0 oy
12,715 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından
İnstagramda gördüm doğruluk payı varmı hic duydunuz mu çevreden kullanan.almayı düşünüyorum inatçı gitmeyen bi gobegim var :((((

7 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Canım  pko için ilaç kullanıyormusun sen glifor glikofen gibi onlar hem  kilo verdiriyor  hem hamile kalmana yardımcı  oluyor  adet düzenliyor 
(900 puan) tarafından
Gecen sene kullaniyordum glifor sonradan bıraktım şuan sadece folik asit kullanyorum ki 5aydir düzenliydi bu ay olmadım :((
(2,266 puan) tarafından
Sana tavsiyem başla ve hamile kalana kadar bırakma düzenli kullan hem düzenler kolaylaştırır hem kilo verdirir. Birazda kendini rahat hisset çok sıkıntı yapma canım allah herşeyi vaktinde veriyor
(900 puan) tarafından
Evde var baslim ozaman ya inşallah ise yarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çay may hikaye bacım hiç bulaşma hep para tuzağı parana yazık ben bir ara bekarken aldım arkadaşla içtik biberli yoğurt yedik gene fayda olmadı gene olmadı o senin metabolizmana bağlı metabolizman ne kadar yavassa o kadar zor kilo verirsin bünyeyle ilgili spora gittim yine veremedim şimdi evliyim beslenmem düzene girdi bekarken daha kiloluydum şimdi daha iyiyim bide korse tak ve boğazını biraz tut 
tarafından
Hiç ekmek yemeden olmaz tabi ama bende yemiyorum bazen hiç pilav falan bulgur oluyo ekmeğe bakmıyorum bile çünkü sisiriyo zaten midem alıştı benim ama çok aç olursam bi kaç dilim yiyorum yetiyor bana senin zamanla alışman lazım işte miden kuculmemis kuculse sende yemezsin benim gibi
(900 puan) tarafından
Yavaş yavaş yapicam inşallah kısa zamanda gider bu göbek rahat nefes alırım
(6,360 puan) tarafından
Kiz oyle deme ben bi cay kullaniyorum en son tartildigimda 5 kilom gitmisti ama meteobolizma hizina da bagliymis :)
tarafından
Metabolizma yavassa bı ise yaramaz
(900 puan) tarafından
Hangi cay ya bende kullanmak istiyorum :((
0 oy
(2,181 puan) tarafından
sakinn deneme bile onlar hep para tuzagi sagligindan olursun mazallah pulbiberli yogurt yap 15 gun her aksam.. zerdecal zencefil ve yogurt yapabilirsin cok ise yariyo spor yapmayi kesinlikle ihmal etme 
(900 puan) tarafından
Hayatımda hic spor yapmadım desem inanır misin o derece useniyorum :) pahalı da 160tlmis ama çoğu kişi kullandım faydası oldu vs deyince kullanasim geldi :((
(2,181 puan) tarafından
hayir sakin deneme bile ben neler neler denedim spordan baska vucudumu toparlayan bisey olmadi pilates yap mesela en kolayi hem de vucudun toparlanir
(900 puan) tarafından
Deneyim olmazsa bana diyetisyen yolu göründü :))
0 oy
(327 puan) tarafından
Xir tea gözdenin cayi var zarari yok faydasi var yengem annem halam kullandilar 1 haftada 6 kilo verdi yengem 
(900 puan) tarafından
Numara falann varmi
(327 puan) tarafından
Canım face de yada instagramda xir tea gözdenin çayi yazarsan cikar numarasida var bende vardi ama silmistim
(900 puan) tarafından
Facem falanda yok googleden çıkar mı
(327 puan) tarafından
Canim ss atiyorum simdi bakarsin
0 oy
(327 puan) tarafından

image

al canim burda yaziyo numarasi 
(327 puan) tarafından
O kadar faydasi var ki cayin tamamen bitkisel sanki kendi malımmış gibi överim millete adeti duzenliyo kolestrol seker varsa duzenliyo zaten kisiye ozel hazirlaniyo bu cay inanir misin 7 yildir cocugu olmayan kadinin cocugu oldu hamile kalmayi kolaylastiriyo ve en guzeli de emziren anneler bile kullanabiliyo
(900 puan) tarafından
Tamam canım.tesekkur ederim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım pelinin çayını kullandın mı
(2,127 puan) tarafından
Ay ne bilim güvenemiyom pek inşallah işe yarar
(900 puan) tarafından
Inşallah canım ise yararsa bende alım;((
(2,127 puan) tarafından
Tamam canım mutlaka haber vericem
(0 puan) tarafından
Pelinin çayını kullandınız mı? Faydası oldu mu?
(2,127 puan) tarafından
Evet kullandım işe yarıyo gerçekten
0 oy
(2,082 puan) tarafından
One kız ne cayi 
(900 puan) tarafından
Zayıflama çayı bitkiselmis instagram da görmüştüm ama almaya cesarette bulamadim
(2,082 puan) tarafından
Bende almaya yeletenemiyorum daha doğrusu eşim için vermiyo yolsa herbalife almayı çok isterdim
(900 puan) tarafından
Benim eşimde kararsız kaliyo sağlık açısından kilolarda gitmiyo napicam
(2,082 puan) tarafından
Aynı valla cnm bnmde basim dertte kilolarla :/
(900 puan) tarafından
Kaç kilosun .Ben 69 70 arası gidip geliyorum sadece göbekten sıkıntım var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 577 göst.

377,250 soru

11,289,680 cevap

34,701 kullanıcı