0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok mu zor? Evet ama imkansız değil. Birisi 19 aylık diğeri 7 aylık olmak üzere 2 bebeğim var. Küçük ne ara 7 aylık oldu anlamadım. Zor ama çok aşırı değil arkadaşlar. Kızım çok aksi bu arada. Allah sabrını veriyor. Aşırı zor değil yani 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bendede 3 tane var kolay olmuyo maalesef 

-Reklam-
0 oy
(203 puan) tarafından
Ayniyiz canım büyük 20 küçük 8 aylık ikiside zor bebek
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Ah ah saçımdaki aklarin sayısını unuttum kızm 9 aylik oglum 27 aylık gece yattığımda eklem ağrılarından uyuyamıyorum düşün yani kizda hareketli olmaya başladı 
0 oy
tarafından
Araları 1 yaş olan 2 oğlum var 3 yaşında ve 2 yaşında zaman çok hızlı geçiyor daha dün doğurdum gibi ama şimdi büyüdüler bile 
(319 puan) tarafından
Gerçekten o kadar çabuk geçiyor mu . Benimde oğlum küçük ve 6 aylik hamileyim korkuyorum ikisine birden yetemem diye
tarafından
Zaman su gibi ya hiç farkına varmıyorsun geçip gidiyo sonra bebeklik resimlerine bakıp ağlıyorsun :)
(319 puan) tarafından
Evet ben oğlumun bebekliginr bakıyorum min-nan olduğu günleri özlüyorum tabi şuan da hala küçük  :) ama bebeklik farklı
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bakabilen 10tane yapabilir tabi o 10cocuktan psikoloji kalir mi mechul.Bana 1tanesi yetiyor valla:D Ben bebemi buyutmeden,okutmadan ona iyi bir hayat saglamadan asla bebe yapmam ben degil esim de yapmaz.10sene sonra dusunuyoruz.Bi bu buyusun isteklerini dile getirsin kendi ihtiyaclarini karsilasin,odasini,elbiselerini,pisligini temizlesn ikinci eksik kalsin 
(319 puan) tarafından
Ay hiç öyle soyleme bende senin gibi düşünüyordum ben büyük konuştum oğlum daha 6 aylık olmadan hamile kaldım kazayla . Şuan 6 buçuk aylık hamileyim
(6,203 puan) tarafından
Yok bacim bizde her turlu korunma var eksik kalsin ikinci :D Benim okulum var ve ben daha calisacagim ikinciyle mi ugrascam bide ayyy -_- esim de bende istemiyoruz zaten 30yasinda falan olsak gene olurdu da yoh olmaz :DD Allah isteyen ve olmayan herkese versin ben istemiyorum
0 oy
(319 puan) tarafından
Benimde bebeğim doğunca abisiyle arasında 1 yaş 2 buçuk ay olacak 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Valla sana helal olsun ne diyeyim. Benim oğlum 3 yaş 5 aylıktı kızım dünyaya geldi ben aylarca tuvalete gidememekten kabızlık yaşadım uykusuzluktan gözaltı torbaların kocaman olmuştu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...