+1 oy
18,655 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün gördüm biyerde 70 kişi bir kez okursa bebek sahibi olurmuş o kişi 70 kişi nerden bulcam dedim kendim okusam hergün bikere olurmu ki 

Allaha şükür oğlum var 30 aylık sayılır ona kardeş düşüncesine girdim sanki :) oğlum zor oldu tedavi falan oldum yani sorunu bilmiyorum neydi Dr sormuştum bendemi sorun eşimde mi diye napcan kimde olduğunu ikinizdede sorun yok bu değerlerle normalde olur gebelik ama nezaman olur bilemem demişti biz beklemek istemedik uzun lafın kısası zorlu süreçti ozanan cocukta yoktu hast git gel zor değildi Bi bakıma şimdi yapamam gurbetteyim keşje Bi tanede kendiliğinden olsa ama umudumda yok yani hiç korunmadık tamam hemen kalktım duş için istemiyordum çünkü ama Bi gıdım Bike gitse olmazmıydı :(( inşallah tedavisiz Bi kardeşi olur oğlumun kendim okusam olurmu kızlar cok uzattım helal edin hakkınızı 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,108 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Enbiya süresinin son sayfası çok meşhur oldu canım

Yani şu dönem bu dan önce hiç duymamıştım genelde Meryem suresi okuyordu herkes nerden duydunuz Enbiya süresini kaynak nedir canım

tarafından
İnstegramda birinden gördüm ona tavsiye etmişler cocuğu olmuyor diye evet Meryem suresini biliyorum canım
(1,108 puan) tarafından
Bende görüyorum heryerde canım wp durumlarında filan ama kaynağını merak ettim :)
-Reklam-
0 oy
(379 puan) tarafından
Bende çok gördüm burda ben de zor hamile kalıyorum dediğin gibi 70 kişi bulmak zor bende kendim okumayı düşündüm ama yeni düşük yaptım ramazan ayında okunuyomus bende şaşırdım napsam 
tarafından
AA ramazan ayında mı onu bilmiyordum nasıl okucaktın günde Birtane mi canım cok gecmiş olsun bu arada rabbim kucağını doldursun canım benim
(379 puan) tarafından
Öyle okudum canım ramazan ayında okunuyomus çok detaylı bende bilmiyorum post açtım bende sen gibi bi kaç kişi cvp verdi allah razı olsun onlardan bilen birileri yazar kuzum şimdi ama kendin okumayla ilgili bişey yazmadilar olur mu bilmiyorum
tarafından
Canım ya 70 kişi kime okucam zor derler cocuğun var hayırdır olmuyor galiba VS derler kime okutcamki kendim okusam keşke
(379 puan) tarafından
Kardeşim kaderimiz mi aynı ayni durumdayım benim de 6 yaşında bi oğlum var dusuklerim de var şimdi yakınlara desem herkeze bi tuhaf gelicek allah yardımcımız olsun inşallah olur ikimizin de
tarafından
Özeline bak canım sana fikrim var
0 oy
(9 puan) tarafından

Malesef ki böyle birşey doğru degil

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 474 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 416 göst.