0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar bir huyum var ama sevmiyorum. Elimden geldiğince gizliyorum ve dizginlemeye calısıyorum ama dısarı belli etmesemde içim içimi yiyor. Ben herhangi bir insanın zart zart evime gelmesinden rahatsız oluyorum yani nasıl anlatayım haftada 1 2 geliyorsa sinirim kalkıyor. Ailem bilir ve sık gelmez gelse de en fazla 3 gün kalır. Bir yere de yatıya gitmekten nefret ederim. Bu insan istememekten degil bilmiyorum biriyle sık görüşünce sinirim kalkıyor. Vallaha bir Esimle zamanında sık görüşünce sinirim kalkmamıstı hemen evlendim onunla. Oyle bile Esimle her gün görüsmezdik. Neyse aslında Altan alttan görümceme konuyu anlattım biliyor ama ısrarla beni evine yatmaya cagırıyor şimdi ille haftaya gelin cocuklara 3 4 gün kal diyor. Hem sevmiyorum boyle sey hem de bosanıyoruz hos degil bu kardesiyle bosan ablasıyla aynı evde kal elegüne karsı. Ben gelmeyelim cocuk ufak valizle gelmemiz lazım diyorum ben gelip alcam sizi diyor rahat edemem diyorum edersin diyor yani ben buna nasıl anlatayım kırmadan gelmek istemediğimi? İstemiyorum da dersem ohooo sanki senden nefret ediyorum defol demişim gibi davranır. 

5 Cevaplar

0 oy
(6,833 puan) tarafından
Bende senin gbiyim yaa eve misafir gelince hemen gitseler diye dusunuyorum ben rahatliga alismisim kafam goturmuyor
(10,978 puan) tarafından
Bır yere kadar problem yok benım ıcın mısafır 5 saat oturmaz
(6,833 puan) tarafından
Peki belli ediyomusun davranislarinla
(10,978 puan) tarafından
Evet hnı surat asmak degıl de rahatsız oldugum bellı yanı ama bır görümcem anlıyamadı ısrarla gelip kalır ve cagırır
(6,833 puan) tarafından
Hmm ben sadwce 1 kisiye surat asarik oda bile bile gelir amaa baskalarina asmam sadece belli bi zamandan sonra kizarir bozaririm
(10,978 puan) tarafından
Yol hiç surat asmadım ama belirttim hep
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Bende eşimle sık görüşmeyi sevmem evlendik kısa zamanda misafirliğe gtmeyi sevmiyorum köye gence bir gün kaliyorum eve geliyorum sürekli misafrde sevmem insanın özel haysti var tabi yalnz değilsin degscegini sanmıyorum bu huyu degil canım rahatlık..
(10,978 puan) tarafından
Oyle Bon Bon bakıyorum bende
(299 puan) tarafından
Hiç komşum yok kimseyi tanımıyorum iki yildr arkadsmda yok kafam rahat eskidendi yoktu zaten
(10,978 puan) tarafından
Heh bende öyleyim canım canım dediklerimi bile 2 3 günde 1 ararım.
(299 puan) tarafından
Haftada 1 ararım bazen daha fazla ne konscazki eşimin ailesinden kimseyi aramiyom  iki yildr hiç aramızda var severler beni bazı insanlar konsmayi çok sevyo
(10,978 puan) tarafından
Evet o da dogru bazıları seviyor
0 oy
tarafından
Ayyy aynı huy bendede var ve eşimin ailesi sürekli gelip kalıyorlar ve giderken sende gel vs. Sürekli gel kal arada 10 dk mesafe var ne gerek var diyorum hemde kendi evim ya illa birinde kalma zorunda gibi ısrar ediyorlar ya resmen kriz geçircek gibi oluyorum bu konuyu düşünmek bile beni etkiliyor
(10,978 puan) tarafından
Heh bacım tam olarak bu defalarca annem bıle uyardı yok. Kabul etmiyor kadın 7 dk mesafe var aramızda gelip 2 3 gun kalıyor. Benı cagırıyor ısrarla bır yere cıksak dısarı arar ilke donuste gelın dıye.
tarafından
Huy bu aslında insan sevmeyebikir hiç ki anlamadnz valla benimkiler de 4 kişi cumartesi pazar kalıyorlar bir kere 3 gün üst üstte kaldılar ama benden 30 sene gitti
(10,978 puan) tarafından
Benim bir ara her hafta 4 gün kalıyordu
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Akla kötü şeyler getirmek istemem ama boşanma aşamasındaki bir geline gorumcesinin bu kadar iyi davranıp ille gel diye ısrar etmesi hiç normal değil. Ben olsam hula alakalı değil içinde bulundugumuz durum yüzünden asla gitmezdim. Sende daha da ısrar ederse  bu sıra kafam çok dolu bir yere gitmek istemiyorum biraz yalnız kalmak kafamı dinlemek istiyorum de. 
(10,978 puan) tarafından
Ay bunu dıcem defol gıt demışum gıbı davranır aglar bıle. Hep oyleydı o
(1,043 puan) tarafından
Hastalık uydur o zaman canım ara telde söyle hastayım falan de
(10,978 puan) tarafından
Yok kuzum onu denedim karsıma alıp konustum annem konustu daha napcaz. Onu anlamadı da
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ben de sevmiyorum kendi yakın arkadaşlarımla bile iki gün üst üste gorussem bunaliyorum istemiyorum 

Başkasının evinde lavaboya bile giremem bırak kalmayı 

Bana gelen de bir iki güne gitsin 

Öyle bir kaynanam kaynım var ki düşmana vermesin Allah 

Bir sokak ötedeki oğluna gidip üç ay kalıyorlar yuzssuzce henüz bana yapamadılar ama sıra bana da gelecek kavga kıyamet kopacak hiç kimse o kadar uzun gelmesin evime valla kaldıramıyorum ya 
(10,978 puan) tarafından
İşte bu canımı cok sıkıyor aslında annem bir kac kere demiş görümceme bak o oyle sık gelip gitmeyi sevmez diye ama pek anlamıyor.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 508 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 971 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbamelis (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu

381,200 soru

11,412,011 cevap

34,956 kullanıcı

...