0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımın sanırım dişi cikicak. Ama ben diş çıkamadan önce ağız damak nasıl olur diş yerleri nasıl olur hiç bilmiyorum çok ama çok bilinçsizim. Bugün resmen aglicaktim kızımın huzursuzlugu için. Yetersiz hissettim. Kendi çocuklarınzin veya internetten hiç farketmez. Kabarmis diş eti nasıl olur yalvarırım biriniz bir örnek atın bana lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(9,330 puan) tarafından
Sen kızının damaklarnı atsan daha ii olur bnce
tarafından
Ah cekebilsem. Ama yarn çekip atayım zorla olsa da çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Attım sana resim ama sen bakacaksın damaga beyazlık varmı yaran bişey var mı diye canım

image

image

tarafından
Böyle yaaa evet ama çok daha minik şişlik var o da mi diş. Aslına uyumadan önce keşke ben çekip atsaydim size daha sağlıklı olurdu ama çok teşekkür ederim coookk :)
(2,479 puan) tarafından
Rica ederim en azından fikrin olmuş oldu
tarafından
Aynen öyle Cook sağolun
0 oy
tarafından
canim benmki buyuk ama oyle sismez damaktan bir beyazlik gorursun sadece yani en azindan bnmmi oyleydi
tarafından
Evet beyazlama var ve nasıl desem miniminnacik şişme var 5 aylık 3 gündür de ateşi var diş mi diye düşünüyorum çok teşekkür ederim
tarafından
aynn distendir damaga surulen bir jel var pazartesi onu bir sor istersen eczaneye rahatlatir. diste hafif ates yapar Allah kolaylik versin
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok sağolun
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Beyazlama ve minik minik misket gibi şiş oluyor 
tarafından
Çok küçücük ya minicik bir şişlik var
(14,045 puan) tarafından
Bence çıkacak canım kaç aylık
tarafından
5 ay 5 günlük. 3 gündür de ateşi var ama sadece kafasında. Vücudu çok normal kafası ateş gibi
(14,045 puan) tarafından
Ateş için bir şey diyemicem oğlumda olmadı ama diş yapıyor olabilir
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Canım damağında iz olur şişer dibi 
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 843 göst.
0 oy
5 cevap 328 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu

382,475 soru

11,450,760 cevap

35,028 kullanıcı

...