0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar eltim yeni doğum yapti. Kayınpederim onlara evine bebek görmeye gitmemis diye kaynanam nasıl kopuruyor. Eşime demiş akşam gel babanı ikna et yukarı çıksin bebek görmeye demiş. Eşimde he tamam demiş. Sonra 1 2 gün üst üste demiş. Eşim yine he tamam demiş ama hiç inmedi benim haberim yoktu ben aşağı indim kaynanaya tencersini götürdüm.  Bana dedi ki kocana şöyle aşağı gelsin hemen dedi bende dedim seni çağırıyor diye.  Ben biliyorum yukarı babamı cikartmaya çağırıyor dedi e git dedim bende babam bize ilk torunu oldugunda hiç gelmedi 1 ay oldu öyle geldi acaba ona da dedimi öyle dedi bende n bilim dedim.  İlla annem laf soylememi istiyor dedi birdaha derse kavga edip gelecwm dedi bende boşver bide karı dedirttiriyor derler dedim ne dicekler ya dedi sinirlendi oturuyor kim haklı sizce eşime ikna ediyimmi git diye

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaramaz kuzu bosver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani adam bile ayıp olduğunu bence almış yeni doğum yapmış insana gitmek istemiyor çekiniyor bence kaynana ne dert oldu bu kadar sende söyle eşine annesine desin babam çekiniyordur lohusa kadın diye 
(942 puan) tarafından
Dedim çekiniyodur belki dedim cekincek bişey mi var 5 10 dk durur iner dedi
tarafından
Bence adam doğrusunu yapıyor aman sen karışma sonra kötü sen çıkarsın bende doğum yapacam kayinbabam kaynanam o kadar rahat insanları korkuyorum doğum yapınca gelirler saatlerce oturup hizmet beklerler diye bence en iyi gitmemesi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Haklısın canım, adı sen dedirtiyo olur
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Karisma canm esini  akli da var fikri de var..ister gitsin ister gitmesin..
0 oy
(327 puan) tarafından
Kayınbaban gayet olması gibi davranıyor lohusalı bir kadının yanında ne işi olacak bence hiç bulaşma eşin de aşağı inmemekle en iyisini yapıyor kaynanan çok meraklıysa bebeği alıp getirsin adama illa görmesi gerekiyorsa
0 oy
tarafından

Sen git demişsin gidip gitmemek eşinin tercihi ısrar etme bence 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 406 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 679 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 660 göst.