0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (1,266 puan) tarafından
Devlete gittim doktor yok yolda dolmus bekledim gelmedi yasaklli olunca çalışmıyor lar bekledim dolmuş gelemedi otobüs sonra kaynım motor getirdi motorla gittim doktor yok uzman Doktorlar çalışmıyomus acil bişey olsa her bölümden bir doktor görev yapması lazım yani resmi tatilse doktorlarin hastalık sağlık iicin olmaması lazım çok sinir oldum  bilgilendirme yapan olmadi doktor olmucak diye yasak dünden belli oldu randevu mu dun sabah almıştım

4 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Uzman Dr olur ama acil bişey olmayınca çıkmaz ortaya. Pratisyen hekimin baş edemediği yerde gelir muayene ye . Bence sen randevuyu bidaha kontrol et bugün resmi tatil devlet hastanesi randevu vermez bugüne
(673 puan) tarafından
Resmi tatil ve dolayısıyla doktorlarda tatilde heryer kapalı hani. Nedir bu doktorların çektiği tatilde olsalar bile hep suçlular.
(1,266 puan) tarafından
Kızdım konu dünden yasak belli randevu aldım vermesinler ozman doktor yok neye randevu veriliyor doktorlar sağolsun varolsunda hep tatil haklarıdir ama
(673 puan) tarafından
Canim randevular muhakkak kapalıdır gününü yanlış anlamış olabilir misin
(1,266 puan) tarafından
Yok kız doğru hatta e nabizdan baktım bugüne randevu gözüküyor
(673 puan) tarafından
Allah Allah şaşırdım otomatik kapalı olur çünkü resmi tatiller
-Reklam-
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Iyide canım bilmen lazım. Bugün resmi tatil sağlık ocaklari bile kapalı kaldı ki doktorlar mi çalışacak 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bugüne nasıl randevu aldın resmi tatil keşke gitmeseymissin bugün birde pandemiden dolayı doktorlar hep kovid bölümünde normal günde bile doktor sayıları bayağı azalmış durumda
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Resmi tatil sonuçta. Her yer kapalı herkes izinli resmi tatil olduğu için tabii ki doktor bulamazsın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 175 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 124 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elifguio (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.