0 oy
862 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün hastanede yatarken yanaklarımi minciklayip durdu öptü sevdi üzme kendini eğer kötü bişe olursa sen daha onemlisin bebeği tercih etmem sana bişe olmasın bebek her zaman olur ama sen gidersen yapamam dedi bunu her zaman soyler zaten ama dün o durumda demesi beni tuhaflastirdi inşallah gerçek hisleridir kimi eşler aileleleri bebek olsunda sen ne *** yersen ye derdindeler Allah herkese güzel yürekli merhametli eş versin 

9 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Amin canim cumlemize varmi bi gelisme ne durumdasin
tarafından
Yatiyom valla biraz hareket edince ağrı oluyo hafif hafif
(3,024 puan) tarafından
Sanci varmi kuzum nst de
tarafından
Ufak ufak var dediler sancim olmadığı zamanda sancin var diyolar
(3,024 puan) tarafından
Peki doktorlar ne diyor sanci su nişan felan varmi
tarafından
Yokmuş dün kan geldi bugünde geldi bişe olmaz muayendendir dedi geçti
-Reklam-
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Merak etme samimidir benimde eşim ilk baslarda mide bulantisindan elim ayağım tutmadı boğazımdan kan gelince hastaneye yattım o zamanlar. Eve geri geldiğimde demişti bunyen kaldırmıyor daha erkenken aldıralım istersen diye hem ağlayıp hem oyke demişti sonra ki zamanlardada ben iste evham yapıp dogumda bisi olurmu falan dediğimde agladigmda oyle bisi olsa seni secerim cocugumuzu bize vercek olan sensin gibi laflar söylemişti bence senin eşinde sana söylediği laflarda gayet samimidir emin ol buna ♥️
tarafından
Evet canım saol :)))
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bazen eşler duygularını  gösteremiyor  ben erken  doğuödan hastaneye yattığımda  eşimi hiç öyle görmemiştim bana bişey olacak diye aklı çıktı elimi tutup öpüp öpüp aglıyordu. Seninkininde gerçek duygularıdır
tarafından
Eşim bana düşkündür o konularda şükürler olsun bende ona hasta masta olunca üzülürüm hemen
(2,266 puan) tarafından
Ne güzel allah bozmasın inşallah
0 oy
(2,181 puan) tarafından
kesinlikle samimidir canm oyle dusunmese niye desin :) bizimki de basindan beri diyo hatta dusuklerimde yanimda olup en cok destegi veren kendisiydi. Rabbim muhabbetinizi artirsin insallah :) nasil oldun hastanedemisin hala 
tarafından
Yok gece taburcu ettiler canım suyun gelirse başka hastaneye git dedi burda yenidoğan unitesi yok dedi
(2,181 puan) tarafından
gidebilecegin yakinda baska hastane var di mi
tarafından
45 dakikalık uzaklıkta var
(2,181 puan) tarafından
oo baya uzakmis yaa
tarafından
Allah'a kaldı işim
0 oy
tarafından
Doğmadı dimi canısı daha çok ağrın varmi
tarafından
Yok yolladılar eve yenidoğan unitesi olan hastaneye git diyo sancı su gelirse
tarafından
Orda yokmuymus canısı ayy rabbim yardımcin olsun inşallah
tarafından
Yok yarım en yakın hastane yarım saatlik mesafede
tarafından
Hayırlı haberlerle gel insallah canım benim
0 oy
tarafından
Bi maşallah diyelim kızlar:)))
tarafından
Saol canım cümlemize nasip olsin
0 oy
tarafından
Kimse esine oyle bi secenek sunmycak merak etme. Tibben de sen daha onemlisin
tarafından
Yok valla var öküz erkekler burda neler okudum karısına neler diyolar bebek için ne kadar onur kırıcı Allah herkese merhamet versin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gerçektir canım ya . Benim eşim de aynisini der hep.  Tercih yapmak zorunda kalsam seni secerim bebegimize birşey olmasını istemem asla ama sana birşey olursa ben  ne yaparım der hep :(
tarafından
Bebek her zmaan olur canım can yoldaşı bulmak zordur
(7,118 puan) tarafından
Öyle Ama ben daha farklı düşünüyorum canım ya .
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Oncelikle cok gecms olsun canim bebegin az daha bekler insallah<3 

Esinin de .Insallah gercek duygularıdır ben boyle postlar okudukca umudum canlaniyo ins benimki de boyle olacak bi gun diye :angel:
tarafından
Olur inşallah canım benimkide ilk zamanlar okuzdu hiç sorma neler yaşadım şükür şimdi zamanla herşey oturuyor
(3,695 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisin  canım
tarafından
11 ay canım m
(3,695 puan) tarafından
Bizim 2 yıl dolacak 1aydan az bi süre  kaldi son zamanlarda daha da tartışır olduk sebepsiz yere uzuyoruz birbirimizi ben birlikte vakit gecirelim istiyorum o da aksine istemiyo hal boyle olunca da tartışıyoruz:/
tarafından
Erkekler o konuda hep aynı bende pazar günleri gezmek istiyorum beni anasına götürüyor nadirdir gezdigimiz yok anamı göremiyom ben hafta içinde gidiyoruz oysaki he gitmesek tamam dicem ay kaç kere kavga ettim deli ediyo beni

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 542 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,019 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 572 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,437 cevap