0 oy
467 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba perşembe günü 

image7+6 haftalıkken doktora gittim doktor nokta şeklinde bebeği gördüğünü ama kesenin çok büyüdüğünü söyledi boş gebelik olabilir mi diye sorduğumda İnaşAllah öyle birşey yok dedi ama yine de çok tedirginim sizce boş gebelik gibi duruyor mu kese içi?  :(

6 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
Boş gebelikten kürtaj oldum boş gebelikte o nokta kadar gozukwn şey dahi gözükmüyor
(229 puan) tarafından
İnaşAllah canım Allah razı olsun inan o kadar üzülüyorum ki kendini tam belli etmemesine peki böyle tam görünmemesi gelişim geriliği belirtisi midir?
(818 puan) tarafından
Hayır geç döllenme de olabiliyor sat ultrason tutmayabilir cihazla da alakalı olabiliyo yakaliyo zaten bir süre sonra birbirni
(818 puan) tarafından
Stres üzüntü de çok onemli dikkat etmen gerek sen ye iç beslen gerisi takdir ilahi canı veren rabbim ol derse olurrr yaa rahat ol kendini rahatlat lütfen:)
(229 puan) tarafından
Canım zaten eminim altta yazan bilhiler6bana ailt değil çünkü bebek 14 haftalık olacak olsa tam görünürdü belki de ulturason bozuktur
(229 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım çok haklısın onun için Rabbim olanları bağışlasın olmayan ve isteyen herkese de bu güzel ve mübarek günlerin hakkı hatrına hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah  :)
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Mool gebelik mi demek istediniz??
(229 puan) tarafından
Hayır canım pardon boş gebelik
0 oy
(299 puan) tarafından
Tedirgin olma 1 hafta bekle olmadı başka doktora bukadar basit
(229 puan) tarafından
Öyle tabi ama bilmiyorum ya İnternette bir sürü yazı var 8 haftaya kadar tam görünmezse boş gebelik diye, bende ondan dolayı tedirginim
(818 puan) tarafından
Boş gebelikte ne yolkkesesi oluşur ne bebek hiçbiri oluşmuyor benim ultrason görüntülerim var bomboş
(229 puan) tarafından
Peki şimdi siz bu ulturasonda mesela tam olmazsa da bebek veya yolk Kesesi görebiliyor musunuz?
(818 puan) tarafından
Tabiki de bak şimdi post atıyorum benim ultrasonu akışa bak
(229 puan) tarafından
Lütfen çok isterim
0 oy
(725 puan) tarafından
Boş görünmüyor canım benim boş gebelik vardı içinde hiçbir şey olmuyor 
(229 puan) tarafından
Kanama veya lekelenme oluyor muydu canım
(725 puan) tarafından
İlerleyen zamanlarda ilk lekelenme sonra kanama oldu kendim düşürdüm kürtaj oldum sonra canım
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Rabbim hayırlı haberler almanı nasip eder inşallah cnm 
(229 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim canım benim ❤️
(4,650 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
(658 puan) tarafından
Canım bazen bebeğin kalp atışları geç duyuluyor ben öğrendiğimde 8 haftalık kesem var bebek yoktu 11 haftada göründü bebek banada bos gebelik aldır dedi ilk gittiğim doktor rabbime şükürler olsun sağ sağlim doğdu kızım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 353 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 683 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Powerpufff (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.