0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (818 puan) tarafından
Kizalar cok yorgun hissediyorum sanki dunyani işini yapmisim 8 haftalik hamileyim enerjimi nasil geri kazanirim?

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Başka çocuğun yoksa bol bol uyu canım 
(818 puan) tarafından
Kocaelide oturuyoruz siz
(5,721 puan) tarafından
İstanbul canım bı anda dedim tanıdık falan mı acaba :)
(818 puan) tarafından
Bende oyle dusundum ama gerci biz 5 aydir tasindik buraya ardahandaydik daha önce cok şukür buradaki işi iyi guzel o yuzden artik buradan bi yere gitmeyiz heralde
(5,721 puan) tarafından
Taşınma durumu mu oluyor canım sizin
(818 puan) tarafından
Evet Ardahan kucuk bi memeleket ve ha diyince iş bulamiyosun zor bundan once babamlarda kocaelinde esimle kışın geliyoduk yazın geri dönuyoduk guvenlik karti almadan önce düğun sanatcisiydi simdi kartini aldi şansmi dersin nasip mi dersin çok şukur bi abinin belediyeye gelsin biz iş olunca yönlendiriyoruz demesiyle eşim sitede özel güvenlik olarak başladi hemde sitenin kendi bunyesinde
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Kan değerlerine batırdın mı benim d vitamini ve b12 düşünce aşırı halsiz oluyorum
(818 puan) tarafından
Tahlil verdim sali günu gidicem ama folik asitimin iceriginde b12 var
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Vitamin ilacı verirler sana cnm vitaminlerine baktır hamileliğin ilk zamanlari olur devamlı uyku isteği vs bol bol dinlen geçecektir
(818 puan) tarafından
Oğlumda hic boyle degildim gözumu zor acik tutuyorum sahura kadar bekliyorum eşim icin sahuru hazirlayip uyuyorum gunduz de pek uyuyamiyorum ama dinleniyorum pek iş yapmiyorum
0 oy
(299 puan) tarafından
D vitamini takviyesi multivitamin almam lazm
(818 puan) tarafından
Insallah sali gunu doktora soylucem tesekkur ederim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bekliyerek canım oğlum 21 aylık tabi hamile olduğumu öğrendiğim de 14 aylıktı şuan 7 aylık hamileyim onunla bile ilgilenecek mecalim yoktu afedersin ama o vakit evi *** götürüyor deseydim yeriydi ne yemek yapabiliyodum ne temizlik anca oğlumun yemeğini yapip verebiliyodum o kadar şuan 28.haftadayim ev bal dök yala kıvamda 20. Haftadan sonra bir enerji geldi kendimi iyi hissetmeye başladım 18. Haftaya kadar resmen yatalak gibiydim sadece basımı koyup uyumak istiyodum şükür şuan hiç öyle değilim sende biraz sabırlı ol canım 
(818 puan) tarafından
Tesekkir ederim cnm cevabn icin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 197 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu