0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (4,700 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar şuan 28+2 yim sizce ne zaman temizlik bebis kıyafetlerini hazırlıyim ki aslında ikinci bebiş ama oğluşum da kendi evimde değildim diye böyle şeylere çok dikkat etmedim bide sezeryan olacam 38 de oğluşum 37+6 da geldi bu daha erken olur mu hiç bilmiyorum ay sizce napiyim ben temizliği hastane çantasını falan :))))

3 Cevaplar

0 oy
(713 puan) tarafından
30 haftalıkken başla bence canm ben öyle yaptım şimdi 35+4 oldum üstünden geçiyorum 
(4,700 puan) tarafından
Ya aslında şuan da herşeyimi yaptım gibi bayram temizliği olur ramazan da rahat ederim diye camlar kapılar perdeler koltuklar mutfak dolapları  falan yeni temizledim zaten 30. Haftada yani batramda  bir 10 günlük evde olmuycam o zaman da temiz kalır bayramdan sonra halılarımi gönderip bende üstünden geciyim o zaman
(713 puan) tarafından
E kuzum sende bitirmissin zaten :) aynen dediğin gibi yap pandemiden dolayı gelen giden olmaz ama en azından doğumdan sonra sen rahat edersin
-Reklam-
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Ew temizliğimi ay benim ew bir haftada tozlaniyor anlamadım bende nezamannyapcam bilmiyorim
(4,700 puan) tarafından
Kuzum bizim de öyle önümüz piknik alanı her gün kebaplar yapılıyor bide 4 bir taraf insaat falan var onun tozları geliyo 20 aylık oğluşum var o da kirletiyor o yüzden emin olamıyorum bir türlü sonradan da ağırlasıp yapamam diye korkuyorum
(9,242 puan) tarafından
Ee şimdi 32 de yapsam 39da dogursam o 7haftada benim evi ..... Götürür :)
(4,700 puan) tarafından
Kız bende bayramdan sonra 32 haftalık olacam ama benim temizligim yeni bitti artık bayramdan sonra halılarımi gönderip üstten yapacam :))) üstten diyom da kesin yine dip bucak girerim
(9,242 puan) tarafından
He halılarda var dimi dur bakım ben napcsm
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Ben son haftalar hazırladım hep :D ama 30 iyi bence 

(4,700 puan) tarafından
Kiz ben güvenemiyorum biliyon mu oğluşum da evimiz burda değildi eşim tayin işi ile uğraşıyodu erkek çocukları da geç gelir falan derlerdi hep bende kayınvalidemdeydim o gün orda olan eşyalarımı alıp anneme geçip çantamı hazırlıyim dedim eşim de tayin işini halletmek için doğum olana kadar gidip geliyim dedi otobüs bileti aldı 1 de otobüsü vardı sabahın 8 inde suyum patladi 37+6 günlüktum ne çanta ne bişey hazır olmadan hastaneye gittim :))) o yüzden bir korku var
(12,524 puan) tarafından
Zaten o kadarı da gec normalde :)) 30 ideal bence :) bende esim hazırla artık dedi 39 haftalıktım hazırladım ahahaa 39+4 doğurdum :D
(4,700 puan) tarafından
Bizim ev yoktu diye öyle oldu ya memlekete taşınacaktik yarı esyam annemde yarısı kayinvalidemdeydi öyle birbirine girdi herşey en iyisi bunda iki haftaya herşeyini hazir ediyim temizlikte yeni yaptım zaten her yeri kapı pencere perde koltuk mutfak dolapları falan bir kaç gündür bitti bayramdan sonra halıları gönderip üstünden geçerim artık bayramdan sonra 32 haftalık olacam 6 haftam kalmış olacak :))
(12,524 puan) tarafından
Hayırlı kolay doğumlar olsun inşallah :)

İlgili bir soru bulunamadı

396,424 soru

11,858,217 cevap

35,956 kullanıcı

...