+1 oy
905 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Ya kizlar Allah aşkına gercekten varsa canı gonulden tebrik ediyor ayakta alkışlıyorum. Bir kac arkadas yok kardesin olsa oyle mi senin annen oyle mi olur deyip duruyor. Kusura bakmayin ne olursa olsun asla gorumcem kardesimle bir olamaz benim icin esim icinde dunya tersine de donse kendi kardesinin tirnagina benim kardesimi degismez cok iyi biliyorum. Nitekim anne de oyle. Kaynana ile anne nasil bir tutulur Allah aşkına. Valla şöyle söyleyeyim kendimden biliyorum ben 5 yasindayken yengem evlendi simdi 24 yasindayim ilk gunden beri abimden cok onunla takildim gorustum ettim aramiz cok cok iyi abimle tartisir beni arar ben annemle esimle tartisirim onu ararim. Ama bir yere kadar cunku gorumceyim. Kendi kardesi ile bir tutmuyor tabiki farkındayım. Aranizda gercekten bir tutabilen varsa o yuce gönlünü tebrik ediyorum

37 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
Görümcem yok 1 tane varmıs bebekken vefat etmis 
(2,252 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim yeri cennet zaten..
(12,516 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki de kendi kardeşim annem babam gibi kimse olamaz.
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle olamaz
0 oy
(133 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ne görümce kardeş gibi olabilir nede kaynana anne gibi olabilir 
0 oy
tarafından
Sanmam cunku ben hicbirine bir kotulugum olmadigi halde arkamdan konuşuyorlar Allah herkesi nasil biliyosa ole yapsın
(2,252 puan) tarafından
Adın gelin iste ne yapacam ne kadar iyi olirsan ol canim
tarafından
Kendileride gelin vallahi tabiri caizze kaynnalarini eve koymuyor lar ama biz 3 eltiyiz 3 muzunde lafi sözü yok yinede vidi vidi konusuyorlar
(2,252 puan) tarafından
Allahlarindan bulsunlar boşver
0 oy
(301 puan) tarafından
Görümce yok çok şükür :) olsa anlasamazdim kesin 
(2,252 puan) tarafından
Ahaha sanslisin :)
0 oy
tarafından
Şuan görümcemin kanser olma ihtimali var aynı yaştayiz  sonuçlar güzel çıkarsa saatlerce şükür namazı kılıcam diye söz verdim kendime. Çok severim kendisini mesela eşim para verir kendime kıyafet almam için bedenlerimiz aynı kendime ne alırsam ona da ondan alırım yani kendime iki tane almak yerine bı tane alırım kıymetlim benim aynı şekilde kayinvalidemi de çok severim ama tabiki annemden üstnim değil asla görümcem için de bı tane abim var sadece iksii de eşit benim için 
(2,252 puan) tarafından
Masallah canim Allah muhabbetinizi arttirsin. Insallah sonuclari iyi cikar bu mubarek gunlerin hurmetine
tarafından
Aminn inslalah canım sağol
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Görümcelerimi severim ama asla kardeşim gibi olmaz tabiki 
(2,252 puan) tarafından
Onu diyorum canim ben de cok iyi de olsalar kardes baska
0 oy
(11,014 puan) tarafından
Ne benim kardesim onun kardesiyle bir olur ne benimki görümceme. Kardesi atsan atamazsın satsan satamazsın ama kocanla birsey oldugu anda tötünü dönüverirsin görümcene. Cok severim büyük görümcemi ama tabi ki bir kardesim kadar degil
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim esim de benim aileme oyle yani doganin kanunu
0 oy
(72 puan) tarafından
Asla degismem kardeşlerimle  tirnaklari olmazlar 2 gorumcem var kendilerini  iyi gösterirler  ama asla olamazlar . Kiz kardesim yok ama erkek kardesim bile gelip hamileyim  diye evimi supurdu topladi ama onlar ellerini surmez yer icer kalkarlar Allah sorsun onlardan
(2,252 puan) tarafından
Masallah kardesine canim kardes baska
(72 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kardes gibisi yok Bazen esimin yapmadigini kardesim ypar hic osanmaz asla bana 1kg bisi tasitmaz agir tasima der hic kiyamiyom kardesime Allah insallah kardesime once hayirli is ve iyi bir es nasip eder insallah
(2,252 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(9,029 puan) tarafından
Yapilan kötülüğü cabuk unuttuğum kin tutmadim için severdim kesin:)))ama 7 sene oldu daha görmedim gelmez şehir dışından 
(2,252 puan) tarafından
Ay keske ben de unutabilsem beynimde yankilaniyor
0 oy
(788 puan) tarafından
Ne kadar iyi anlaşırsan anlaş ne kadar seversen sev kardeşin, annen gibi olamazlar. Olur diyen yalakadr :)
(2,252 puan) tarafından
Ahaha bilemeyecem ama bence onlar daha tartismamis bir sıkıntı olsa gorurler yuzlerini
0 oy
(13,386 puan) tarafından
Seviyorum ama kardeşimin yeri aydiridr her zaman ♡
(2,252 puan) tarafından
Aynrn kardes candir
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Çok severim o benim ablam aramızda bir yaş var ama kardeş gbi sakalasiriz neler neler Allah razı olsun ondan butub eksigmi alır 
(2,252 puan) tarafından
Allah muhabbetiniz arttirsin canım
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Dürüst davranmak gerekirse şöyle söyleyeyim kaynanam yeri geldi annemden daha çok yardımcı görümcem kardeşimden daha çok yardımcı eşim babamdan daha çok ilgilendi ama ne olursa olsun asla bi iki kere olan birsey için onlari daha çok seviyorum diyemem.. belki eşimi dahil edemem ama kaynanam ve gorumcem ciddi anlamda üzdüler beni. kendi ailenle de sıkıntı yaşıyorsun illa asla aynı şey değil 
(2,252 puan) tarafından
Ailen daha bile kotusunu yapsa unutursun canim ama onlarin yaltigi dokunur insana ne yapalim doganin kanunu
(3,836 puan) tarafından
oyle canim esime sorsam bunu o da benim gibi düşünür dedigin gibi doğanın kanunu bu galiba
0 oy
(14 puan) tarafından
Allah düşmanıma vermesin 4 tane var dördüde birbirinden kötü, fessat. Eşimle boşansam kına yakarlar o derece. Kayınpederle kaynanamla aramı bozdular ortalık karıştırmada  üstlerine yok. Aynı binadayız bir türlü kurtulamıyorum. Allah aşkına dua edin,bunlardan kurtulmam için kimin duası kabul olur belli mi olur
(2,252 puan) tarafından
Ay Rabbim tez zamands kurtarsin seni canım insallah evin huzur dolsun
(14 puan) tarafından
Amin canım. Allah razı olsun
0 oy
(864 puan) tarafından
Görümcem kiiim kardeşim kim Allah aşkına asla bir değiller 
(2,252 puan) tarafından
Bencede olamaz ama varmış olan :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 167 göst.