0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar ek gıdaya geçtik bebek irmiği bulamadım evdeki irmikten robotta inceltipte versem olur mu

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende ilk kez duydum vallahi ben hep evdekini kullaniyorum
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Bebek irmiği biraz daha ince oluyor kuzum normal.irmikten sindirimi kolay olması açısından ama ben A101 den alıyorum o irmik de çok ince taneli ve sindirimi kolay bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım çok şükür denemek istersen tavsiye ederim 
(98 puan) tarafından
Pirinç alerjen riski en düşük olan bir besin canım pirinç ununu gönül rahatlığıyla verebilirsin su ile yapıp ama irmikle karıştırma derim hazımsızlık yapabilir ve tadının pek güzel olacağını sanmıyorum zaten 6. Ay deneme yanılma ayı 3 gün kuraliyla herşeyi önce tek tek ver bebisine sonra karışımlara geçersin canım
(860 puan) tarafından
Canım ya şey sorucam bazen muhallebi yada çorba gibi şeyleri artani kavonoza koyup dolaba atın yedirirsiniz diyor internette dolaptan çıkarıp ta nasıl vericem soğuk mu ısıtmak ister mi
(98 puan) tarafından
Canım benim fikrimi sorarsan herşeyin tazesini yedir derim dolapta bekletme muhallebi tarzı şeyleri ama çorba yaptığımız zaman tencerede yapıyoruz onu dolaba koyup ertesi gün isitabilirsin ama tabakta kalan şeyleri ben saklamiyorum canım
(860 puan) tarafından
Artan dediysem tabakta olan değil tencerede fazla kalanları yanı
(98 puan) tarafından
Tamam canım çorba ya da yemek yaparsan olur dedigin ama muhallebi olmaz zaten o dolapta donar daha çok isitilmaz bidaha
0 oy
tarafından
Canım trendyolda bi site var ordan alıyorum ben hep ince ve çok güzel istersen link atabilirim
(860 puan) tarafından
Olur sevinirim
tarafından
https://ty.gl/yamr5e94j ben burdan aliyorum bi de
https://ty.gl/hqywpr0i fiyatı hangisi uygun gelirse gr ina vore bakabilirsin
0 oy
(119,514 puan) tarafından
bende bulamadim bebe irmigi ☺
tarafından
0 oy
tarafından
https://ty.gl/ndzvpf3s0

Bu attığım linke bakabilirsin canım bende almayı düşünüyorum fiyatı da çok uygun ve doğal
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Az daha incesi farkı yokmu ben direk normal irmik veriyordum cnm robota blendra çok alıştırma sonra zorlanırsın normal irmik de olur onu ver 
(860 puan) tarafından
6.ayimiza yeni girdik pirinç unu irmik yapsam bir sıkıntı olur mu acaba
(12,777 puan) tarafından
Pirinç unu pek sevmiyorum ama cnm pirinç unu pişir keçiboynuzu özü ile tatlandır yada irmiği kısır içine meyve kat ver
0 oy
tarafından
Daha ufak bi irmik sindirimi kolaylaşsın die 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Normal irmiği pişirirken biraz daha fazla su ekle.  Ben öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 314 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
17 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 119 göst.
20 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu

381,350 soru

11,416,526 cevap

34,968 kullanıcı

...