0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından

4 gün oldu regl olmadım

Veriler sizce doğru mudur

image

11 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben kullanıyorm cok iyi
(831 puan) tarafından
Yaaa uyuyor mu sizin hep
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben bu uygulama sayesinde 2. Ayda hamile kaldım :) 
(831 puan) tarafından
Çok sevindim canım adinaa:)) Allah bagislasin insalalh
(102 puan) tarafından
Darısı isteyen bekleyen herkese inşallah canım Allah razı olsun . Takip et bu uygulama bire bir takip ediyor
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Pepapp birde takvimim diye uygulama kullanıyorum.. Ama takvimim daha doğru söyledi benim için en azından. Pepapaa göre benim adet gecikiyor yada erken geliyor ıvır zıvır ama takvimim uygulamasında net oluyor. Takvimim ile hamile kalmıştım bende
(831 puan) tarafından
Şimdi bakiyim indirip yazicam canım orada ne dediğini:))
(831 puan) tarafından
Ona göre de 3 gün canım
(1,772 puan) tarafından
Ben de tam onu yazacaktım takvimim kullandım yumurtlama dönemini takip ettim yüksek olduğu gece hamile kaldım
0 oy
(181 puan) tarafından
Doğru çıkmıştı cnm bende..bu uygulamaya bakıp ovulasyon günleri takip ettim hamile kaldım..nasip tabi ama hadi bakalım inşallah bebisin olur :)
(831 puan) tarafından
İnsallah canimm ❤️
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Ben bunu kullanmıştım gebelikten önce eğer bilgilerini doğru girdiysen doğrudur 
(831 puan) tarafından
Girdim canım otomatik ayarları seçtim bide
(2,381 puan) tarafından
Son adet tarihini ve adet döngün kaç gunse isaretleyip kpmtrol edebilirsin ben yumurtlamami onunla takip ediyordum
(831 puan) tarafından
Ben bir kere o şekilde yaptım ama boş gebelikti aldılar kürtajdan sonraki tarihleri ekleyince yine uydum yumurtlamaya 4 gün gecikti canım
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum  bekarligimdan  bu yana ama evlendim hem benim düzen  değişti hemde birbirini tutmaz oldu tarihler
(831 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Takvimim diye uygulama var onu lullanırım ben
0 oy
tarafından
Bende kullandim dogru veriyordu mevsimsel olarak falan adetin gecikirse adet tarihini elinle gir oraya o da kendini ona göre düzeltiyor 
0 oy
(379 puan) tarafından
Hamilelik takibi uygulaması yukledim adet günlerim aynı oluyordu ama ovulasyon hiç tutmadı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben bayağı zaman kullandım. Bekarken de kullanıyordum çünkü aşırı unutkan biriyim. Evlendim hamile kalınca sildim =)) 

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,476 cevap

34,941 kullanıcı

...