0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
istahi yerindeydi yogurt yerdi corbasini icerdi 8 aylik suan hicbiseye agzini acmiyo bagriyo agliyo eziyet oldu yemek onun icinde benim icinde naptiysam olmuyo oyun oynatarak yediriyorum yine yemiyo bagiriyo agliyo kiziyo napicagimi bilemedim sadece emmek istiyo neden boyle yapiyor olabilir disten mi gecermi bu sorun ayni seyi yasayan varmidoktor zayf dedi muhallebi yap geceleri yuruyunce dahada zayiflicak dedi olmazsa devam sutune baslicaz dedi bilemedim oyle mi yapsak sutumde yetiyor cok sukur hala ama napiyim bilemedm

10 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Dis cikariyordur canm. 
tarafından
nqpicagimi bileemedim doktor kiloda almasi lazim dedi yemiyor naptiysam
(4,152 puan) tarafından
Canm bnmki yeni kesfettim balkabagi vorbasina bayildiii. Isyersen dene sende.
tarafından
yaptim kuzum hic bi corbayi icmiyo  ne yogurt ne corba ne mama hicbiseu
(83 puan) tarafından
Balkabağı nerde bulabilirim
(4,152 puan) tarafından
Pazarda olur canm
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Kilo aldırmak istiyorsan besleyici çorba yap sağlıklı unlarla. Ama bu dönemden geçmeyen yoktur sanırım. Bende geçiyorum ara ara oluyor. Hatta bugünde öyle bir gündü. Allah sabır versin zor oluyor cidden. 
tarafından
kuzum corba icse herseyi yapicam yok icmiyo anliyo corba geldiginde sıkıyo agzini bagriyo cagriyo kandirip bi kasik koyuyprum agzina bagieiyo kusuyo tukuruyo biberona bile koydum denedim yok
(1,077 puan) tarafından
Açıkçası tv telefon veren bir anne değilim. Ama yemek konusu benim hassas çizgim. Yemezse açıyorum nadiren de olsa. Kitaplar sesli oyuncaklar kuklalar aldım hiçbiri işe yaramıyor iştahsız olduğu dönemde. Bende o dönem telefon ile yediriyorum. Sonra geçmez bağımlı olur diyenler oluyor ama normal sakin bir günündeyse açmam ısrarcı olurum kuklalar ile oyun yaparim yediririm  ama yemiyeceği gün yemiyor ve mecburen açıyorum.
tarafından
benimkine hicbisey fayda etmiyo
(1,077 puan) tarafından
Ya o halde bir doktor ile görüşün video ile genelde yer çünkü bebekler ya dişi çıktı çıkacak o da olabilir. Dış dönemi fena geçiyor
0 oy
(478 puan) tarafından
Benimkide öyle. Ne yapıcağımı şaşırdım. Parka çıkartıp dışarıda yedirmeye çalışıyorum yine de yemiyor. Evde zaten bir sürü şebekelik yapıyorum yok. Emiyor diye üzerine gitmiyorum insallah geçer bu dönem. Dişi de yok hiç. 
tarafından
benimkininde hic disi yok off ayni bende napicaz bi care bekliyorum:( sutum varkende devam sutu mantiklimi doktorda devam sutune baslariz dedi
(478 puan) tarafından
O zaman siz sütünüz güçlendirin. Çesitli yiyecek yiyin ya da eczanelerden takviye edici damla alın o zaman en azından sütten faydası artabilir belki mamaya gerek kalmaz.
0 oy
(45 puan) tarafından
Kilosu bne kadr biz de 8 aylıgız
tarafından
7100 sizin
(45 puan) tarafından
Dogum kilosunun iki katını gecmiştir ozamn cok oanik olcak bişi yok az bişi zayıf. Belki ailenzde de vardr zayıf
(45 puan) tarafından
Biz 9 kiloya yakınız evdeki trıdan ölctgm için net diyemiyorum
tarafından
bizimki 36 hafta dogdu 2200 kiloydu dogdugunda
0 oy
(46 puan) tarafından
Kan tahlili yaptimi doktorunuz benim kızım o zamanlarında ne zaman sizin kızınız gibi yapsa kansızlığı çıkıyordu o da iştahsızlık yapıyordu demir ilacı yazıyordu doktor sonra iştahı yerine geliyordu 
tarafından
biz kullaniyoruz damla
(46 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Diştir büyük ihtimalle. Bebislerin  zaten yemesi bir düzen devam etmiyor alışırsın bazen oluyor çok güzel yerken bazen tek lokma yemek istemiyorlar. Bir günleri diğerini tutmuyor 
tarafından
napiyim acaba yarin sadece anne sutu veriyimmi ek goda yarin hic vermesemmi
(1,043 puan) tarafından
O zaman doymayabilir canım. Bir lokma bile almış olsa kâr. Sevdiği bir meyce falan yok mu ondan ver birzz
0 oy
(1,343 puan) tarafından
O.dönemde oluyorlar öyle sen yine iyice yemiyor diye bırakma sık sık yemek yedirmeye çalış az azda olsa yedir yoksa iyice istahtan kesilir ben.hep öyle öyle yedirdim
tarafından
sagol kuzum
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Yedirdigin seyleri degistir canm hep ayni seyleri verme benimki de sabah kahvaltisinda surekli elimi itiyordu agliyordu meger sıkılmıs ayni seyi yemekten internette tarifler var onlardan dene sever birini elbet 
tarafından
tamam sagol kuzum
0 oy
tarafından
ben o ayda tadim gunlerini yeni bitirmistim zaten 1 yasa kdr anne sutu ana yemek.. muhtemelen dis cikariyordur, gecer doktor da cok guzel moral vermis gercekten 
tarafından
ne guzel kuzum benim doktorda diyorki zayif istahsiz diyorum yemiyo mecburbyemek zorunda diyo
tarafından
valla bnm kizim hic tombul olmadi ama kilo orani hep standartta kaldi yemegi ise yemezse zorlama ztn sut iciyor sorun yok onemli olan sut derdi doktorumuz sende su kilo standartina kilosuyla bir bak belkidr doktorun da sorun vardir
0 oy
(501 puan) tarafından
26 aylık kızım var hiç bir zaman çok iştahlı değildi ama iyi kötü yiyordu sonra azaldı yemesi hele ki son iki haftadır bildgn aç geziyor hiç bir öğünü yapmadığı oluyor .11 kilo ortalamanın altında eşimle yedircez diye göbeğimz catlio ama yok.annemle her konuşmamızda yedi mi ne yedi dio,uedir çocuğu bı şekilde oyalayip diyor babam bile siz yediremiyorsnz diyor artık ben yediremiyorm beceremiyorum diye düşünüyorum doktora sordum tahlil verdik sonuçlar şükür normal,bir arkds tavsiye etti bı multivitamin iştah aciyormus doktora da sorarak ona başladık daha üç gün oldu bakalım.acilacak mi iştahı.
tarafından
zornkuzum valla Allah yardimcimiz olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 391 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,440 soru

11,327,836 cevap

34,781 kullanıcı

...