0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eski postumda anlatmıştım kaynana geçmişi anlattı eşimle aram bozuldu vs neyse şimdi eşimle barıştım ama hala unutamıyorum kaynanin suratını dahi görmek istemiyorum nolcak böyle birlik yasioz ayrılmak imkansız yapmacık mi olcam artık ozmn duryom öle aklıma gelio olanlar sonra da çok sinir oluyorum unuturum ins zaten bu saten sonra nasıl iy olabilirim kaynanayla eşimde suçu bnd görüo hep anasına hiç bişe demedi bile başka zaman sinirlenince saydirir şimdi hiç öle bişe olmadı bile içimi dokebilsem esime belki biraz rahatlarim

8 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Aramızı bozdu senin geçmisini anlattı daha ne olacaktı de ayrılmak istiyorum evimi de anlat dök ıcini niye cekiniyosunki
(4 puan) tarafından
Anamın olmadığı yerde huzur yok ne demek ya harbi o zaöan neden evlenmiş ki bence yani içinizi kaynaya da eşinize de baya baya bir dökün
(225 puan) tarafından
Annemin olmadigi yerde huzur yok derken annesinin ne oldugunu bildigi icinmi bole dio yoksa mecbursun der gibisindenmi acaba
tarafından
Mecbursun dio yni cnm mecbur anemle yasiycan dio
(4 puan) tarafından
Basta öyle mi anlastnz acaba
tarafından
Aslında evlennce hep diodu 1 sene sonra cikcaz kaynım buraya gelince ama kaynım gelemedi kaldı ole
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Al karşına dök içini. .. yoksa ben kafayı yicem huzurumuz için yanımda ol dinle derdimi de 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Tabi canim esine de ki 1 saat bana ayir konusmak istiyorum ne zaman musait olursan konusalim de  ( baska bisey ile ugrasmasina seni dinlesin)

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Postunu okudum evini ayırsın bence o kaynanayla kim olsa gitmez
0 oy
(299 puan) tarafından
esin madem annesine inanıyor onu tutuyor sen  ne demeye barıştın
tarafından
N yapabilirdimki başka cnm esimi seviyorum bı sorunumuz yoktu kaynana yüzünden aramız açıldı
(299 puan) tarafından
o zaman eşine akıl fikir versin allah
0 oy
(321 puan) tarafından
Okurken sinir oldum. Eski postlarına da baktım. Tek diyeceğim. Ya eşinle bir hayat kur kayınvalidene mesafe koy, eşin görüşebilir ama sen görüşmek zorunda değilsin yada bırak eşin anasıyla bir hayat kursun.

Kendine değer vermeye başladığında hayatın daha çok güzelleşecek güzelim. 
tarafından
Birlik yasioz cnm napabilirim ki mecbur yapmacık olcam elimden geldikçe iy olmaya çalışacam kadınla
Kaynana bnden için dio bna değer vermio sözümü dinlemio yani bn kötü biriyim özetle ama bni seviomusta bu kadar kotu biriysem bni nasıl seviyo açaba
(321 puan) tarafından
Birine değer vermek onun sözünden çıkmamak değil desin birisi kaynanana, hayatımızda her değer verdiğimiz kişinin sözünün çıkmazsak ohooo. Allah yardımcın olsun canım benim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Anamin olmadigi yerde huzur yok ne demek ya, evlenmeseydi o zaman elin kizi analarinin bekcisi mi! Acin biraz agzinizi ya, korkmayin, dokun içinizi...
tarafından
Şuan evde deil zaten cnm 3 gün anasının yanında kalcak bn gitmek istemedim gelince konuşurum ins
(6,978 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim
0 oy
tarafından
Ozaman anasiyla yasasaymis seninle niye evlenmis su ana kuzuları bir zahmet evlenmesinler ya elin gunahsizlarininda basini yakiyorlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 350 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 429 göst.