0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Oğlum 13 aylık ve sürekli yanımızda bizimle yatakta uyuyor. Artık bizim içinde zor olmaya başladı eşimle resmen kücücük yerde yatıyoruz oğlum yatağın yarısını kaplıyor elini kolunu açarak uyuduğu için. Bugün beşiğine yatıracağım. Ama tek sıkıntı var o da oğlum gece günde 6 7 kez hep uyanır ve emerek uyuyup kalır. Bazende biberonda mama ile. Ama çoğunluk emerek.. Yanımda yatınca emzirmesi kolay oluyordu. Beşikte uyurken nasıl yapacam ben bunu. Muhakkak bebeği gece benim gibi memeyle uykuya tekrar dalan anneler vardır

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ooo sana profesyonel bi destek lazim uyku egitimi ile ilgili arastir istersen bu kadar cok uyanmasi yaninizda yatmasindan daha buyuk sorun bence 
(1,011 puan) tarafından
Gözünü açmıyor ama sürekli kıpır kıpır meme arayışı derdine giriyor. Sağa sola dönüp durarak
tarafından
Alışmış ya iste o kotu bence yatagi auirirsan djrekt zor olur once gece beslenmesini biraktirman lazim emzirmeyeceksin bir sekilde geri daldiracaksin
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
9.5 aylıktı kızım odasını ayırdım gece emzirip geri yatağına yatırdım evet bir süre uykusuz kaldım ama şimdi akşam yatar sabah kalkar 20 aylık
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla ben doğduğundan beri hep beşiğinde yatırdım, şimdi 4 aylık memeden ayrılınca hemen gözünü açıyor beşiğine koyuyorum iki sallıyorum dalıyor hemen 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık 7. Ayda ayırdım odasına gidip emzirip geri geliyorum her seferinde spor oluyor :))))
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim bebeğim mi anormal 13 aylık gece hiç uyanmiyo sabah 11 kadar  bnm koynunda uyuyo bnde besige yatırmak istiyorum ama beşiği sevmiyo  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mua (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı