0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynananiz size harçlık verir miydi yoksa yok benim kaynanam kocamın parasını alır ama daha bana harçlık vermemiştir.

23 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından
Verir mâas aldığı zmaan güzellik olsun diye 
tarafından
Benimki  daha hiç vermemiştir üstelik kocamdan parasını alir
-Reklam-
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Ev üstünde değilimde neden kaynanan sana harçlık verıyorkı eşinin vermesi lazım ben olsam asla almam aliştirmam o şekılde 100 50de vermıycekse neden aldı beni eş diye 
tarafından
Valla bana vermez parasını alır annesine verir daha üstüme üst baş almamisim
(1,329 puan) tarafından
Allah sabir versin İnşaAllah canım
(791 puan) tarafından
Eşim kendi bana alır hata 300 500 bırkr diğerini 2000 ailesne  verir
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Cok nadiir senede bir belki :-) istemmdee aman bulasmasin yeter
tarafından
Ev ustundemisiniz
(4,152 puan) tarafından
Altli ustluyuzz cogu zamn beraber yer iceriz
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Benim kaynanam yok ama abimle yengem bizle bir oturmustu  abim calisiyordu oyle harclik birsey vermezdi annem hediye felan kiyafet cocuga olsun oyle seyler alirdi
tarafından
Birşeyler alırdı ama
(1,239 puan) tarafından
Tabi canim alırdi annem hala alır bu bayram icin yengemle kendisine kot elbise almis benimde kot elbisem vardi diye birde hamileyim  pantolon seviyrun diye banada pantolonlu tunik li takim almis  pantolonun beli lastikli olmasina bile hesaplamis yani  bayram da gidince gorucem artik
tarafından
Ne güzel
(1,239 puan) tarafından
Herkez ince dusunceli degil malesef bosver birlikte oturuyorsunuz diye vermek zorunda degil almak zorunda herkezin kendi karakteri sonucta uzulme  hem alsa para verse sonradan belki ben para verdim sana onu aldim bunu aldim diye solenecek belki
0 oy
tarafından
Yok hiç vermiyor cnm kaynanamda kayinbabamda yani isterdim vermelerini dışarı cikiyorum insanız canımız birşey ister al kızım su 20 lirayı kendine harçlık et hiç demediler bu saatten sonra desekerde fayda yok 
tarafından
Aynı durum bende var
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Ev almak para biriktirme için birlikte oturduk o yüzden bizden para almazlardi ama faturaların belli kısmıni ödeyerdik o yüzden ondan para beklemek gibi bir durum olmamıştı he bence sende bekleme veriyorsa eşin versin sana 
tarafından
Haklısınız ama elimizde para olunca alıyor ama
(1,791 puan) tarafından
Eşinle konuş canım annesine vermeden versin sana anası nerden biliyor eşinin cebinde ne var ne yok
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Boşanma kararı aldım diyosun hala kaynananın vermediği harçlığa mı takılıyosun
tarafından
Benim paramı aldı ama
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Maaşı varsa niye eşinden alıyor? Eşin neden para vermiyor sana? 
tarafından
Valla ne Kazansa annesine verir
0 oy
tarafından
Bnmki öyle cimri  5kurus vermiyoo keftor karı:))))
0 oy
(4,601 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç vermedi 
0 oy
(748 puan) tarafından
Kocamdan parasini almak ne demek ya 
0 oy
tarafından
Ayyy kaynana niye harçlık versin size mecburmu
0 oy
(742 puan) tarafından
Benimki heray tüm eksiklerimi  alır   sac boyası  parfüm    ıvır  zıvır   kıyafet  ayakkabı  ve  üstüne   de  heray harçlık 200 verir   dışarı  gezmek  için ayrı para  alirim  kaynanamda   gezmeye  geldikçe    oğluma   verir   bazende   bana    ama   esin vermeli  ya  ben isterim  heray Su nu begendim bunu begendim die
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kocan maaşını annesine mi veriyor ? Niye ki. 
0 oy
tarafından
2.5 sene yasadim o durumu bez parasini bile zar zor alirdim ah ***** kafam esim gizli verirdi banaki hic unutmam hamileyim canim kola çikolata filan cekti esim onlar gormesin diye balkona atmisti bende ordan almistim herseye sohranirlardi bizden biriktirdigi paralar la herseyi yaptilar ama Allah yedirmesin diyorum baska birsey demiyorum
0 oy
tarafından
Biz babamlar ile yaşıyoruz altlı ustlu babam bir dedigimi iki etmez faturalarımizi öder altımiza araba çekti daha bir ihtiyacınız var mı diye sorar durur oğlan evleri biraz baskıcı oluyor sanırım 
0 oy
(791 puan) tarafından
Hyr vermz çünkü eşim önce bna verir 200 300 400 byrm da 500 ve eğer birşey alırsam param diylm yok isterim ver diye ama çıkarıp Kayın babmda kaynanmda durdurk yere vermz
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Yok ben ona yollarim
0 oy
(120,745 puan) tarafından
1 sene yasadim belese hizmetcilik ettim karin tokluguna emeklerim yaptigim hersey haram zikkim olsun
tarafından
Bende aynıyım
0 oy
tarafından
Kayınvalidem bir ay önce geldi Diyarbakır'dan 2 bin harçlık bıraktı oğluma eşimin hala haberi yok kaynanam Emire söyleme dedi söylesem ben sana harçlık vermiyormuyum diye kızar. Gönlünden ne koparsa onu verir 20 TL de verse hiç vermese de sorun yok önemli olan eşimin bana harçlık vermesi. Kayınvalidem den de Allah razı olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
0 oy
30 cevap 481 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

396,989 soru

11,873,844 cevap

35,988 kullanıcı

...