğunu hiç görmedim pestillim cikiyo valla :)
tarafından
:-* : )))
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benimde öyleydi bende korktum şuan 10 aylık 1 haftanın içinde emekledi kendi oturdu kendi kalktı herşeyi 1 haftada yaptı merak etme 
tarafından
Ay çok güzel içimi rahatlattın valla :-*
(3,055 puan) tarafından
Merak etme canım daha vardır zamanı isteyince herşeyi yapıyolar valla
0 oy
tarafından
Kiz benimki surda 1 aydir duzgun oturuyor 5 aydan buyana uğraşıyorum sıkma canini vakti gelince hepsi oluyor benim kızımın da 10 ayi bitti hesapla artik:))
tarafından
:-)) iyiki varsınıx valla yüreğime su serptiniz
tarafından
Ne demek canim ya hem her bebek aynimi gecen gormustum birisi bebegim 8 aylik 6 tane disi var yazmıştı benimki 10 aylik hala iki disi var:))
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Benimki de sekiz buçuk aylık daha oturmuyor
tarafından
:-) demek sıkıntı yok :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 151 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 671 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu