0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben kaynanana görümceyle konuşmuyorum. Ama ne olursa olsun babaanne ve gerçekten çok seviyorlar oğlumu baştan sinirliyken göndermiycem dedim. Annemle tartıştilar ben tartıştım falan filan ama annem buna rağmen abinin eşi bana göstermese öyle düşün dedi nasıl üzülürüm bizim aramızda ne olduysa oldu yolla kocanla görsünler yarım saat dedi yolladım bir kaç kere ama vakalar arttığından beri 2 aydır falan yollamiyorum ki bende dışarı çıkmıyorum. Dün eşimle görüntülü konuşuyorlar ağlamaya başladı kızımın ki hadi uzakta onu göremiyorum senin ki yani başımda onu da göremiyorum falan çok üzüldüm akşam dan beri. Dün akşam eşime dedim söyle güzelce evi havalandirsinlar temizlik yapsınlar getir yarım saat neyse eşim söyledi korkuyoruz ama evi güzelce temizleyin havalandırın diye kaynana da dedi biz yarın gidip test verelim birde ona göre getir ne olur ne olmaz bu gün test verecekler yarın yollaycam kötü mü yaptım sizce 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Durduk yere test vericek kadar duyarlı bir babaanne gerçekten helal olsun  bence güzel bir düşünce eğer senle kavgalarında sana hakaret falan yoksa bence barışın o da eşinin ailesi sonuçta eşin üzülüyor olabilir
tarafından
Oğlumu çok seviyorlar ama bizim barışma imkanımız yok her ikimizde birbirimize sevgi zaten kalmadı ama saygıyı da yitirdik. Barışıp tartışmaktan sa böyle daha iyi canım
tarafından
Belki zamanla bi sünger çekersiniz geçmişe. Ama oğlunu göndermen gerçekten güzel bi davranış
tarafından
Bilemiyorum canım hayat ne gösterir ama şuan hiç öyle bir düşüncem yok .
-Reklam-
0 oy
(13,112 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsın 

Oğlunun evladı sonuçta 
tarafından
Şeytan diyor niye yolladın bilmem ne
0 oy
(119,509 puan) tarafından
cok iyi yaptin sevaba bile girdin kiz kibir iyi degil birak gorsun senle kan bagi yok ama senin bebeginle can bagi var seviyosa gorsun
tarafından
Öyle tabi bir yanım da diyor siz neler yaşadınız neler oldu neden yolluyorum
0 oy
(46 puan) tarafından
Bak ne güzel Bide test yaptıracaklar çok büyük bir incelik bu pandemi döneminde çok iyi yapmışsınız
tarafından
Sağol canım ama korkuyorum yine de bide biz görüşmüyoruz ya o yüzden acaba mi dedim ama sizler sayesinde yaptığımın iyi olduğunu gördüm
(46 puan) tarafından
Allaha emanet edip yollayın içinizi rahat tuttun insaAllah
0 oy
(48,738 puan) tarafından
ne güzel sözünü dinliyorlar bak testte verceekler çoğu bizde virus yok deyip bildigin yiyor çocuğu yarim saatten fazla kalsin bebegin hatta sende git ortam yumuşar
tarafından
Biz onlarla saygıyı da sevgiyi de yitirdik canım o yüzden ben gitmem ama işte ne olursa olsun babaanne ben görüşmesem bile torunlarını görmeye hakları var diye düşündüm
(48,738 puan) tarafından
oda sen gibi medeni davraniyo ama ne guzel bir davranis test vermek kaynana gelin cekismesine bebegi karistirmamak cok güzel

İlgili bir soru bulunamadı

381,328 soru

11,415,806 cevap

34,967 kullanıcı

...